Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 sie 2008, 21:06

Witajcie dziewczynki!
jestem wykonczona!! u nas od wczoraj trwa na rynku 'IX jarmark podhalanski'. Oczywiscie najwiecej atrakcji dzieci :-) , Asia dzisiaj wytanczyla sie pod scena za wsze czasy!! (dzieki Bogu tylko to ma po swoim 'tatusiu', poczucie rytmu)
Jak bedziecie chcialy to fotki wkleje :ico_wstydzioch:

A odnosnie mieszkanie to ja sie nie wypowiadam, bo same znacie moja sytuacje... a mieszkam na parterze :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 sie 2008, 22:44

Barbara, fajnie, że się Asiunia wybawiła :ico_brawa_01: .
Ja o fotki poproszę. O dużo fotek poproszę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 sie 2008, 23:30

Basia i ja naturalnie chcialabym zobaczyc foteczki :-)

Mama_Ania to niemasz lekko z tym wnoszeniem i wynoszeniem wozka,ja to bym sie tak bala zostawic mala Nicolke nadole a ja na gorze cos tam mialabym z wozkiem robic bo Nicolka to straszny lobuz i wiem ze moze by nie posluchala tylko poleciala chociaz czasami sie wydaje tez ze by poczekala jak bym do niej mowila.. ciezko macie tak podobnie ma tez Gabi.. no ale ciesze sie ze dajesz sobie rade i za to wielkie :ico_brawa_01: dla ciebie ;-)

A u nas juz tesciowie byli i poszli.. i powiem wam ze bylo ok,ale jak by to wam wytulmaczyc zebyscie zrozumialy o co mi chodzi..
Moze teraz zrozumiecie wiecej.. :
I dzisiaj byli u nas tesciowie na kawie... To jest tak ze moja tesciowa bardzo kocha Nicolke to jest dobrze ale mnie powoli to zaczyna meczyc.. strasznie brzmi ale tak jest.. Jak mala Nicole widzi swoja babcie a moja tesciowa to ja sie czuje chocbym mogla wogule nie istniec i taka niepotrzebna bo tylko babcia i babcia nawet mi juz reki nie poda tylko babci,w sklepie jak jestesmy(czasami jezdzimy z tesciowa do sklepu) to tez mnie nie slucha i tylko do babci..to takie glupie uczucie,jak jestesmy w domu to mala bierze babcie i idzie sie z nia bawic do swojego pokoju,jak cos powiem malej ze czegos nie moze czy cokolwiek ona odrazu zaczyna plakac i chce do babci.. czuje sie chocby jakis intruz jak babcia jest gdzies w poblizu.. bo jak sie ledwo babcia zmyje pojdzie do domu to odrazu Nicolinka jest inna taka spokojniejsza i sie do mnie przytula i nawet jej poczytam ksiazeczke ktora mi sama przyniesie .. moje slowo sie nie liczy jak babcia jest w poblisku.. moja tesciowa to na wszystko malej Nicolce pozwala a pozniej bardzo chce zeby sie jej Nicolka sluchala a to przeciez sie tak nie da.. Najgorsze jest to ze mala Nicole wykorzystuje swoja babcie jak sie da.. Tylko ze pozniej jak ja cos powiem to malej sie nie podoba i zaczyna plakac taka rozpieszczona a co robi babcia ?? bierze Nicolke jeszcze na rece i wychodzi ze ta babcia to taka dobra a mama to taka zla bo nie pozwolila Nicolce na to czy na tamto..
Chce zeby moja Nicolka miala dobry kontakt z babcia ale bez przesady,moja tesciowa zaczyna mnie irytowac bo ja cos Nicolce tulmacze ze nie wolno a ona tez sie w tym samym czasie co ja mowie odzywa i pozniej Nicole niewie kogo ma sluchac.. A ja nie zwracam uwagi tesciowej ze moglaby sie nie odzywac bo moja tesciowka jest taka dziwnie wrazliwa i szybko sie obraza wiec gryze sie w jezyk trzymajac wszystko w sobie ale niewiem ile jeszcze wytrzymam nie odzywajac sie..kiedys w ktoryms momencie nie wytrzymam i jej powiem co mysle to wtedy sie moze na mnie obrazac..
Jak Nicolka jest ze mna i Marcuskiem w domku to jest calkiem inna niz jak widzi babcie,mala jest taka spokojniejsza juz tak nie szaleje i jest tez grzeczna i sie slucha mamy co jest najwazniejsze a ledwo zobaczy babcie to chocby calkiem inne dziecko to troche mi ciezko pokapowac.. ???


Wybaczcie to moje wypracowanko.. ale chcialam tylko podzielic sie z wami tym jak ja to widze i mysle..
Mam nadzieje ze powiecie mi cos na ten temat..
Moje dzieci kochane i moj maz juz sobie spia a ja tez uciekam bo oczka mi sie kleja i chce spac Buziaczki dla was dobranoc milej nocki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 sie 2008, 00:00

nio to skoro chcacie, to prosze :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-23, 00:03 ]
Obrazek


Sorki, nie wiem dlaczego mi sie zdublowaly :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 sie 2008, 00:29

Basiu śliczne foteczki.

dziewczynki kochane przepraszam, za nieobecność :ico_sorki:
Postaram sie nadrobić. Buziaczki.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 sie 2008, 08:48

Zgadzam się z Gabi w stu %

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 sie 2008, 09:52

Zgadzam się z Gabi w stu %
ja rowniez ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sie 2008, 09:52

Hej hej ;-)
I jestem i ja na chwilke ;)

Gabi masz racje i ja ci powiem ze ja nie jestem zla ani zazdrosna ze mala Nicolka tak lubi babcie,chodzi mi tylko o to jedno ze jak ja powiem jedno to tesciowa robi drugie.. no ale przy nastepnej okazjii zwroce jej uwage,a niech sie obraza.. nawet ja jej uwage delikatnie zwroce to moze na mnie krzywo patrzec bo jak ja sie smialam odezwac..
No ale jakos to przezyje ;-)
Dziekuje ci za rade ;-) Najgorsze to jest ze jak ja mowie malej ze czegos nie wolno to tesciowka mnie ignoruje i udaje ze nie slyszy i robi tak jak ona chce.. zlosci mnie to i najchetniej bym tam do nich wogule nie szla.. :ico_noniewiem: :ico_zly:

Ja to lubie najbardziej jak sobie jestesmy w domku sami ja i moj maz i dzieci,albo jak moj maz jest w pracy a ja sama z dziecmi wtedy to Nicolka jest inna i taka fajna i kochana ;-)
A jak widzi babcie to chocby wcielony diabelek ;)

Basia super foteczki,widac ze Asia ma duzo frajdy a i jak fajnie tanczy :ico_brawa_01:

Milego dzionka papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 sie 2008, 12:06

Wiem, że to trudne, ale lepiej powiedzieć prosto w oczy, spojnie i szczerze, że to Cie denerwuje i że to jest zwyczajnie niewychowawcze dla Twoich dzieci niż dusić w sobie złość.
Gabi ma racje. Niedosc ze Tobie jest z tym zle, to jeszcze dzieci same sie w tym wszystkim gupia, bo mama nie pozwala z babcia tak.
Wiem, ze to nie jest latwe, ale zgadzam sie z Gabi w 100%, wkoncu to sa Twoje dzieci i to Ty decydujesz co im wolno a co nie i nikt nie powinien zmieniac tych 'zasad'

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sie 2008, 12:36

Macie racje kochane ;)
Nie dam sie ;-)
Juz przestane dusic w sobie zeby tylko bylo ok i byl spokoj a pozniej mi jest z tym zle i czuje sie nie za dobrze .. No ale to sie zmieni

Basia pieknie to ujelas i nie umialabym tego inaczej powiedziec Dzieki tak samo jak Gabi super ladnie mi pomagaja takie slowa ;-)Tak chocby dodaja mi odwagii.. :ico_wstydzioch:

A moje dzieci juz sobie spia a u nas wieje strasznie.. ale chyba dzisiaj skosze trawe.. bo juz taka jakas dlugasna jest ;) Mam tylko nadzieje ze nie zacznie padac deszcz..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość