Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 cze 2010, 22:14

ja dzisiaj mialam nawet pokarmu niezle bo mała UWAGA przespała mi całą nocke
od 22 do 7 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
takze rano mialam małą masakre

ale wieczorem juz mam flaczki i mała wciągneła 60ml enfamilu jednym duszkiem

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 cze 2010, 22:35

Witam:)

Jakiś błąd na forum dziś był i nie szło się zalogować :ico_noniewiem:

eve z tego co piszesz, że @ może wystąpić jeśli odstępy między karmieniami są duże, to mi to nie grozi :ico_szoking: Moja nadal w nocy budzi się zazwyczaj po 2 razy na karmienie.

jagodka24, to :ico_brawa_01: dla Majki!!! Dwa miesiące i cała noc przespana :ico_szoking:
Pięknie!

zborra nie stresuj się! W końcu i Twój Tomek dojdzie do wniosku, że z butelki lepiej leci i rzuci maminego cycka :ico_oczko: Ale póki co, super że znów załapał i ładnie pije!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 cze 2010, 22:37

Qanchita, wiesz fajnie by było żeby jej nocka przespana = nasza przespana nocka
niestety starsza dała o sobie znać

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 cze 2010, 23:22

jagodka24, a ja myślałam że wszyscy mieliście spokojną nockę i troszkę podładowałaś baterie!

Moja Gwiazdeczka właśnie miała pierwszą pobudkę na karmienie. Ona nie potrafi ostatnio przespać dłużej niż 3 godziny od karmienia. Coś chyba nie tak z tym moim mlekiem :ico_noniewiem:
A przespanej nocki w całości nie miała nigdy!

Dobranoc, spokojnej nocy wszystkim :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-03, 10:00 ]
Boże, co za nocka :ico_zly:

Mała po tym karmieniu po 23 nie spała do 1 :ico_szoking:
A później jeszcze 3 pobudki na jedzonko... pochlipie 2 minuty i śpi :ico_noniewiem:
A ja znów jak Zombie :ico_olaboga:

eve i Ty się łamiesz jedną pobudką w nocy :ico_oczko:
I tak masz chyba najgrzeczniejsze dzieciątko na forum :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 cze 2010, 12:26

Qanchita, ale to ze wytrzymuje 2-3 godz to super na kobiecym mleku więcej od niej nie wymagaj

a moze ma jakis skok i potrzebuje więcej a ty jeszcze nie produkujesz?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 cze 2010, 15:16

a moze ma jakis skok i potrzebuje więcej a ty jeszcze nie produkujesz?
Skok miała na pewno 2 tygodnie temu, bo wtedy wciąż przy cycku siedziała i jej mleka nie starczało. A teraz nie wiem... mleko mam tylko że ona piła po troszku w tej nocy zamiast opróżnić 2 cycki to ledwie jeden pociągała i zapas miała na krótko.
Widocznie stwierdziła, że jak matka śpi obok to jak zgłodnieje to znów ją zawołam... a co się dziecko przemęczać będzie :ico_oczko:
Teraz śpi już dwie godzinki a miałam nadzieje, że skoro święto dzisiaj to sobie jakąś wycieczkę rodzinną zrobimy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 cze 2010, 16:04

hej!
jagodka24, brawa dla Majeczki!!!
szkoda, że sobie mimo tego nie pospaliście....oby było lepiej!
Qanchita, oho...a tu mały żarłoczek się zbudził w Jolce? e....nie narzekaj, dobrze że je! 3godziny to i tak dobrze na naszym mleku!
chociaż Hanka w wieku 3miesięcy na piersi tez przesypiała nocki od 23 do rana....
no cóż, każde dziecko inne
nie stresuj się! W końcu i Twój Tomek dojdzie do wniosku, że z butelki lepiej leci i rzuci maminego cycka
to mnie dopiero stresuje....ja go nie zmuszam do butli....ja tylko chcę, żeby ładnie rósł na piersi i to wystarczy...niech se cycka ile chce...ja dla niego wszystko :ico_haha_01:
Moja Gwiazdeczka właśnie miała pierwszą pobudkę na karmienie
a o której ją kładłaś?
ja mojego karmiłam ok.18.30 i już po 2godzinach znów jadł!!! praktycznie tylko w nocy ma dłuższe przerwy....najdłuższą zwykle rano od 2 do 6...ale to nie zawsze...

moja Bąbolada mała na spacerku jest...
w nocy karmiłam chyba ze 3-4razy...nawet już nie liczę.....hehhehee
ale wesoły jest i fajnie gada...
mam nadzieję, że jak pójdziemy na wagę we wtorek to się znów nie załamię..

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 cze 2010, 19:00

moje dzicię marudne dziś jak cholera,chyba brzuszek go bolał,ryczał jak opetany,a potem było trochę pierdzioszków. Nocki mamy jakieś gorsze,bo się budzi często i nie zasypia odrazu tak jak kiedys :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 cze 2010, 20:22

hej kochane :-)
ja w końcu sie podniosłam bo mnie wczoraj jakaś megadeprecha bez pwoodowa dopadła :ico_puknij: no wiec Tymuś oczywiscie do 6.oo rana chrapał - 11h czyli jednak moje mleko do d..y :ico_noniewiem: ale walczę, zawziełam się i walczę - piję wodę litrami, dzis już ze 3 w siebie wlałam, do tego karmi pochłonęłam, odciagam po karmieniu pokarm do pustego, zeby dużo naszło i faktycznie, mleka coraz wiecej, ale ja nie wiem co tymkowi strzeliło, bo on normalnie na okrągło by jadł. co mi przybędzie w cycuchach to on po 3 godzinach do cna wydoi i za jeszcze sie ogląda :ico_noniewiem: ja mam w domu tylko butelkę 150 ml, dzisiaj święto i nie było gdzie, ale jutro musze kupić 330ml bo jemu muszę drugi raz dorabiać mleka - dla niego 200 ml to pryszcz :ico_noniewiem: dzis w ciagu dnia musiałm drugi raz bebilonem go potraktowac bo cycuchy wiały pustka, ale w takim tempie, zeby jeść :ico_noniewiem:
w każdym arzie - teraz na noc wyciagnął ze mnie wszystko, na arzie łądnie śpi, zobaczymy czy to jednorazowy wyskok i mu przesżło czy nadal taki apetyt mu zostanie.

zborra zobaczysz, ze Cie Młody pzoytywnie waga zaskoczy :ico_brawa_01: najważniejsze, ze na nowo się przekonał i apetyt wrócił :-D

karmelciu no jak widać to u ans wszystkich te dzieciaczki niepokorne, ale po prostu...normalne :-D najważniejsze ze zdrowe, resztę, jakoś przetrwamy z mneijszym lub większym bólem głowy, ale jednak :-D

quanchita no właśnie mi tymek te dwa poprzednie dni dokładnie tak samo robił - niby pił a nie i wciąż w dzień marudny był. i tez niby mleko miałam, ale jak zaczęłam dzisiaj odciągac to faktycznie jemu mało mogło być, bo tak z cycuchów mi leci tylko po 50 ml z kadego, czyli 100 łącznie a on sztucznego mi 200 wypił wiec teraz wzmacniam sobie altację :ico_oczko:

a co do tej grzeczności Tymkowej...to hm...ja bym dyskutowała, bo mam porównanie z bezobsługowa Jagą i przy niej Tymek to diabołek wcielony :ico_zly:

a my dzis rodzinnie wycieczkowo - w parku miniatur byliśmy i na skansenie

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 cze 2010, 21:34

a o której ją kładłaś?
ja mojego karmiłam ok.18.30 i już po 2godzinach znów jadł!!!
No Jolka zasypia o 20:30, czasami o 21. Mimo,że kąpiel ma o 19. Próbowałam ją kłaść wcześniej ale wtedy też długo leży a i tak zaśnie nie wcześniej niż o 20:30.

eve.ok, ładne fotki, a Ty rzeczywiście szczuplizna jesteś :ico_szoking:
Gdzie jest ten park miniatur? Daleko od Poznania?
chociaż Hanka w wieku 3miesięcy na piersi tez przesypiała nocki od 23 do rana....
No widzisz, moja bratanica też od 3 m-ca przesypiała całą noc na cycku. Myślałam że u nas też tak będzie :ico_oczko:
moje dzicię marudne dziś jak cholera,chyba brzuszek go bolał,ryczał jak opetany,a potem było trochę pierdzioszków.
To może jakieś kropelki? U nas espumisan ostatnio działa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość