Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

27 wrz 2010, 12:12

nowa sejana dzidzius sliczniutki tez bym chciała dostac juz fotki ale jak wczesniej pisałam moj ginekolog nie daje musze isc prywatnie dzis mam wizyte ale te 3 tyg zleciały jak byłam w pracy rozchorowałam sie i mam katarek leze w łozeczku i sie wypacam ;/ dzwonilam wczoraj do kierownika ze nie dam rady przyjsc i przyniose mu zwolnienie nie był chyba zadowolony z tego faktu a ja chce przeciez tylko kilka dni moze do konca tygodnia zeby batrdziej sie nie rozchorowac tu chodzi przeciez o zdrowie dzidziusia a w weekend ide do szkoły i musze jakos funkcjonowac
aga brzuszek sliczny ja cos nie moge sie zabrac za to foto i wstawienie tutaj straszny len ze mnie sie zrobil ale mimo ze 2 tyg jestem przed toba wydaje mi sie ze moj brzuszek jst wiekszy a najbardziej wieczorem na wadze przytylam narazie 2 kg nie mam az tak wzmozoengo apetytu nie ciagnie mnie tez do słodkiego zjem oczywiscie ale tylko troszke ;) jak wroce od ginekologa napisze co i jak ;))

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 wrz 2010, 12:15

patrycjaaa, to daj znac co na wizycie :-)

Ja też nie mogę co do zrobienia fotki sie zebrać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 wrz 2010, 12:20

patrycjaaa, no to czekamy na relacje od ginka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 wrz 2010, 13:17

a ja dalej bez internetu...
chcialam tylko postawic :ico_tort: za wejscie w II trymestr.
Pisze z lapka siostry P.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 wrz 2010, 13:31

NowaSejana gratuluje 2giego trymestru :ico_brawa_01:
Ja tez dzis mam wizyte -bo nie wytrzymalam i sie umowilam do mojego prywatnego ginia na 17:45. I tatus tez idzie :-D wiec mam nadzieje ze wszystko u Kulka okey i ze bedzie na co popatrzec :ico_oczko: Trzymajcie kciuki!!! ja sie ciesze ze znow zobacze Kulka ale troche sie boje ...juz bym chciala wiedziec ze wszystko jest jak nalezy :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 wrz 2010, 14:28

tabogucka, trzymam kciuki za wizytke :ico_haha_02:

Nowasejana za skonczony 1 trymestr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

27 wrz 2010, 16:19

tabogucka, zdaj relacje po wizycie :-)
ja pójdę też chyba prywatnie ale w piątek dopiero, by tatuś też mógł ze mną pójść, bo niestety pracuje od pn-pt w innym mieście.

NowaSejana, brawo za II trymestr :ico_brawa_01:

ja mam dziś taki wydęty brzuch... i chyba czuje pierwsze ruchy dzidzi :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

27 wrz 2010, 17:09

eh co wu tu napisac skoro sama nic nie wiem wizyta u mojego ginekologa trwała zaledwie 5 minut ;/ pani zmierzyła mi cisnienie i zwarzyła a ginekolog zapytał tylko czy sie dobrze czuje i kazał sie przygotowac do badania on bada i dopochwowo i na brzuszku no i zatrzymal obraz dał mi reczniczek do wytarcia i kazał sie ubrac nawet nie zdarzyłam zbytnio luknac na ekran ;/ kompletnie nic nie pokazał co za lekarz sam nie moze miec dzieci to taki naburmuszony mowie wam przyszłam i gdybym sie sama nie zapytała pewno by mi nic nie powiedzial czy dzidzius sie dobrze puki co rozwija powiedział tylko ze tak i koniec a na pytanie co z moimi wynikami odpo ze cos z nerkami ale to jak dzidzius bedzie wiekszy to dostane jakies odkazacze i bedzie dobrze ? nie wiem o co chodzi wizyta kolejna za 4 tyg koniec wizyty ekspresowo co nie ;/ czlowiek tyle czeka na ta wizyte tyle sie nadenerwuje i nic jeszcze nie dowie troche przykre takie olewajace podejscie lekarza a nikogo nie było miał przeciez duzo czasu zeby sie mna zajac niew iem naprawde co o tym sadzic i tak napewno w takim przypadku pujde prywatnie zebyzobaczyc z tatusiem dzidziusia bo moj K za kazdym razem ze mna chodzi i musi czekac na korytarzu bo ten tez nie wpuszcza ;/ eh wziełam tez do konca tyg zwolnienie bo jak pisałam troszke sie przeziebiłam i wole sie spokojnie wykurowac ;) tez juz zaczynam 2 trymestr ;) ale ten czas leci ;D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

27 wrz 2010, 17:27

patrycjaaa, oj to faktycznie nie miła wizta tak na odpierniczjak trzeba ciagnąc,u mnie wszystko doktor tłumaczy i wizyta trwa ok20 minut ale jak jest potrzeba dłuzej to i trwa dłuzej

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 wrz 2010, 18:31

nosz kurde, ja dziekuje za taka wizyte... :ico_noniewiem:

wiecie co, mi ostatnio na wieczor tak brzuch wzdyma, ze nie wiem co mam ze soba zrobic, wygladam jak 8 miesiac... przewaznie jak sie poloze, albo usiade jakos niewygodnia i zaraz mi balon rosnie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość