Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 gru 2007, 15:08

ja tez dziewczyny jeszcze raz wszystkim wesołych swiat zycze
dziekuje ze jestescie
zawsze pomocne i usmiechniete czesciej niz ja
gdzie ja bym znalazła takie pomocne dusze
DZIEKUJEMY !!!!!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

24 gru 2007, 15:32

Kochane MAJÓWECZKI !!!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragnę złożyć Wam serdeczne życzenia, zdrowia, sukcesów, radości, uśmiechów...

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 gru 2007, 15:44

No to ja witam...
i też jeszcze raz wszystkim...mamusiom, dzidziusiom, mniejszym i większym...i tatusiom! wesołych świąt!!! zdrowia, spokoju...miłości...spełnienia marzeń. Oby kolejny rok był łaskawszy...obyśmy nabrały dystansu do wielu spraw, na mężów i dzieci patrzyły czasem z przymrużeniem oka.......Niech się Wam wiedzie dziś i każdego dnia! buziakI!!!

U nas już zamieszanie, jest brat z rodzinką...Moja chrześniaczka jest cudowna! szkoda, że boli mnie gardło i nie mogę jej całować...
Hanka ucina drzemkę...
lecę..........

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 gru 2007, 16:51

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szcześciem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku
oto szczere są życzenia.
Szcześliwych i pełnych uśmiechu świat życzą wszystkim majóweczkom Justyna Arek i Milenka

Kochane dopiero chyba po swietach bede w stanie tu zajrzec na dłuzej dzies nerwowka, bo wszystko przygotowuje sama, tzn z Arkiem, ale wiadomo - urwanie głowy
wiec :516:

[ Dodano: 2007-12-24, 21:18 ]
hm...kto by pomyślał, ze ja tu jeszcze dzis zawitam :ico_noniewiem: ale okazało sie ze moj mąż nie umi zyc bez swojej rodziny i chocby nie wiem co sie działo musiał isc do swoich rodzicow, wiec zostałysmy same, tzn Mili spi a ja co??popijam winko z kolacji..zaraz pojde zmywac ten bajzel w kuchni i dołącze do mojej coreczki..super sie zaczynaja te swieta.............
a wy jak po kolacji??ja zauwazyłam ze u nas juz nie ma takiego entuzjazmu jak jeszcze rok temu, moze to dlatego ze wszystko sami przygotowywalismy i sie nawet jesc nie chciało :ico_noniewiem:
Mili dostała lalke - taka gumowa i tak sie zaczeła do niej chichrac, ze :ico_szoking: a potem od razu ja chciała spałaszowac, zajadała sie zupa z rybki, ze az ja byłam w :ico_szoking: i ziemniaczkami z masłem i jeszcze jej mama dała moczki skosztowac pomimo moich protestow, ale jadła i az sie rwała po jeszcze :ico_olaboga:
A i po podłodze smiga juz nawet, nawet, ale do tyłu, z reszta moja mama mi mowi ze ja tez jak zaczynałam raczkowac to najpierw pełzałam do tyłu, ogladałam cel do jakiego sie mam doczołgac i potem dzwigałam dupcie i szłam do tyłu :ico_haha_01: no jak patrze na Mili to widze jaka smieszna tez byłam :ico_haha_01:
Ale sie rozpisałam.........
jeszcze raz udanych, spokojnych, rodzinnych swiat zycze
dobranoc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 gru 2007, 00:48

Lady...no widzisz i jeszcze ja tu dzis zawitalam...u nas po kolacji spoko...jutro wrzuce fotki...objadlam sie jak.....bleee...3 kg wiecej chyba :ico_olaboga: ....poza tym to 3 swieta poza domem...3 z A.....a kazde sa inne...teraz jeszcze z Maya.....z prezentu najbardziej podobal jej sie karton :ico_puknij: .....zajadala sie lososiem i ziemniaczkami...i popila uwaga-kompotem z agrestu bo troche mi owocow zostalo wiec zrobilam z nich kompot....i dalam Mayi skosztowac i zachwycona byla jak niewiem....i lyzeczka nie zadazalam i co?podalam jej potem w butelce....i pila :ico_szoking:pierwszy raz...w szoku bylismy tak jej smakowalo....a potem juz cuda wyprawiala ze smoczkiem od butli...az sie sama na glos z siebie smiala :ico_haha_01: :ico_puknij: .....

no kuzyna zona urodzila dzis rano po 30 h boli....porod kleszczowy bo epidural nie pozwalal jej przec....dzidzius malutki....2700 i ma na imie Hania...mala ma slady sine na twarzy od kleszczy ale powoli znikaja.....porodu szczerze nie zazdroszcze...i pomyslec ze ja nie poczulam ani kropelki bolu :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

radujcie sie swietami...ja i tak bede tu zagladac od czasu do czasu....pozdrawiam....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 gru 2007, 00:57

Zdążyłam przed północą, chcę się z Wami podzielić opłatkiem, kliknijcie http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Sikorka

[ Dodano: 2007-12-25, 00:14 ]
A jak my po kolacji, chyba tak jak co roku, wesoło, chłopcy w czapeczkach mikołajowych rozdawali prezenty, Karol robił wielkie oczy na wszystko, a najbardziej chyba na psa mojej siostry :-D siedział przy stole i wcinał opłatek i śpiewał, tak tak, bo Karol śpiewa ostatnio, a raczej sobie nuci :-D Kacper z Patrykiem (synem mojej siostry) też śpiewali kolendy, jednym słowem miło i rodzinnie. Potem wspólnie oglądaliśmy bardzo stare zdjęcia, jeszcze z przed wojny mojej babci, babcia zmarła 3 lata temu, a tato odnalazł jej album. Były tam zdjęcia mojego taty jak się urodził, ale miał fajny wózek :-D
O 19.30 wróciliśmy już do siebie, bo Karol był już śpiący, usnął szybko, a my siedzieliśmy już we trójkę, chłopaki grali w jakąś grę, ja trochę w TV się gapiłam i wieczór zleciał,. Jutro też idziemy do rodziców, my w Kozienicach nie mamy żadnej więcej rodziny.
Kurcze w tym roku nie poszłam na pasterkę, a tak lubię, ale Karol się budzi i wtedy bez cyca ani rusz więc lepiej nie ryzykować :-D
Ojej nie zanudziłam Was jeszcze?? Dobrej nocy i świętujcie, świętujcie, świętujcie........

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 gru 2007, 09:04

Kochane Majówki i Najkochańsze Majowe dzieciaczki

Wredna ciotka znalazła trochę czasu i...

... na samym początku chciałabym się z Wami podzielić
Obrazek
i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wszystkiego tego co sobie życzycie!

Żeby te Śwęta były magicczne, i na pewno już są. W końcu to pierwsze święte naszych kruszynek.

Obrazek

No i żeby każda z Nas wyglądała jak ta Mikołajowa :)

Obrazek

WESOŁYCH ŚWIAT!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 gru 2007, 09:24

Witajcie :ico_haha_01:

Dziś świętuje Krystianek - sto lat maluszku :ico_prezent:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 gru 2007, 12:58

Dla Krystianka moc świątecznych buziaków śle Milunia z mamusia :ico_buziaczki_big:

Ja troche podirytowana od rana, bo zaprosilismy na swieto mojego brata z rodzina i pisze im dzis ze obiad na 13:30 a on mi na to ze beda o 15 bo nic o obiedzie nie wiedzieli, wiec dzwonie tam i mowie zeby sie nie wygłupiali, bo mam wszystko gotowe i normalne chyba ze jak zapraszam na swieta to chya nie na sama kawe i ciacho, ale dla nich to niezrozumiałe :ico_olaboga: i troche sie :ico_placzek: ale juz dobrze, nie to nie, prosic sie nie bede..

Milu dzis skosztuje kluseczki z sosikiem, po wczorajszych ekscesach kulinarnych i to w swieta pokosztuje..
wiec do...miłego dnia.. :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 gru 2007, 13:00

witajcie kochane
u nas spokojna wieczerza
mała była zafascynowana taką ilościa ludzi bo ona uwielbia taki tłum
jako reniferek sw mikolaja rozdawała prezenty i nie wszystkie chciala oddac :-D

moj siostrzeniec dostał komputer i zroganizowałam mu gre w szukanie literek i ukladanie slowa gdzie jest schowany prezent
uwierzcie mi ze jak znalazl pod choinka monitor i kompa to az sie poplakał :-) az milo bylo na niego patrzec i cioteczce tez lezki poleciały
strasznie sie cieszyl i nie mogl uwierzyc

mała dzisiaj uciela sobie 1,5 h drzemke :ico_szoking: zadko sie to zdaza
a co dostały wasze pociechy pod choinke?
bo moja szczeniaczka-uczniaczka żyrafe z klockami i pianinko ze zwierzątkami

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości