Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2009, 08:27

to ich "lowienie ryb" bylo po prostu okazja do napicia sie razem... nie wiem :ico_noniewiem:
no on pic nie mogl, bo kierowal, mial ze soba dwa male piwa, bo tutaj po dwoch malych mozna kierowac

witaj shoo

Erik wlasnie zasnal, ale to dlatego bo upadl i uderzyl glowka o szczebelki i zabawki na podlodze i wzielam go na rece i ukolysalam, a wstal juz dzis przed 7 ale teraz chodzi o 19 spac.

Ide chyba robic sniadanko- nalesniki, bo chodza juz za mna od jakiegos czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 cze 2009, 08:27

aha, stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 10 miesiecy Jasperka.... jejku, jak to zlecialo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-18, 08:31 ]
no on pic nie mogl, bo kierowal, mial ze soba dwa male piwa, bo tutaj po dwoch malych mozna kierowac
Erik wlasnie zasnal, ale to dlatego bo upadl i uderzyl glowka o szczebelki i zabawki na podlodze i wzielam go na rece i ukolysalam, a wstal juz dzis przed 7 ale teraz chodzi o 19 spac.
oj wiem, co znacza takie upadki... my tez codziennie przerabiamy... dobrze, ze teraz mamy ten kask, jestem spokojniejsza o jego glowe :/
bo kilka razy porzadnie uderzyl glowka o podloge :ico_olaboga: a ja caly czas slysze w glowie ten gluchy huk, a pozniej przerazliwy placz... cos strasznego :(
Ide chyba robic sniadanko- nalesniki, bo chodza juz za mna od jakiegos czasu :ico_oczko:
nalesniki na sniadanie? ;-)

[ Dodano: 2009-06-18, 08:31 ]
ja sie pojawie za chwile, bo A. wstal i oczywiscie mnie wygania sprzed kompa :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2009, 08:45

nalesniki na sniadanie? ;-)
no zawsze u nas sie je na śniadanie, z dżemem
ja sie pojawie za chwile, bo A. wstal i oczywiscie mnie wygania sprzed kompa :ico_zly: :ico_oczko:
ok nie ma sprawy, moj spi :-D ciekawe o ktorej wstanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 cze 2009, 10:06

moj maly wlasnie zasnal.. pewnie z godzinke pospi :ico_sorki:

ja uwielbiam gorace nalesniki z zimnymi lodami waniliowymi, bita smietana i polewa... mmm

Obrazek

:579:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2009, 10:23

aha, stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 10 miesiecy Jasperka
wszystkiego dobrego dla Jasperka i duzo zdrwka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

shoo, ale pychotke wkleilas :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 cze 2009, 11:27

Witam

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - dla Jasperka. Oj czas leci szybko, jeszcze tylko 2 miesiące i będziemy wspominać jak to było rok temu.

U nas nocka ok ale pobudka już o 6ej była, Paulinka grasowała do 9ej i padła. Właśnie dopiero wstała.

Naleśniki - mniam mniam, aż mi ślinka cieknie. Chyba też zrobię naleśniki na obiad :ico_noniewiem: Uwielbiam naleśniki pod każdą postacią.

[ Dodano: 2009-06-18, 11:28 ]
Pati, fajny avatarek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 cze 2009, 14:12

dzieki za zyczenia dla Jasperka :-)

ja bym tez zrobila nalesniki, ale A. by nie byl zadowolony :/ bo to dla niego nie obiad...a nie chce mi sie gotowac 2 obiadow :/
u nas dzisiaj udka z kurczaka i grecka salatka :-)

w ogole, A. bedzie musial leciec na jakies szkolenia z pracy... i ma do wyboru 2 opcje: albo Indie na 2 tyg, albo Londyn na dwa razy (po 4 dni)... Indie sa tansze (trudno w to uwierzyc, nie?), pytal mnie, co o tym sadze, to powiedzialam, ze wolalabym, zeby polecial do Londynu, przeciez i tak nie on za to placi :ico_noniewiem:
wyslal szefowi koszty obu szkolen i zobaczymy, co ten na to powie... mam nadzieje, ze nie przydzieli go do Indii :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

18 cze 2009, 16:02

shoo, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasperka :DD
lecę sie polożyć bo jeste jakaś nie tomna :-/

[ Dodano: 2009-06-18, 16:03 ]
ciekawe jak Gie pierwszy dzień w pracy minął :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 cze 2009, 17:14

shoo, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasperka :DD
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ciekawe jak Gie pierwszy dzień w pracy minął :ico_noniewiem:
no ciekawe... dzisiaj nie zajrzala :ico_noniewiem:

u nas w skrocie: A. jednak leci do Londynu :ico_sorki:
Jasperek sie nakryl bujaczkiem, to co sie wczesniej przydarzylo Zuzi i Majce... poszlam wziac szybki prysznic, bo sie ze mnie lalo, a nakarmiony Jasper zostal w bujaku (zawsze go tam wsadzam po jedzeniu, zeby mu sie w brzuszku ulozylo, zanim zacznie szalec na podlodze)... jak przyszlam, to mial raczki na podlodze, a krzeselko bylo nad nim i go blokowalo... troche plakal, ale nie jakos panicznie... :ico_placzek:

nastepnym razem zablokuje to krzeselko do takiej pozycji, w ktorej sie nie buja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

18 cze 2009, 20:34

witam i ja...

SHOO - dla Jasperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

moj dzien w pracy byl w miare ok, nic szczegolnego sie nie dzialo...
kilka osob zlozylo mi kondolencje zbyt wylewnie (nie uwazam, zeby bylo to stosowne), z jakims obsciskiwaniem, calowaniem... :ico_puknij: na co to komu?? :ico_noniewiem:

No i okazalo sie, ze Dyrekcja zamowila w Gazecie Wyborczej nekrolog z wyrazami wspolczucia i zalu dla mnie i mojej rodziny. Bardzo to mile, widzialam w gazecie.

Caly dzien pobolewa mnie zab (zlapalo mnie w nocy, musialam polknac dwa prochy przeciwbolowe), usilowalam sie umowic do jakiegos gabinetu stomatologicznego u mnie w miescie, ale najblizszy termin (expressowo) dopiero na poniedzialek :ico_olaboga: Nie wiem czy dam rade do tego czasu... i jeszcze wizyta na 13:15, bede sie musiala duzo zwolnic z pracy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mam nadzieje, ze zabek jest do wyleczenia... Dawno nic mnie nie bolalo... Ale to dobrze, bo w ciazy jakos przestalam jezdzic na kontrole i od tamtej pory jakos zaniedbalam wizyty - teraz moze to wszystko odnowie...

[ Dodano: 2009-06-18, 20:36 ]
PS. SHOO - moja Su sie nigdy nie nakryla tym bujaczkiem, tylko dwa razy sie w nim zlozyla jak scyzoryk tak, ze raczkami dotykala podlogi, ale bujaczek byl zablokowany i nie przechylil sie na Su...
Dobrze, ze Jasperkowi nic sie nie stalo... Te dzieciaczki tak szybko nabywaja nowych umiejetnosci, ze strach je juz zostawic gdziekolwiek-bo nigdy nie wiadomo, co nowego wykombinuja...

[ Dodano: 2009-06-18, 20:43 ]
PS.2 - dowiedzilam sie wczoraj skad te kwiaty na pogrzeb mamy przyslane poczta kwiatowa - to od kolezanki z innego forum (nie ciazowego) i Jej męża. Matkooo, jaki wstyd, ze o Niej zapomnialam, jestesmy w stalym kontakcie sms-owym i mailowym, wspierala mnie w ciezkich chwilach jak Mama byla w szpitalu, kiedys sie nawet spotkalysmy w realu (jak bylam w ciazy, wstawialam Wam nawet chyba foty ze spotkania u mnie w domu, bo ta kolezanka u mnie nocowala), a ja jakos kompletnie nie skojarzylam, ze to Ona :ico_olaboga: Nic nie wspominala, ze wysyla kwiaty, a ja chyba mialam przycmiony umysl i nic nie skojarzylam po imionach :ico_puknij: :ico_puknij: Wczoraj ta kolezanka przyslala mi mail'a i w PS-ie zapytala czy dotarly kwiaty... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale wstyd... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości