Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 gru 2007, 15:46

Dziękujemy za życzenia :ico_haha_01:

Byliśmy u cioci i wujka mojego mężulka - mały był bardzo grzeczny, interesował się wielką choinką :ico_haha_02:

A teraz powinien iść lulu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 gru 2007, 17:04

Dzień dobry!!! i my ślemy życzenia i buziaki dla Ulci i Wiktora :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dużo zdrówka i radości!!!

U nas ok, z powodu naszego słabego zdrowia... :-D siedzimy w domu...trochę mi smutno, bo zawsze w święta jeździliśmy do rodziny...no ale trudno, mam nadzieję, że za rok będzie inaczej. A teraz siedzimy, jest teściowa...Hania śpi już 2raz...cud, miód i orzeszki!
Młoda zjadła ok.7 i pozwoliła mi pospać do 9.30!!! więc Glizduniu znam dziś to samo szczęście co Ty!
a wczoraj wieczorem nie było u nas prądu!!! :ico_zly: i poszliśmy wcześniej spać...także dziś jestem w formie. Ale jutro już do pracy...i jakoś trzeba będzie dotrwać do sylwestra.......na razie

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 gru 2007, 18:19

To i ja dołączę się do życzeń naszych kochanych solenizantów :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

U nas dziś sielsko-anielsko, siedzimy sobie w domciu we trójkę, Kacper do cioci do Warszawy dziś pojechał i wróci w piątek. A mnie coś gardło pobolewa i nawet dziś nosa z domu nie wystawiłam :-D Mam zamiar dzis wcześnie się położyć i jak na święta przystało wyspać się ile się da.

AAAA anza też prosiła żeby wszystkim do których nie ma numerów telefonu przekazać najlepsze życzenia świąteczne. Oni dziś też we trójkę w domku sobie siedzą i są szczęśliwi.

[ Dodano: 2007-12-26, 17:31 ]
A jak Wam się podobała rodzinka sikorek jako elfików???? Karol jak słyszy tą muzyczkę i widzi elfiki to tak się cieszy jak niewiem :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 gru 2007, 21:12

dla solenizantów buziaki...

nie było mnie długo, miałam wiele na głowie, zresztą poczytacie, zrozumiecie

hmm sama nie wiem od czego zacząć... moje Święta nie były takie świąteczne...

we wtorek dostałam tel że z Babcią nie jest dobrze, pojechałam do niej na drugi dzień, ciężko oddychała, rozmawiała z trudem, w piątek znów wsiadłam w samochód i pojechałam do Niej z moim bratem, było gorzej, w Wigilę gdy już teściowa wróciła z pracy znów ja w samochód i pędem do Babci, T był trochę zły, bo myślał ze pojadę do Niej po kolacji ale ja się uparłam i wyjechałam z domu o 16, Babcia już nie mówiła tylko leżała, połamałam się z Nią opłatkiem, powiedziałam że bardzo ją kocham i że będzie dobrze, wspomniałam Jej słowa gdy mnie po raz pierwszy zobaczyła, powiedziała wtedy ze taka ze mnie czerwona zaba i wielkimi niebieskimi oczami, płakałam i powiedziałam Jej jeszcze ze jeśli chce już odejść to niech odejdzie...

Babcia zmarła pół godziny po moim odjeździe..........................................................

jutro pogrzeb, a ja....odeszła ostatnia osoba z którą zyłam jako dziecko, która mnie wychowywała, zostałam sama, jak ten palec, i jest mi smutno i źle, tak bardzo bym chciała choć przez chwilę poczuć tą miłość rodzicielską, to coś co łączy matkę, ojca, babcię z dzieckiem, tak bardzo mi tego brakuje, na język cisną mi się słowa DLACZEGO??? DLACZEGO JA??? DLACZEGO TO JA STRACIŁAM I OJCA I MATKĘ I TERAZ BABCIĘ??? ale mimo to nie zadaję tych pytań bo to byłoby iście egoistyczne zachowanie, bo A DLACZEGO NIE...dlaczego ktoś inny ma cierpieć a nie ty...
czasem nie mam już siły, jestem zmęczona... ale co mam zrobić, nie mam wyjścia muszę iść naprzód i być silna.... dla mojego MAteuszka... teraz tylko mam jego, to mój cały świat

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 gru 2007, 21:18

Kate .. to bardzo smutne .. wspołczuje Ci .. i łącze sie z Tobą w smutku ...

mi ktos powiedział ze trzeba sie cieszyc tym co sie ma wiec powiem Ci tak ..
Ciesz sie tym ,ze było Ci dane tak długo nacieszyc sie babcią ... moze to okrutnie brzmi .. ale mogłas sie pozegnac .. przytulic .. a bliscy zawsze zostają z nami .. w Nas .. teraz Twoje drzewo rosnie .... masz juz jedna gałązke .. Meteuszka ..

Trzymaj sie kochana ...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 gru 2007, 21:31

kate_k82, nawet nie wiesz jak sie spłakałam jak to czyta lam
napisałas to z taką miloscia ale i zalem
na szczescie mogłas sie nia tak dlugo cieszzyc i to jest prawda
ja w kwietniu stracilam dziadka i tez bardzo to przezylam tym bardziej ze zalezało mi zeby poznal jagode
a twojha babcia poznala mata i wie ze masz cudownego synka i jestes wspaniałą mamą

przytulam cie mocno kochana

[ Dodano: 2007-12-26, 20:33 ]
a ja znowu dzisiaj mialam chwilowe załamanie na temat mieszkania obok tesciow bo przerazna jestem nie na zarty ale dam sobie rade
musze byc silna

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 gru 2007, 22:59

dziewczyny tyle smutku w dzisiejszych postach.....

Kate :ico_pocieszyciel: ..przykro mi bardzo...nie potrafie sie nawet postawic w takiej sytuacji...jestes bardzo dzielna...dobrze ze pozegnalyscie sie z babcią....chyba nie mozna lepiej odejsc z tego swiata niz po pozegnaniu z najblizszymi....3maj sie dzielnie....

Jagodka
...zycie z tesciami u boku napewno do najlatwiejszych nie nalezy....dasz rade...jestes silna i stanowcza-tak mi sie wydaje...ustawisz ich jak trzeba i bedzie po twojemu :ico_oczko: :ico_sorki:

u nas dzis byl busy dzien...Maya od 9.30 spala w dzien 30 min.na 2 raty :ico_szoking: ...ale milusia byla wiec luz.....bylismy u znajomych i mam foty 3 dziewczynek....jedna jest z marca a nasze 2 z maja.....zaraz wrzuce....i jeszcze bylam zobaczyc malusia Hanie...bossska jest...az sie chce znow takiego maluszka.....mozna na nia patrzec godzinami.....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 gru 2007, 00:01

Hej........właśnie skończyliśmy rodzinną nasiadówę z popijawą...wypiłam chyba całe wino...
śliczne zdjęcia...
ale jedyne co we mnie utkwiło to post Kate .nonono.............dlaczego? dlaczego życie jest tak porąbane??? jestem z Tobą każdą moją myślą.............Na prawdę bardzo Ci współczuję...ale jednocześnie zazdroszczę! tego pożegnania...tego, że Ona widziała Mata...że mogłaś z nią pogadac, powiedziec co czujesz........(sory, ale kuźwa "ci" mi nie wskakuje")..........Mi to nie było dane...moja Babcia mnie opuściła cicho...usnęła...i nawet nie mogłam się przytulic i powiedziec co czuje, jak bardzo ją kocham...nonono................ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: takie smuty jeszcze mnie teraz dopadły,ze wypłaczę wszystek alkohol..................e....................
pamiętaj, że jakby co, to możesz pisac. buziaki!
a ja już lecę.........jutro do pracy...nie wiem jak wytrzymam...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 gru 2007, 09:23

Witajcie po świętach
Witaj kate, wiem teraz żal, smutek, rozgoryczenie i trudne chwile.......współczuję......ale czas sprawi, że zostaną piękne wspomnienia i będzie lżej na sercu.
Słowa otuchy naszej KUlki są bardzo mądre i szczerze się do nich dołączę.
Trzymaj się :ico_pocieszyciel: kate

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 gru 2007, 09:35

I ja łączę się z tobą kate_k82 w smutku :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość