Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

23 mar 2011, 14:36

witam i ja
oli dzis krótka spała 2 godzinki (przeważnie ostatnio sypia minimum 3)
teraz czekamy na sąsiadke bo ma przyjsc ze swoja siostrzenicą do oliwci
ja o torebce sie nie wypowiem bo sie nie znam, niestety jestem typem wygodnickim jeansy bluza dresowa adidasy i plecak albo sportowa torba
coś jeszcze miałam napisać - ale zapomniałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

23 mar 2011, 14:48

oli dzis krótka spała 2 godzinki
ładne mi krótko :-D Zośka w weekendy śpi mi max godzinę, za to w żłobku do południa spałaby i spała :-) ale nic dziwnego, skoro o 6.20 wychodzimy z domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 mar 2011, 23:37

witanko

my dziś na dworku przesiedzieliśmy większość dnia,
było tak cieplutko ,że wyciągnełam cieniutką kurteczkę Lolkowi :ico_haha_02:
i byliśmy w cyrku , oczywiście Lolek na drugim występie już usnoł i spał godzinę ,aobudził się akurat na występ pieskówi był bardzo zadowolony :ico_oczko:
isiawarszawa napisał/a:
oli dzis krótka spała 2 godzinki
ładne mi krótko
dokładnie ilemożna zrobićprzez ten czas ,mojemu sporadycznie się zdaży 2 godz przespać

Magda33, torebeczka bardzo ciekawa i skóra to dlatego droższa,jak lubiszjedną a dobrą rzezc to kup,ale właśnie sprawdz jeszcze w sklepach u siebie bo teraz dużo takich przez ramię :ico_haha_02:

Kasia a jakich ty pampków używaż ,że za 120 kupisz 5 paczek ???

matikasia Ty to obrotna kobitka o 8 już taka obrobiona, ja to jakoś tak nie ma pawera z rana :ico_wstydzioch:
a szkoda bo wiem że fajnie tak z rana zrobić i miećz głowy

ai dziś udało mi się na kijki skoczyć, ale fajnie się czułam , mam nadzieję że chociaż co drugi dzień mi się uda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2011, 06:42

Kasia a jakich ty pampków używaż ,że za 120 kupisz 5 paczek ???
ja za 120 zł kupie 6 paczek :ico_noniewiem: bo używam z rossmanna babydream a w paczce jest 40 sztuk. na miesiąc złużywamy 2-3 paczki
nie spimy juz od godziny wiec pewnie zaśnie koło 10 mam nadzieje że do 13 to sie ogarne troche

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 mar 2011, 07:51

nie spimy juz od godziny
o rany :ico_olaboga:
ja dziś w końcu się wyspałam, bo moje dziecko spało calutką noc :ico_brawa_01: i rano nie płakała w żłobku, ale powiedziałam P, że dzis sama ją odprowadzę, bo od tygodnia chodziliśmy razem i właśnie od tygodnia płacz. A dzis poszłam sama i ZOsia sama wzięła mnie za rękę i zaprowadziła pod drzwi sali, jak opiekunka otworzyła, to Zosia moją rękę puściła i dała pani, a mi zrobiła pa pa :-D :ico_brawa_01: Nie wiem czy to rzeczywiście przez to ,ze nie było z nami P, czy po prostu w końcu się też wyspała :ico_oczko:

wiolaw tak właśnie zrobię, w sobotę zrobię rundkę po sklepach :-D ...i pewnie wrócę z czymś dla Zosi zamiast dla siebie :ico_oczko:
dziś udało mi się na kijki skoczyć
super, nie ma to jak chwila tylko dla siebie
używam z rossmanna babydream
Zosia niestety nie moze ani tych, ani tych z biedronki, choć po narodzinach tylko te tolerowała. Teraz ma od nich mega uczulenie, a toleruje tylko pampers active baby :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2011, 08:03

u nas na szczescie nie ma zadnego problemu
ostatnio jak miała biegunke to myslałam ze mi nie starczy pieluch wiec pojechałam o 22 do tesco i kupiłam za 27 zł 54 sztuki pieluch gaga (czyli cena jak babydream) ale to jakaś porażka wg mnie
przy normalnym piciu i jedzeniu babydream wytrzymuje 4 do 5 godzin i jest sucha, a te z tesco musze zmieniac co 2 max co 3 godziny. wiec uzywamy je tylko w dzien a rossmanny na noc zakładamy
fajne są tez pieluchomajtki z rossmanna ale 22 sztuki kosztuje 20 zł wiec nie za tanio, ale czasem zakładam jej
i oprócz tego że tak nie spimy to jeszcze dzis co 2,5 - 3 godziny jadła
myslałam że oszaleje :| ale tylko jeszcze dzis i jutro juz tatuńcia dyżur :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-24, 07:28 ]
wydaje mi sie że oli źle stawia stupki jak chodzi, zapisałam ją do ortopedy w lublinie, niestety dopiero na 8 czerwca, mam nadzieje że nie bedzie późno

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 mar 2011, 09:17

dopiero na 8 czerwca
:ico_szoking: ale odległy termin, może jednak jest wszystko w porządku :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2011, 09:25

no ale co zrobić? a zapisałam do polikliniki na chodźki ponoć dobrych specjalistów tam mają, a moja mama chyba ma tam znajomego wiec moze uda sie to przyspieszyc - no ale zobaczymy. wole pojechac tam i sie upewnić niż tu w łukowie znów dać 80 zł i usłyszeć dobzie dobzie wsiśtko dobzie...

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 mar 2011, 09:55

usłyszeć dobzie dobzie wsiśtko dobzie...
:-D jak mają dobrych lekarzy, to rzeczywiście warto poczekać, a moze, tak jak piszesz, dzięki mamie uda się jeszcze szybciej dostać do ortopedy :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 mar 2011, 10:48

witam

i po pięknej pogodzie, jak szłam do sklepu to mało mi głowy nie urwało :ico_noniewiem:
a wczoraj tak pięknie było :ico_placzek:

ja włąśnie zjadłam śniadanko ,Loluś śpi ale jakoś niespokojnie i nie mogę zejść na dół żeby zupkę wstawić

isia to mówisz że te rossmanowe pieluszki są ok , może trzeba spróbować bo cena naprawdę spoko, ja używam cały czas pampersa activ baby więc za 120 mogę mieć 2,5 paczki tj około 150 szt, więc można mieć 50 szt więcej :ico_oczko:

a termin kolosalnie odległy , a nie próbowałaś w w-wie ?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości