Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 sie 2008, 20:26

kolka a co to za praca???? Ja też bym chciała do pracy, ale nie mam z kim Oleni zostawić. Moja opiekunka zwiała do innej pracy.
ale Julcia już duża dziewczynka :-)

caro, to super, że wszystko ok

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 sie 2008, 22:03

Ufff, chwilka przerwy...
Ta praca to po prostu ekspedientka w sklepie z art elektrycznymi: oświetlenie, karnisze, żarówki, kontakty itd. Ciężka, bo ruch tam jak na spacerniaku, jeszcze wiele nie wiem, jeśli chodzi o tą branże, bo takich rzeczy się nie kupuje tak często jak bluzki, mały sklepik a wszelkiego w brud i w ogóle... Nie jest to szczyt mych ambicji, ale cóż... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... Jak się trafiłoby coś lepszego to zawsze można zmienić :ico_noniewiem: Odwykłam od pracy i ciężko znów będzie się przyzwyczaić do roboty i chyba do normalnej rozmowy z ludźmi :ico_wstydzioch: Jak się siedzi w domu to nie to samo co non stop z każdym o wszystkim, wyszłam z wprawy, ale może się uda, bo to akurat lubię :-) Ale łapię się na tym, jak ubogi staje się mój język, brakuje mi tematów, odpowiedzi na pytania i w ogóle... normalnie niemal jak Julka, z tym, że "r" wypowiadam i nie seplenię :-D Jeszcze troche i ja zacznę o wszystko pytać, "cio to" :-) Tak więc, oby się udało :ico_sorki: Jeszcze zbierają CV, więc nic nie wiadomo... Ponoć na dzień dzisiejszy, najlepiej wypadłam z wszystkich :ico_oczko:

A Julka rysuje... ale nie pytaj Caro co to za rysunki :-D jak popadnie, wiadomo, krechy wszędzie. no, ale bez przesady, nie ma co wymagać za wiele :-D A w ogóle lubi robić teraz wszystko przy tym stoliku, strasznie jej podpasował, prosto z łóżeczka leci tam siedzieć, na dwór nie chce, bo ona siedzieć chce :ico_haha_01:

No, nie ma co ględzić, tylko trza podłogę szorować.... Brrr
Papa

no i cieszę się, że z Filipkiem (lub Filipinką) wsio OK :ico_brawa_01: :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 sie 2008, 10:44

kolka to trzymam kciuki żeby sie udało, praca dobra jak każda inna, kasa się przyda, no i włąśnie u mnie to samo zauważam,ze cofam się w rozwoju :-D , no ale co tu zrobić jak się siedzi w domu, ja do pracy to chyba dopiero za minimum 3 latka :ico_noniewiem: , kurde to Oskar już do zeróki będzie szedł, tylko wtedy to dopiero ciężko bedzie coś znależć....no ale nie będę na razie o tym myśleć!

Mam nadzieję,że najlepiej wypadniesz i przyjmą Cię :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sie 2008, 12:46

kolka no to super, wiesz wciągniesz się, początki są zawsze trudne. No ale to kontakt z ludźmi, zobaczysz, będzie fajnie.
A ja też coraz poważniej myślę o pracy,czekam tylko, na to jak Oleńka będzie mogła jeśc zwykłe mleczko i inne mleczne przetwory i zmykam do pracy. Może od stycznia już się uda.

Choć Olenia ostatnio taka mamusi córunia się zrobiła, szkoda mi jej będzie zostawić. Tylko u mnie rękach by chciała siedzieć

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 sie 2008, 22:30

Hej :-D

Wpadam tylko na momencik poinformować, że Mróweczka odpisała iż prawdopodobnie wracają w sobotę do Anglii i wtedy się odezwie na TT.
A Eryś cytuję: "rozrabia i 14 ząbek mu wychodzi" :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 sie 2008, 09:48

Mróweczka odpisała iż prawdopodobnie wracają w sobotę do Anglii i wtedy się odezwie na TT.
w końcu :-) :-) :-) :-)

no a gdzie reszta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 sie 2008, 11:34

czesc
ja sie melduję i zmykam bo musze szkolne zakupy skończyc robic...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 sie 2008, 12:14

musze szkolne zakupy skończyc robic...
o to nieżle się wysłupasz z kaski, co? :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 sie 2008, 16:16

musze szkolne zakupy skończyc robic...
o to nieżle się wysłupasz z kaski, co? :-D

lepiej nie pytaj,,, ;( już wydałam ponad 1000 z a to jeszcze nie koniec !! szok...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 sie 2008, 21:43

ja jestem też, na chwilkę, byliśmy dziś na działce, zmęczona jestem ale było super :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość