Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 lis 2009, 11:49

Magda nie kuś jabłkiem :ico_oczko: Ja mam z serkiem na słodko.

Troche sie leczę na własną rękę bo od paru dni gardło mnie smyrało i teraz
jeszcze katar ale lekki więc mam nadzieję, że zaraz minie. Już jest lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 12:11

Kinga_łódź, zdroweczka :ico_oczko:
zrob sobie plukanke gardla woda z sola i wymocz nogi w goracej wodzie to pomaga a na katar to wode morska albo sztyft mi pomaga :-)
agda nie kuś jabłkiem :ico_oczko: Ja mam z serkiem na słodko.
ja tez lubie z serkiem ale moi to nie przepadaja :ico_olaboga: i musze robic takie jak lubia :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 lis 2009, 12:14

Dzień dobry. W końcu mam chwilę żeby napisać :ico_sorki:
Mam nadzieję że mi wybaczycie tą moją nieobecność :ico_sorki:

:ico_tort: dla naszej słodkiej Asiulki w dniu urodzin !!



Misia odnośnie kolacji... Ja też wczoraj byłam ze swoim w KFC :-D Zeżarłam dosłownie sałatkę grecką a najlepsze jest to że wcale mi nie zaszkodziła na wątrobę a bardzo się tego obawiałam. My czasami chodzimy do barów mlecznych, także nie masz się czym martwić, że Twój nie zabiera Cię do restauracji czy innych knajp. Ważne że robicie to razem :) Uszy do góry

Tynusz hej kobitko. Ja mam termin na czwartek :-)
Jeśli urząd pracy jeszcze Ci nie przedłużał starzu to możesz się starać, moje znajome sobie przedłużały nawet do pół roku.

Marcia zazdroszczę cioci. :ico_sorki:

Kinga_łódź, mmm naleśniczkiiii



Miałam skurcze cała noc, teraz niestety ustały więc wiem czym to pachnie..... czeeekaniem.. Oby do czwartku się ruszyło :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-11-16, 11:18 ]
magda75, widzę że mamy podobne metody leczenia przeziębienia.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 12:20

uleczka170, witaj :ico_oczko:
Miałam skurcze cała noc, teraz niestety ustały więc wiem czym to pachnie..... czeeekaniem.. Oby do czwartku się ruszyło
beda cie tak nachodzily wiec wszystko mozliwe ze wczesniej urodzisz :ico_oczko:
tak czekanie jest najgorsze :ico_sorki: ale nie masz wyjscia skoro dzidzi dobrze w twoim brzuszku :ico_haha_01:

jak jabym chciala kolacje przy swiecach :ico_noniewiem: ale to nie mozliwe :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 lis 2009, 12:26

magda75, no tak, młodemu się chyba podoba, choć kiedy nastaje godzina 24 w nocy to mam wrażenie że nienawidzi tej ciasnoty, bo mnie paraliżuje od jego kopniaków :-D

A dlaczego niemożliwa jest kolacja przy świecach?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 12:31

uleczka170, bo dziecko w brzuszku przewaznie w nocy fika koziolki jak ty chcesz spac ono wtedy jest najbardziej aktywne a jeszcze jak ma niedlugo wyjsc na swiat to podwojnie sie wierci :-D
A dlaczego niemożliwa jest kolacja przy świecach?
po pierwsze dzieci nie ma z kim zostawic a po drugie moj maz nie uwaza kolacji przy swiecach :ico_placzek: on nawet w rocznce nie chce isc uczcic do kafejki a co mowic o kolacji przy swiecach :-D
no coz ale on nigdy nie byl wylweny :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 lis 2009, 12:37

magda75, ech ten brzdąc tak od paru dni dopiero mi daje czadu. ale jak mówisz to pewnie przed porodem...


Szkoda, że nie masz wylewnego męża. Ale może warto spróbować. Ja kiedyś zrobiłam takiego małego psikusa swojemu. Bo o niczym nie wiedział. Polazł gdzieś i miał wrócić później, także to też nie była wczesna godzina. Zrobiłam szybko sałatkę z mozarellą, kanapki, świece, sok tymbark zamiast wina bo już w ciąży byłam, ale w lampkach. No i wrócił i nie miał nic do gadania. Co prawda lubi takie ni9espodzianki, ale myślę że tak jak każdy facet, tylko niektórzy się strasznie tego wstydzą. Co do dzieci to wystarczy że pójdą spać.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 12:41

Co do dzieci to wystarczy że pójdą spać.
to nie takie proste daniel to spi ale gabi to pozno zasypia bo ok 23 i budzi sie spi niespokojnie wiec nici z takiej kolacji nawet z zaskoczenia :ico_noniewiem:
bede musiala poczekac az beda wieksze smyki to moze wtety uda sie jakoas kolacja przy swiecach :-D
ale jak mówisz to pewnie przed porodem...
tak tak przed porodem ale juz niedlugo bedziesz cieszyla sie dzidziulkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

16 lis 2009, 12:52

magda75, w takim razie życzę cierpliwości co do swoich dzieciaczków :-D i doczekania się takiej kolacji hiih


Idę sobie zrobić włoski i make up. Trzeba wyglądać jako tako :-)


Mój też się doczekać nie może malucha, ale śmiać mi się chce kiedy mam silniejsze skurcze, bo zaczyna panikować. Jest uroczy. Jednak wierzę że da radę przy porodzie i mi nie zniknie z oczu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 12:59

Mój też się doczekać nie może malucha, ale śmiać mi się chce kiedy mam silniejsze skurcze, bo zaczyna panikować. Jest uroczy. Jednak wierzę że da radę przy porodzie i mi nie zniknie z oczu :ico_sorki:
a czy on ma byc przy porodzie?
takiego to ze swieca szukac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

laurunia20, wiesz on byl kiedys czuly i w ogole nawet byl przy porodzie i potem pomagal mi ale z biegiem czasu to juz przyzwyczajenie a jak problemy sie pojawiaja to ludzie sie zmieniaja :-D
sa dni ze jest naprawde do rany przyloz ale i takie ze w kolko sie klocimy ale tak to juz jest my to jak stare dobre malzenstwo :ico_oczko:
magda75, w takim razie życzę cierpliwości co do swoich dzieciaczków :-D i doczekania się takiej kolacji hiih
dzieki kochana :ico_sorki: a ja tobie zycze zebys urodzila bez problemu :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość