Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 sty 2008, 19:04

gosia szkoda :ico_placzek: myslalam ze to blisko :ico_placzek:
mozna robic przelew przez western union i to jest najszybciej bo mozna zrobic ze kasa jest w ten sam dzien ( i wtedy opłata za przelew jest wieksza) a mozna zrobic ze na drugi dzien ( wtedy opłata nie jest duza)

[ Dodano: 2008-01-16, 18:06 ]
jak sie robi przelew z konta na konto to pójdzie kasa ok tyg do półtora

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 sty 2008, 19:43

czesc dziewczyny
najlepsz ezyczonka dla nathanka z okazji 1 urodzin :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
marta no to zeczywiscie ci wrozka wywrozyla :ico_szoking: jeszcze sie nie spotkalam z kims komu by sie wrozby tak spelnily :ico_szoking: ,dlatgo chyba bym sie troche bala pojsc,bo czasami chyba lepiej nie wiedziec i za duzo bym otym myslala

a u mnie sie okazalo ze mam cukrzyce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i to dopiero teraz wykryta,bo wczesniej polozna jak zakladala mi karte w szpitalu napisala ze nie mam cukrzykow w rodzinie mimo ze mowilamjej ze brat mojego taty jest cukrzykiem to powiedziala ze to juz dalsza rodzina i dlatego nie mialam badania w 28 tygodniu,a polozna w przychodni mnie opierdzielila ze nie powiedzialam ze mam cukrzykow w rodzinie :ico_zly: a ja przeciez mowilam i ona mi powiedziala ze wojek to wcale nie jest daleka rodzina :ico_puknij: a wyslala mie na to badanie bo dwa razy z rzedu mialam cukier w moczu. a teraz czytalam o cukrzycy ciazowej i o skutkach dla dziecka jak jest nie leczona :ico_olaboga: to strasznie sie boje
sory za te zale

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sty 2008, 20:41

monika83, no to niewesolo :ico_olaboga: beda cos z tym robic???
Marta trzeba uwazac z wrozkami.... z czego ci wrozyla? Ja bardzo wierze w takie rzeczy, ale Lucy jak to na allegro???? To z czego ci ona na odleglosc powrozy? Wiarygodne jest spotkanie z poleconym medium, ktore wrozy z reki, badz tarota, a na odleglosc to jak? Jedynie z daty urodzenia, ale to juz nie wrozba tylko astrologia.
Gosia a pay pal? tak podobno przelewaja i to najtansze jest.

ja dzis nie w humorze, bo wlasnie wrocilam, z rozanca, dzis rano zmarla babcia Daniela, a moj brat mial wypadek jak boshem pracowal i moze stracic wzrok w jednym oku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo mu sie krwiak rozlal i siatkowka odkleila :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 sty 2008, 21:23

Jasnie Pani masakra :ico_olaboga: zeby tylko bylo ok z okiem brata,ale groznie to brzmi :ico_placzek: co do tej wrozki,to chviala imie ,date urodzin i zdjecia ....dzis ma mi napisac ogolna wrozbe,a wczoraj mi napisala tak wstepnie na moje pytania....no i w sumie troche sie zgadza,bo napisala,ze T bedzie mial problem ze zrobieniem prawka ,a ja ponoc zdam od razu...troche mi sie nie chce wierzyc....podala nawet kiedy T zda prawko,no zobaczymy :ico_noniewiem: pisala,ze do Pl nie wrocimy,ale z Anglii tez za jakis czas wyjedziemy :ico_noniewiem: ale nie teraz....u mnie choroba,ale do wyleczenia :ico_oczko: takie tam pierdoly...czekam na ciag dalszy :-D nie do konca w to wierze,ale zobaczymy...nic zlego tam nie bylo,woec ok....

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 sty 2008, 00:21

hey mamuski!!!
Bablu pewnie zaraz zasiadzie do kompa,bo dopiero teraz z pracy przyszedl..ja niestety nie mialam czasu wczesniej kliknac,bo Vinee tylko sie bawic chce i skakac po mnie :-D
Sliczne fotki wkleilyscie jak zwykle!!! :ico_brawa_01:
Agus21 przeslodkiego masz syneczka,super,ze wrocilas do nas na TT sie pochwalic,mam nadzieje,ze juz zostaniesz na dobre!!!!!!!!!!!!!Gratuluje synka,slodki maluszek!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Beatka a Twoj Marcelek tez sliczniusiu,ale rosnie jak na drozdzach!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Lucy jak czuje sie Twoj tata?mam nadzieje,ze juz o wiele lepiej!!!!!!!Fotki z Oliverkiem sliczne,pieknie razem wygladacie :ico_brawa_01: !!!Niesamowicie duzy juz jest,jestem w szoku!!!!!!!!ile Wazy???chyba masz co nosic!!!! :ico_brawa_01: :-D
Kasi.k jak zobaczylam Vikusie z patyczkami to sie smialam do rozpuku :ico_smiechbig: !!!Ale ma pomysly!!!!!!!!!!a Ta ospa wstretna Was jeszcze dopadla,ale w sumie nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i bedziecie juz miec ja z glowy!!!!!
Marta no wreszcie trafiliscie na dobrego lekarza,chwala Ci!!!!!!!! :ico_sorki: oby juz teraz tylko z gorki i znalezli przyczyne co tak meczy Frania!!!!!!!!!!!zabawka superasna,juz widze jak szaleje na niej Franio!!!!
Ela Ty chyba pytalas sie o mleko,jak dobrze pamietam... :ico_noniewiem: ja jeszcze daje Vinee Sma,pije jedna do dwoch butli dziennie,,teraz juz wieczorem tylko czasami,ale rano musi byc 180,pierwsze jak otworzy oczy to wola mama milk...i musze leciec pedem na dol robic :-D co do dawania zwyklego mleka,to akurat wczoraj byla nas odwiedzic health visitor i wlasnie mowila,ze spokojnie mozna przejsc na mleko zwykle tylko te zielone semi-skimmed mleko...ogolnie super babka,siedziala chyba 40 minut,przyniosla Vinee ksiazki,kredki,kolorowanki a Vinee siedziala jak zahipnotyzowana,bo zajela sie kredkami i jak aniolek sie zachowywala...babka byla w szoku... :-D :-) pozniej ja zwazyla,i Vinee wazy 14.440 kg :-D
Wiesz ja nie wiem co bym zrobila,jezeli chodzi o te telefony do Kondzia :ico_noniewiem: ,ale pamietam,jak pojechalam z Vinee zeszlego lata do Pl,to Vinee strasznie tesknila za Bablu mimo tego,ze przeciez ja z nia bylam,i za kazdym razem jak dzwonil to plakala albo nie chciala rozmawiac przez pierwsze dni i nawet jesc nie bardzo chciala,ale pozniej sie juz przyzwyczaila...ja mysle,ze Kondzio juz starszy i zrozumie,a jak mowisz tyle bedzie mial atrakcji,ze mu szybko ferie zleca i sie nawet nie zorientuje!!!
Gosia co do przelewow to ja calkiem zielona w tek dziedzinie,wiem tylko,ze mozna
Western Union :ico_noniewiem: super,ze sie wybieracie z Tomciem do Irlandii na urlop,szkoda,ze nie do Uk,to bysmy sie spotkaly :ico_oczko: ale jakbys kiedys przelotem byla to zapraszamy do nas!!! :-D
Emilkaduzo zdrowka dla Was i dla Alusi,mam nadzieje,ze bidulka wyzdrowieje i nie bedzie potrzeby do szpitala :ico_olaboga: :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani:) przykro mi z powodu babci Daniela i trzymam kciuki,zeby z okiem braciszka bylo wszystko w porzadku!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem: :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny ja tez sie nie moge doczekac jak Delfinka z Maycia juz wroca i pochwala sie fotkami!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 00:22

kasik fotek z warszawy oczywiscie mam pelno hihi dopiero dzis zakonczylam zalaczanie na fotosik
zaraz kilka wkleje hehe
wikula rozkrecila sie na maxa hihi taka zywo istotka.
super ze udalo ci sie znalezc czas na te kursy

lucy.. hmm ja tak srednio wierze we wrozki.. pewnie gdybym zapytala ja o swoja przyszlosc to nakrecilabym sie na maxa dlatego wole tego nie robic..
moja znajoma byla u wrozki.. i ta powiedziala jej ze ona jest w ciazy.. ona wtedy miala 18 lat i pewna byla ze ta cos jej wkreca
dla upewnienia poszla do gina i co sie okazalo?? byla w pierwszych tygdnuiach ciazy.. normalnie szok
niestety poronila
to bylo wiele lat temu

marta ty trafilas na rownie przewidywalna... hmm ja wolalabym chyba pozostac w niewiedzy..

monika ja nie wiem czym grozi cukrzyca w ciazy ale skoro juz zostala wykryta to chyba bedzie ok? prawda?

emilko natusiowi zyczymy przede wszystkim zdrowka.... i na poprawe samopoczucia troszke slodkiego :ico_tort: :ico_tort:

gosiu ja calkiem zapomnialam ze ty pracujesz w warwszawie. o tym wyjezdzi pisalam od dawna a ty nic nie przypomnialas.. ale ja tam bylam w weekend wiec i tak pewnie bysmy sie nie spotkaly. bo ty wtedy masz wolne prawda?

[ Dodano: 2008-01-16, 23:27 ]
hej hej

dziewczyny staram sie byc na biezaco. ale czytam po łebkach.. nie dostaje powiadomien na maile co mnie wkurza bo wiecej czasu zajmuje mi wchodzenie na tt.. poza tym kiedy chce cos odpisac okazuje sie ze nie jestem automatycznie zalogowana jak zawsze i... wrrrrr

wczoraj mialam do was wpasc.. ale zmulilam sie piwami w pubie hehe
najpierw mielismy spotkanie w restauracji z przyjaciolmi
jedna laska jest w 8 miesiacu ciazy.. hiih wyglada pieknie.. i czuje sie podobnie.. jak ja.. takze rewelacja hehe
leos byl z nami oczywiscie hehe gugal i chichral hehe
ja sobie nagle przypomnialam o tym ze mialam odebrac wyniki cytologii u ginka i musialam stamtad gonic. jak zwykle wszystko w ostatniej chwili hehe
po powrocie z wypadu.. szybka kapiel leoska. karmienie i do pubu. tym razem na browarki z kumplami hehe
smiechawa z nimi jak zawsze hehe

jak wrocilam to czulam sie lekko zrobiona hehe adam smial sie ze mnie i jednoczesnie nadziwic nie mogl.. dawno mnie takie nie widzial hehe

leonek dzis popoludniu zaczal lekkie marudzneie
po kapieli troche sie naostrzylo.. doslo do tego ze cyckowi mowil nie,. butli poczatkowo rowniez ale w efekcie wypil ja i jakos zasnal. choc latwo nie bylo
poki co spi. ufff
moze zebole go nekaja co??
wrrrr

aha.. nasz maluch od kilku dni ma niezla jazde
upodobal sobie rower stacjnarny mojej mamy
normalnie na sam widok wydaje z siebie piski rozkoszy
uspokaja sie na nim momentalnie hehe
malo tego gada do niego.. smieje i jest wyraznie zafascynowany hehe
nawet ubieramy go na tym rowerze w kurtke i wtedy jest spokojny, bo zwykle placze i krzyczy podczas ubierania hehe

i jeszcze moja mama odkryla ze kiedy miauczy do niego to ten sie uspokaja i smieje na zawolanie hehe
normalnie fika , wierzga nozkami. a jak tylko uslyszy miauuu to momentalnie nieruchomieje i sie smieje.. hehehe
no nikt nie mowil ze dziecko dwoch swirow bedzie normalne.. no nie?? hehe

dobra uciekam.. dzis zrobilismy juz mega zkaupy.. spozywka polska dla nas i lelusia
auto wypchane po brzegi..
adas wyrusza w trase o 4 rano
wiec lece sie do niego przytulic, bo moi mezczyzni juz dawno pochlonieci blogim snem hehe

jeszcze tylko na koniec przedstawie wam pierwsza kobitke ktora zaszczycila swa obecnoscia harem lelka hehe to taki pomysl z zwiazku z fotka leosia-shejka w podpisie hehe

hehe

poznajecie ja???

Obrazek

i jeszcze kilka fotek z wyjazu do warszawy
leos w kapieli rozradowany w objeciach kuzyneczki
Obrazek

w restauracji "u kucharzy"
Obrazek

Obrazek

kuzyneczki naprzemian prowadzily wozek z lelusiem hehe
Obrazek
Obrazek


dobra reszte pokaze jutro.. musze to jakos rozlozyc zeby was nie zasypac

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 sty 2008, 00:29

Madziorka ale super kolorowe fotki Leosia!!! a ja zapomnialam z tego wszystkiego przeslac buziole z okazji 6 miesiecy dla Leosia,ale ze mnie gapa :ico_olaboga: :ico_buziaczki_big: ale mieliscie super wypad do studia Tv!!!Leos moze aktorem zostanie!!! :-D :ico_brawa_01:
Monika na pewno wszystko bedzie dobrze,nie martw sie kochana,wazne,ze wykryli ta cukrzyce,w wiekszosc wypadkow cukrzyca ciazowa mija po porodzie!!!Na pewno sie Wami dobrze zajma!!!!Glowa do gory!!!

[ Dodano: 2008-01-16, 23:32 ]
Madziorka teraz mi sie otwarly dopiero wszystkie fotki!!!!ale super Leos wyglada w niebieskich hairach ,bomba!!!A kuzyneczki sliczne jak juz wczesniej wspominalam!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 00:52

ilonka dzieki


a ze nadal czuje sie niespiaco no i wkroczylysmy na kolejna strone wiec moge zalaczyc kolejne fotki
z wizyty u Budzika hehe

Obrazek

z Ruda
Obrazek

leos operator
Obrazek

i jeszcze kilka ze studia WOSP
jakosc slaba ze wzgledu na migajace zewszad swiatla hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

aha przypomnialam sobie jak fela pytala kiedy mozna leosia zobaczyc w tv hihi otoz kochana my bylismy tam po drugiej stronie kamer, takze leosia mozesz ogladac tylko na zalaczonych fotkach niestety hehehe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sty 2008, 01:57

Moniś moja kolezanka tez miała cukrzyce z dwójką dzieci i jest wszystko oki głowa do góry i ie denerwuj sie kochana
Madziu zdjęcia bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

z okazji pół roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

17 sty 2008, 02:08

Czesc dziewczyny :ico_haha_02:
Melduje sie na chwile bo ogladamy :sami swoi" i zabawiamy Natiego :ico_oczko:
Z Alusia juz troszke lepiej jak nie przejdzie kaszel do 5 dni to mam znow do niego przyjsc :ico_olaboga: a Nati niestety sie pochorowal na maxa :ico_olaboga: ma antybiotyk :ico_fo: bo zarazil sie od Ali :ico_olaboga:
madziorka hihi, fotki superowe, wy to macie fajnie zakrecone zycie :ico_brawa_01:
Ide do moich chlopakow, bo juz wzywaja :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-17, 01:12 ]
Czesc dziewczyny :ico_haha_02:
Melduje sie na chwile bo ogladamy :sami swoi" i zabawiamy Natiego :ico_oczko:
Z Alusia juz troszke lepiej jak nie przejdzie kaszel do 5 dni to mam znow do niego przyjsc :ico_olaboga: a Nati niestety sie pochorowal na maxa :ico_olaboga: ma antybiotyk :ico_fo: bo zarazil sie od Ali :ico_olaboga:
madziorka hihi, fotki superowe, wy to macie fajnie zakrecone zycie :ico_brawa_01:
Ide do moich chlopakow, bo juz wzywaja :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość