Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 13:05

moja Lilcia je rano mliko w południe zupa (już nawet duży słoik udaje mi się) o 14 deser, o 16:30 mleko ale nie chce więc wczoraj dałam zupki mojej jarzynowej talerzyk, podrobniłam warzywka i kurczaka odrobinkę i zjadła pół :-D no i na wieczór mliko - nie wiem Mery to wychodzi 4 + deser,a le Lila to dziewczynka ;-) a poza tym ni jak jej nic nie wcisnę innego w międzyczasie...

u nas ukrop także na dworze, posprzątałam, teraz tylko śmignę podłogi i ziuuuu czysto :-D
dziś na obiad u mnie danie z internatu (chłopcy Bartuś i Daniel jak byli w liceum to mieszkali w internacie) czyli ziemniaczki, parówki w expresowym sosie pomidorowym plus jakaś surówa :-D ja to uwielbiam nie bawię się za długo z tym i w ogóle mniam - Daniel mnie nauczył ;-)

i wiecie co kocham mojego Bartka jak nie wiem :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 13:19

Wróciliśmy ze spaceru. Duchota, że szok :ico_olaboga:

Aniu, ten Twój przepis też niezły :ico_oczko: I nie czułam, żeby śmierdziało, ale pewnie dlatego, że mnie już tutaj nie było :-D

Maritko ehhh te hormony :-D Ale, szczerze mówiąc, masz 100% rację. Też bym się wkurzyła :ico_oczko: A co do mleka nieprzetworzonego to to samo czytałam :ico_noniewiem: I ja wiem, że Ty tego swojego Bartusia kochasz jak nie wiem co :ico_haha_02: Widać :ico_haha_02: A obiad... :-P

Sosna mam nadzieję, że kabla Tobie nigdy nie odetną :-D :-D :-D Przecież Ty tego nie przeżyjesz :-D I jak Wy wszystkie się w tych 5 pokojach pomieścicie? :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Asiu pindruj się pindruj :-D Mam nadzieję, że spędzicie baaaardzo miłe chwile :ico_oczko:

Mery ja deseru nie licze jako posiłek. To jest dodatek, tak samo jak soczki i chrupeczki. Zupkę gotuje jak zwykle na oko i nie odmierzam ilości wody, raz wyjdzie bardziej rzadka innym razie mniej...... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 13:20

a ja kiedy mam trochę czasu to wpadam i jak zwykle siedze sama i gadam do siebie :-D nawet Sosny co to z Internetem żyje nie ma...

mam dizs taki pałer - ostatnio mnie pytał gin czy mam powera ciążowego, więc mu mówię że jak miałabym inaczej?? małe dziecko muszę mieć :-D i poza tym z Bubusiem wsio ok to czym mam się martwić, z Lilcią ciąża zagrożona to i pałera nie było bo i do czego jak tu trza było leżeć... :-/

Laski kupowałyście kiedykolwiek buty na allegro?? i czy pasowały :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 13:25

Maritko, nigdy butów na allegro nie kupowałam i chyba bym nie kupiła. Buty muszę przymierzyć, bo niewiadomo czy będa dobre. Wiesz, jak to z rozmiarami bywa :ico_noniewiem:
Ty Powerze ciążowy :-D
Ostatnio zmieniony 14 cze 2007, 13:26 przez Kocica_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 13:26

o Jolcia to gadaj co Ty robisz dziś na obiad, ja mogłabym do Ciebie z trojakami chodzić normalnie - ale kartki na obiady bym wykupiła nei martw się ;-) a jak ciężko to na zmianę do Riterki bym wpadała i do innych - oprócz Sosny bo ona mówiła, ze nie umie ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 13:28

Ja mam dzisiaj prościznę, ale smaczną (zresztą czego ja nie lubię :ico_noniewiem: :-D )

Kotleciki mielone, ziemniaczki pure i mizeria z ogórasów.

Hmmmm.....Właśnie moje dziecko mnie po nodze liże :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

14 cze 2007, 13:28

nikogo znowu ni ma?
u nas był skwar a teraz burza nastała.

Maritta, ja kupowalam 4razy i 4 razy był to strzał w dziesiątke. nonono, takie jak chcialam i pasują jak ulał! Poza tym nie trzeba wychodzic z domu i się męczyć z przymierzaniem, choć ja buty kocham najbardziej na świecie po Davidku :ico_oczko: Mam chyba z 200par :ico_olaboga: Oczywiście żartuje, ale z 60 bedzie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 13:29

A kotleciki jak zwykle z zamrażarki, bo jak mówiłam lenia dziś mam :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 13:33

za mną mielone chodza od jakiegoś czasu, miałam dziś robić ale te parówkasy mi wpadły... jutro zrobię :-D a liże, bo sól tam jest - mój Króliś mnie też liże czasem ale on czyściutki a Liluś po ramionach jak na rękach ją trzymam :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 13:39

Wooow Agatka :ico_szoking: 60 par. Ja chyba w całym swoim życiu tyle nie miałam :-D No, może przec całe żcie to miałam, bo ja już stara d*pa jestem :-D

Ale na allegro to serio się boję :553:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość