Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

07 paź 2012, 18:23

nie podoba mi się to forum :ico_noniewiem:

u nas jesteśmy na etapie odpamkowania. Oczywiście metodą wstrząsową, bo wszelkie tłumaczenia nie dały efektu. Krzyś od środy chodzi po domu z gołym tyłkiem, no i jesteśmy na etapie, że siku już częściej jest w nocniku niż na podłodze. On nie chce wołać, tylko jak mu się chce siku to siada na nocnik i robi, po czym woła "zrobiłem siku, chcem żelka" :-D

buzok a my właśnie przechodzimy powoli na krowie. Krzyś nie ma żadnej alergii, także sądzę, że wystarczy już modyfikowanego

poza tym trochę chorowaliśmy, bo Bartek jakieś paskudztwo przywlókł z przedszkola

aaa no i Krzyś śpi już w normalnym łóżku z barierką i bardzo mu się podoba.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

07 paź 2012, 18:51

Gaga mnie też się nie podoba teraz to nasze forum
Widze, że masz już wdóch dużych synków :ico_brawa_01:
Adrian już długo woła siku, ale za to kupy nie woła :ico_zly:
Ile ja już majteczek wyrzuciłam to :ico_olaboga:
Niestety nie jestem czasem wstanie tego uprać :ico_wstydzioch:

U nas z dnia na dzień Adrian więcej mówi, i wykłóca się o wszyst :ico_wstydzioch: ko aż czasem się dziwie, bo on jeszcze nie ma 2 lat a bardziej pyskuje niż Oliwia :ico_noniewiem:

A oprócz tego to mam urwanie głowy w pracy i z niczym sie nie wyrabiam, a na forum to już wogóle czasu nie mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

12 paź 2012, 22:01

buzok to możemy sobie rękę podać, ja też mam w pracy teraz urwanie d...

u nas z sikaniem już w miarę dobrze - drugi dzień bez wpadki - siku i kupa do nocnika :ico_brawa_01:
jednak w nocy Krzyś nadal sika w pampka, no i w ciągu dnia jak mu się po drzemce od razu go nie zdejmie, to sobie siknie, a co :-D

nadal chodzi po domu z gołym tyłkiem, bo on nie woła tylko siada sobie na nocnik i dopiero mówi jak zrobi. Od niedzieli zacznę mu zakładać majtki. Musi się nauczyć je zdejmować albo zacząć wołać.

buzok może z kupą spróbuj tak jak my - puść go w domu bez majtek, jak kila razy zrobi na podłogę to może zaskoczy. Oczywiście o ile nie masz dywanów. A jak masz to zwiń je na kilka dni.

A co do pyskowania to Krzyś też jest okropny i strasznie się kłóci. Do tego wychodzą mu wszystkie piątki na raz, także jest niemożliwy.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

17 paź 2012, 22:08

Witam!
Kurcze ale tu smutno :(
Gaga wiesz ja go tak calkiem na golaska od pasa w dół puszczałam latem i dlatego mi załapał to siusianie :ico_sorki:
A teraz to bałabym się, że mi się rozchoruje, bo on włazi wszędzie i głównie zabawa jego to na podłodze, my nie mamy na dole dywanów, a i podgrzewanych podłóg też nie mamy :ico_sorki: , więc to odpada :ico_sorki:
Mój Adrian ma zaparcia i on zauważyłam że lubi wleźć gdzieś w kącik nastękać się nawyginać i zrobić tego klocucha :-) , a i dla niego siedzenie w miejscu to jest nierealne :ico_nienie: , jak robi siku to tylko podstawiamy nocnik i sika i leci dalej, a jak czasem wyczuję ze kupa idzie i go na nocnik posadzę to ten chilka i chyc już z nocnika :ico_olaboga:
To jest ten tym, który w miejscu nie usiedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

20 paź 2012, 21:56

Kurcze ale tu smutno :(
niestety :cry:
Mój Adrian ma zaparcia i on zauważyłam że lubi wleźć gdzieś w kącik nastękać się nawyginać i zrobić tego klocucha :-) , a i dla niego siedzenie w miejscu to jest nierealne :ico_nienie: , jak robi siku to tylko podstawiamy nocnik i sika i leci dalej, a jak czasem wyczuję ze kupa idzie i go na nocnik posadzę to ten chilka i chyc już z nocnika :ico_olaboga:
To jest ten tym, który w miejscu nie usiedzi :ico_noniewiem:
Krzyś ma to samo, nie sposób było go utrzymać na nocniku, ale przekonaliśmy go żelkami. Bardzo je lubi i za kupę zrobioną do nocnika dostaje dwa :ico_oczko:
Już prawie nie mamy wpadek, tylko nadal do sikania Krzyś zdejmuje spodnie i majtki :-D

Zmykam spać

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

21 paź 2012, 09:53

Dzięki Gaga za pomysła jakiś nie wpadłam na to, żeby go nagradzać za kupkę w nocniku :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

23 paź 2012, 22:59

witam smutno tu bardzo
niestety u nas brak czasu na wszystko piszecie o odzwyczajaniu sikania w pampki gratuluje waszym dzieciaczkom ja zaczyna po malu u nas ciezko bo Nadia patrzy na mlodsza siostre
poza tym u nas ok dzieci rosna zdrowo i szybko Polcia juz ladnie sie przekreca z brzuszka na plecki Nadia papuguje oby dwie sa kochane ok uciekam bo maz marudzi pa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

29 lis 2012, 23:27

Kobietki gdzie się podziewacie???
Piszcie co u Was jak maluchy, jak się rozwijają???
Ile ważą?
Co jedzą?

Hm.... już koniec naszego wąteczku???????? :ico_placzek:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Mamunie STYCZEŃ 2011

16 sty 2013, 12:55


Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość