Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2008, 18:13

Izunia, dzieki :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 maja 2008, 22:22

Mialam napisac w weekendzik i lipa, checi mialam szczere ale komputer sie mi buntowal, a wlasciwie to tt, wogole nie chciala sie mi wyswietlic stronka. Nigdy nie masz tego problemu?? ja to normalnie co drugi dzien, albo w weekend, wtedy kiedy mam czas zeby cos popisac.

Dzis padam po prostu, mylam auto. Dowalone bylo tak ze masakra, myslalam ze juz nie skoncze.

Ostatnio jakies same przykre historie u mnie, az sie nie chce pisac.
Moja ciocia (pisalam nawet o niej) stracila dzidziusia w 7 miesiacu, pojechala na kolejny zstrzyk, taki zeby pluca zaczely sie rozwijac maluszkowi bo cos bylo nie tak i okazalo sie ze Dzidzia nie zyje. Urodzila coreczke. 5 dni pozniej byl pogrzeb.
Corka mojej siostry byla w szpitalu, biedna dostala wstrzasu poszczepiennego. Miala drgawki, nie mogla zlapac oddechu, siniala na calym ciele, pogotowie zabralo ja do szpitala. Oczywiscie w szpitalu sie czyms zzarazila i po kolei biegunka i wymioty.

Na poczatku maja mialam gosci, siostry K. przyjechaly na 5 dni. tym czasie taki chlopak co u nas mieszka robil wieczor kawalerski. Matko co sie tu dzialo! Ok.3 dzwonilam na policje bo myslalam ze sie pozabijaja. Byl taki jeden co do wszystkich skakal, palant jeden. A na drodze stali jacys Norwegowie, wcale bym sie nie zdziwlila jakby sie w gazecie pojawila fotka jak sie bawia Polacy :ico_zly: Policja nie przyjechala bo na szczescie sie opamietali w pore co i jak. K. tez sie wkurzyl. I tak potem cala noc nie moglam spac.

Pogoda u nas tez rewelka. Jasiu to w samych bodach z golymi stopkami. Marudzi mi teraz bo wychodza mu zabki, ma juz prawa dolna jedynke i teraz sie lewa przebija.

strasznie mi glupio bo chcielismy do was przyjechac, a teraz to malo prawdopodobne, bo ja w niedziele jade na tydzien z hakiem do Polski, a potem na samej koncoweczce ciazy to nie bede Ci chciala glowy zawracac...

Wogole jak sie czujesz??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 maja 2008, 22:31

Dominisia, witaj
a ja w sumie bardzo dobrze sie czuje, jutro odbieramy siostre z lotniska bo przylatuje ale do Torpu wiec daleko od was, no nic trudno jak tam ci sie uda to zbierzcie sie i smialo nas odwiedzajcie.
Jak czytalam jakie mialas przykre sytuacje to wcale ci sie nie dziwie ze wszystkiego sie odechciewa :ico_olaboga:
No i tt tez czasem szwankuje , hihi dokladnie wtedy gdy czlowiek ma wolne zeby cos napisac.

Oststnio znajomy latal na paralotni nad nasza wioska, to pokaze zdjecie naszej wioski, i jest tam nasz domek, taki po lewej sronie przy samym brzegu ale tak posrodku, taki bialy

http://img73.imageshack.us/img73/2506/i ... opyij6.jpg

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 maja 2008, 08:19

Dominisia, oj to działo si działo... :ico_olaboga: ale mam nadzieję że już nie dlugo wjdzie sloneczko!!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 maja 2008, 22:53

Siunia super ze bedziesz juz miala pomoc! Dla Dzidziusia wszystko gotowe?? Ja w niedziele tez jade z Torpu, to kawal drogi od nas, prawie dwie godziny samochodem, ale sa najtansze bilety z Wizzair.

Mieszkacie w pieknym miejscu, strasznie sie mi podoba. I tak blisko macie do wody, bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wieczorkiem wybralam sie na zakupy spozywcze, jakies sloiczki dla Jasia i tego typu duperele. Kupilam sobie tez sukienke na wesele.

Jasiowi wyszedl drugi zabek i jest juz grzeczny jak przedtem, ladnie sam sie bawi, smieje i wogole jest caly szczesliwy :-D

Izunia a co u was??

[ Dodano: 2008-05-13, 22:58 ]
Siunia, mialam sie zapytac. Jak z waszym pozwoleniem, bo mieliscie chyba do lutego, prawda?? I teraz przedluzyli wam o kolejny rok czy dostaliscie juz na dluzej??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 maja 2008, 09:53

Dominisia pisze:Kupilam sobie tez sukienke na wesele.


czekamy na foteczki jak wyglądasz :ico_oczko:

Dominisia pisze:Izunia a co u was??


A spokojnie jakoś leci :
Pod koniec miesiąca do gina idzie żeby mnie przebadał bo z dzidzinadal nici... :ico_placzek: Mąz pracuje ja pracuje a mały do przedszkola chodzi :)

W ogóle dziewczyny w pięknych miejcsach mieszkacie jak ja bym chciała mieszkać w Norwegii.....ech.....

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 maja 2008, 10:16

Dominisia, od nas do Torp to 170 km, ale blizej niz do Oslo, no i naprawde tymi liniami taniej, siostra leciala mowila ze super zaloga i wszystko.
Tak dostalismy pozwolenie od razu na 5 lat.
Super ze dla Jasia przebily sie zabki, my walczymy u Milana z oststnimi piatkam
No dzis planuje kupic wkoncu prosze i ubranka poprac, bo ja juz na koncoweczce, i jakies duperelki pokupowac, papersy oliwke itp.

Izunia, to u ciebie jak u Marleny, ale dobrze ze robili wyniki i wszystko ok wyszlo.
Trzymam kciuki za was.
A w ogole ciagle mam sie zapytac i zapominam, jak tam z waszymi planami co do Norwegi??
Bo cos ostanio cisza o tym.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 maja 2008, 14:22

Dzien doberek!
Ja tylko szybciutko, bo jakos tak smutno mi jest. Mam babcie i dziadka w szpitalu. Babcia chyba bedzie musiala miec operacje, chca jej dac rozrusznik serca, no i martwie sie, bo to nie jakas tam zwykla operacja, a babcia ma i swoj wiek i inne choroby a do tego spora nadwage. Oboje z dziadkiem pojechali na jakas kontrole do lekarza i doktor kazala babci od razu zostac w szpitalu a dziadek mial wrocic do domku, babcia wyszla go odprowadzic przed szpital i dziadek zemdlal :ico_olaboga: i zeby bylo ciekawiej to ze szpiala nikt nie przyszedl pomoc a bylo to jakies trzy metry od wejscia tylko podjechala karetka i zabrali dziadka do karetki. Paranoja jakas po prostu. Dziadkowi podali juz 6 woreczkow krwi.


My mielismy nocke z malymi przygodami. Jasiorex ubzdural sobie znowu spanie na brzuchu i nie wiem jak to zrobic ze w nocy jak sobie siknal tak osilal siebie (przod pizamki) i lozeczko. Zaczal sie krecic i wtedy jak chcialam dac mu smoczka to zauwazylam. Zdziwilam sie bo on w nocu wogole nie sikal, spal bardzo spokojnie i rano zawsze mial suchego pampersa. A tu taka niespdzianka. Musialam wygonic K. do salonu, bo nie chcialo sie mi przebierac jasiowego lozeczka, przebralam go tylko, wkurzyl sie ze go budze, wzielam do siebie do lozka i spalismy razem, rano obudzil go o 8.30 telefon K. nie chcial potem spac, ale widzialam ze jest niewyspany i padl po godzince na 40 minutowa drzemke a ja razem z nim :-D

Siunia fajnie, na 5 lat macie juz spokoj. Teraz tylko zalatwicie dla Malego i bedzie ok. A zostajesz jednak przy imieniu Nathan? Ja Ci powiem szczerez ze mi nie bardzo sie podoba, a co na to M.??

Izuinia, jeszcze sie doczekasz tych wypragnionych dwoch kreseczek!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 maja 2008, 18:09

Dominisia, no to narobilo sie tam u was :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Tak dalej bedzie Natan i dla meza sie juz bardzo podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale wazne tez ze mi sie podoba, ja jakos nie przepadam za starymi i pospolitymi imionami dlatego zawsze jakies inne wybieram.

My bylismy dzis na big zakupach , kaski poszlo oj poszlo, to spacerowke dla Milana, trampoline, basen, kosmetyki, sukienki, itp
Pewnie niedlugo moze jutro a jak nie to w nastepnym tyg pralke nowa, zmywarke, i jeszcze kilka takich duperelkow z AGD

[ Dodano: 2008-05-16, 18:59 ]
36 tydzien ciazy

Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

02 cze 2008, 17:23

Siunia jak leci?? Ja tydzien temu wrocilam z Polski ale dopiero teraz mam troszke czasu na tt. Bylo super, ale tydzien w zupelnosci wystarczy. Brzuszek masz sliczniutki i strasznie duzy :) Ja zaraz poszukam mojego z 36 tygodnia :)

Wogole to spoznione zyczenia dla Milanka! Becikowe juz dostalas??

My wiekszosc dnia spedzamy poza domkiem, taka pogoda super ze szkoda marnowac czas przed komputerkiem. Kupilam Jasiowi taki maly basenik zlowika i ma radoche ze hej.

[ Dodano: 2008-06-02, 17:26 ]
Obrazek
Tak wygladal moj brzunio na niecaly miesiac przed narodzinami Jasia :) Zdjecie robione 29 sierpnia a synus urodzil sie 21 wrzesnia

[ Dodano: 2008-06-02, 17:27 ]
Tak sie patrze na to zdjecie i chyba teraz mam wiekszy brzuchol hehehe :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość