Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 lip 2009, 19:24

margarita, :ico_brawa_01: dla Majki, jak ona już sobie swobodnie chodzi, super. Zdjęcia też extra, milutko wygląda w tej sukienusi.

[ Dodano: 2009-07-02, 19:28 ]
jak chcesz popytam mame, bo ona to tyle tego ma
jeśli to nie problem, to byłabym wdzięczna

właśnie grecka zrobię, gyrosa i jeszcze jakąś jedna bym zrobiła

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2009, 20:30

jeśli to nie problem, to byłabym wdzięczna
pewnie, ze nie, zadzwonie i sie spytam
właśnie grecka zrobię, gyrosa i jeszcze jakąś jedna bym zrobiła
uhu to bedzie co jesc, same pysznosci :-)

No i pustki, maly spi, wykapany, teraz codziennie go kapie, bo az sie lepi.
Ja tez lece pod pryszni, bo za swiezo to sie nie czuje :-D

margarita, wlasnie fotki tez super, fajnie wyglada w zej sukienusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 lip 2009, 20:42

pewnie, ze nie, zadzwonie i sie spytam
dziękuję bardzo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 lip 2009, 20:49

dziękuję dziewczyny za miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A Gie dzisiaj zajrzała??? Jakoś nie pamiętam, zaraz cofnę stronkę :ico_wstydzioch:

shoo napisał mi sms-a, faktycznie nie mają jeszcze neta, bardzo za nami tęskni i przesyła pozdrowienia :-)

[ Dodano: 2009-07-02, 20:50 ]
no nie zajrzała Ola, ciekawe co u niej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 lip 2009, 08:48

Witam Lasencje :)

MARGARITA - filmik świetny, majka niezle juz zasuwa, P. pewnie dumny jak paw :-D No i Ty na pewno tez...
Przykro mi z powodu zwolnienia z pracy - macie jakis dalszy plan działania??
Zdjęcia Majki tez cudne i rzeczywiście - w sukieneczce wyglada uroczo :)
Co do mojej sukienki dla Su (tej z napisem) - wczoraj zadzwonila do mnie kobitka z allegro, ze zostala im jedna ta sukienka w rozm. 80 i ma jakas mala skaze, wiec woli nie wysylac, zeby nie bylo problemu... wybralam wiec wzamian czerwono-biala - tam napis jest widoczny :)
Wczoraj wyslali kuriera, wiec dzisiaj pewnie przyjdzie - tesciowa odbierze, nie moge sie doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

PATI - zdjęcia Erika, ktore wstawilas na N-k sa jak z jakiejs gazety o dzieciac - On jest po prostu NIEZIEMSKI!!!!!!!!!!!!!!!!! Powstawiam Wam wszystkim komentarze, ale nie chcę z pracy... I filmiki tez super, Mały niezle sobie juz radzi z tym staniem...
Co do kąpieli - tez kąpie mala juz codziennie, jest za goraco, mala przeciez tez sie poci i klei... Przestalam juz wyjmowac wanienke, tylko wkladam Su do wanny i tam ją kąpie... Ostatnio (przed pierwsza kapiela w duzej wannie), rozebralam Ja, zdjelam pieluche i poszlysmy do lazienki - woda jeszcze dobrze nie naleciala, ja usiadlam na brzegu wanny i trzymalam Zuzke między nogami, az tu nagle... cieplo mi sie zrobilo na lydkach i jakos tak mokro - ja patrze, a ten "gówniarex" (tak ja czasem nazywam) się zesikal!!! :ico_noniewiem: Cala podloga zalana, ja mam mokre nogi od kolan w dol..., hehhee... :-D

YOANNO - no, Ty masz trochę inna sytuacje z Ninka, niz ja z Zuzia - chodzi mi o tego twojego tescia... Jesli Mu nie ufasz i nie akceptujesz jego wielu zachowan w stosunku do wychowywania Niny - a masz mozliwosci finansowe, to moze rzeczywiscie lepiej by bylo zatrudnic jakas opiekunke... Moze ktos z Waszych znajomych moglby polecic kogos zaufanego... No i je 100 km dzielace Was z tesciami... :ico_olaboga: troche duzy dystans...

IWONKA - ja robie czesto dwie bardzo dobre słodkie salatki - jedna jest z kukurydza, szynka z wedzonego indyka (pokrojana w kostke), ananasem, jajkiem i majonezem, a druga podobna, tylko zamiast indyka - gotuje ravioli z mięsem i dodaje jeszcze pokrojony świeży koperek i papryke czerwona - mniaaaam...

ale ja się odchudzam od poniedzialku (tzn. nie jem slodyczy, nie pije piwa, ani slodkich gazowanych napojow, nie obzeram sie w pracy i ostatni posilek jem jak Pan wrci z pracy, czyli o 18:30 - jak na mnie to sporo wyrzeczen), jak na razie pewnie woda ze mnie schodzi, bo ubylo mi 2 kg i juz czuje sie lepiej... nie jestem taka ociezala, ani spiaca... i boczkki mi sie zmniejszyly nieco... pogoda mi sprzyja, bo w taka duchote i upal nie chce sie jesc nic ciezkiego... Na razie trzymam sie dzielnie, musze schudnac do naszego wyjazdu (1 sierpnia), bo inaczej nie pokaze sie w kostiumie!!! :ico_placzek: Chcialabym zrzucic jakies 7 kg i wygladac tak, jak kilka tygodni po porodzie - bida z nedza :-D Czulam sie wtedy swietnie :)


Aaaa, Margarita - dzieki za wiadomosc od SHOO - niech sobie szybko zainstaluja ten net, bo smutno bez Niej potwornie... :ico_placzek:

zycze udnego dnia i zabieram sie za prace...
juz jeden samotny tydzien w pracy za mna, nastepny jakos zlec - mam nadzieje... a kumpela chla browarki i wygrzewa sie na slonku - pisala mi sms-y :-D

buziaki, postaram sie jeszcze zajrzec...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 lip 2009, 10:27

Gie, dziękuję za zdjęca są śliczne Su jest przesłodziutka a ty fajna laseczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 lip 2009, 10:29

IZUNIU - nie ma za co :) A ja będę laseczka za jakieś 7 kg, hehhee...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 lip 2009, 14:13

czesc kochane! :-D

dziekuje za pamiec :ico_sorki:
dzisiaj rano przyszedl koles i podlaczyl ten internet, strasznie mi Was brakowalo :-)

nie wiem od czego zaczac, wlasnie Was doczytalam i wszystko, co chcialam napisac, zlalo mi sie w jedno :/
poki pamietam: brawa dla Majeczki za chodzenie, a w sumie to juz bieganie :-) niesamowita jest... no i dla Erika tez :ico_brawa_01: nasi forumowi chlopcy sa na tym samym etapie... Jasper robi dokladnie tak samo :-)

Iwona H, zdjecia Pauli, jak je maliny, sa bezcenne :ico_brawa_01: super ujecie!

yoanna, Twoje zdjecia rowniez urocze... gdzie mieszkaja Twoi rodzice? a co do tescia, to ja bym mu nie oddala dziecka pod opieke :/ ale docenilabym jego zaangazowanie i chec pomocy... moze nie jest jednak takim gburem? ;-)

Gie, Zuzia jak zwykle rozbroila mnie usmiechem :-) i fajne minki strzelila na zdjeciach... :ico_brawa_01:

my juz na nowym miejscu.. zdjecia zrobie, jak do konca ogarniemy ten balagan, bo tyle mamy rzeczy, ze wszedzie sie to wala... to mieszkanie jest mniejsze, niz poprzednie i nie mamy gdzie upchnac gratow :/
zdjecia zrobie, jak juz wszystko bedzie cacy :-) poki co, jestesmy jeszcze nierozpakowani do konca... no i 2 dni sprzatalam stare mieszkanie (4 pokoje, kuchnia, 2 lazienki :ico_olaboga:) powiem tak: bylo to troche meczace :/

aha... wczoraj bylismy z Jasperkiem u lekarza, wazy 10 kg i mierzy 77,5cm... klocek :-)

aaa i w pazdzierniku lece do PL na 2 tyg!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja i Jasper w sensie, oficjalnie to na slub kumpeli, ale zostaniemy sobie tydzien dluzej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-03, 14:17 ]
hmm.. pisalyscie, ze u Was jest cieplo... dzisiaj u nas 39 stopni bylo o 12 w poludnie :/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 lip 2009, 14:20

witaj SHOO - wreszcie jesteś!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 lip 2009, 14:43

witaj SHOO - wreszcie jesteś!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D
ano jestem :-D

i cieszy mnie to bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość