Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 15:08

Kate moj zieciunio bossski....i jaka ma przestrzen do zabawy!pozazdroscic!!!!

dla nas podloga nie jest wcale taka bezpieczna....Maya wygoila wlasnie pierwszego siniaka na glowie...a dzis znow walnela i mozna ie spodziewac nowego :ico_noniewiem: ...dla nas najbezpieczniejsze jest lozeczko chyba :ico_noniewiem:

Jagodka...tez postaram sie ja przyzwyczaic do tych kawalkow bo przeciez nie bedejej cale zycie miksowac :ico_puknij: :ico_haha_01:

myslalam ze udalo mi sie uspac Maye...ale mylilam sie..juz nie spi...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

02 sty 2008, 15:18

Dziękujemy bardzo za komplementy. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 sty 2008, 15:21

GLIZDUNIA, wiadomo ze nie bedziesz jej miksowac całe zycie ale to musi potrwac zanim mała sie przyzwyczai
poprostu dawaj jej czesciej a jak bedzie marudzic to dopiero jej miksuj
w koncu sie przywyczai

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

02 sty 2008, 15:22

A z tym jedzeniem to ja też mam problem. Sama już nie wiem co mu dawać.
Boję się mu podawać nowości, ale jak on jest np. u mamy to mama daje mu o wiele więcej rzeczy nowych (o których ja nie wiem) a on wszystko nowe je ze smakiem. Mama ostatnio np. podała mu mandarynkę do wyssania i bardzo mu smakowała i nawet nie miał po tym jakiegoś uczulenia. Hmmmm już sama nie wiem co z tym zrobić.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

02 sty 2008, 15:22

No mój znowu śpi - coś śpiący ma dziś dzień :ico_haha_01:

Byliśmy już na spacerku - ponoć od jutra ma się u nas zacząć ostra zima :ico_chory:

Co do bezpieczeństwa to jest katastrofa - w łóżeczku wstaje więc jak starci równowagę to leci na szczebelki - okrylismy je kołdrą :ico_noniewiem: Na podłodze nie chce leżeć na pleckach - raczkuje albo wstaje trzymając się wersalki czy ostatnio szuflady - i jak poleci to głową o podłogę bęc :ico_olaboga: Rozkładam mu kołdrę ale mimo wszystko upadek go boli :ico_olaboga: Więc najbezpieczniej jest na rozłożonej wersalce - i oczywiście ktoś z nas zawsze stoi na straży :ico_nienie:

Jedzonko ??? My przeważnie słoiczki - ostatnio jak dałam małemu ziemniaczki polane sosem to kupkę zrobił po dwóch dniach - ale brzuszek go nie bolał. Daję mu np. kawalatek bułki z masłem lub chrupka, bananka, żółtka nie dostał jeszcze bo on ma skłonność do tych przekletych wysypek :ico_noniewiem:

Acha-mój jak zobaczy babcię to aż się trzęsie-wie dobrze, że ona da się pogryźć i potargać za włosy :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 sty 2008, 15:28

ja w swoją to raczej pakuje sloiczki bo jej bardziej smakuja niz moje wynalazki
cxasem pajde chleba i to wszystko
ale generalnie nie boje jej sie nic nowego wprowadzac oprócz mleka i jego przetworów bo do tego to nam jeszcze dlaeko
takze zegnajcie jajeczka i jogurcicki

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

02 sty 2008, 15:59

Wróciłam
idę się społożyć
głowa mi pęka
napiszę więcej jak wstanę
buziolki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 sty 2008, 16:06

jagodka ale ja mowie o siedzeniu, bo moja Milunia np jeszcze nie siedzi sama za stabilnie, tzn siedzi super, ale jeszcze czasem zapomina ze siedzi i ze upadek boli, a ona lubi z rozmachu w tył walnac, dlatego mowie o tragedii..a na lezaco na podłodze to owszem bezpiecznie..

moj chłop ma dzisiaj urodziny i jeszcze go nie ma z roboty i juz mam nerwa, cos mi sie zdaje ze zamiast zyczen dostanie kopa w nonono :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 sty 2008, 16:10

ladybird23, no to masz racje z tym siedxeniem to lepiej ja zosatwwiac na lezaco
moja siedzi kiepsko ale za to lezy caly czas na brzuchu i probuje sie przesuwac ale poki co to tylko do tylu

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 17:19

chwilke mnie nie bylo i yle czytania :ico_brawa_01: ....
Jagodka...dalam Mayi dzis znow kawalki i co?zygnela mi tym na odleglosc :ico_szoking: .....a potem zrobilam jej moja zupke i zjadla cala miske :ico_noniewiem: ....ja tak jej robie ze najpierw probuje kawalki a potem ewentualnie miksuje to......ale one duze sa np. caly groszek...hmmm bedziemy sie uczyc ae boje sie ze bulimi dostanie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości