Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sty 2012, 11:32

Dla mnie dziwne jest to budzenie co 3h :ico_noniewiem: z reszta jak Borys śpi to nic nje jest w stanie go obudzic :ico_haha_01:
Ale mam wrażenie że w szpitalach każdy co innego mówi. Jako że urodziłam chłopaka to nie wiedziałam jak obchodzić się z jego interesem :ico_noniewiem: jedna polozna mowila ze trzeba odsuwac napletek i przemywac codziennie, druga ze co kilka dni a trzecia ze wogole nic sie z siusiakiem nie robi :ico_noniewiem: no i bądź tu czlowieku mądry :ico_olaboga:

Czy karmiac można jeść buraki ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sty 2012, 11:41

Aga26, a mi mowili,zeby nie ruszac i ja nie ruszam do dzis,raz tylko lekarz na wizycie mu to zrobil,to darl sie jak wsciekly :ico_olaboga:
Jestem pewna, bo 3 razy o to pytałam
- hmm,czyli znowu jakas nowa szkola :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

31 sty 2012, 11:49

hej dziewczyny :ico_haha_02:
Czy karmiac można jeść buraki ?
chyba mozna ja w szpitalu miałam i barszcz na obiad i surówkę z buraczków zasmażanych i w domu też robiłam sobie buraczki zasmażane bo uwielbiam
Karmienie piersią - na żądanie. Budzenie co 3h.
no to że karmienie na żądanie to wiem ale o tym budzeniu to nie słyszałam zresztą ja nie mam z tym problemu bo Kuba sam z siebie dłużej niż 3 godziny to nie spi

teraz w końcu zasnął a za godzinke bede go ubierać bo jedziemy do lekarza od wcześniaczków aż ciekawa jestem ile wazy ten mój skarbek

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

31 sty 2012, 11:51

jedna polozna mowila ze trzeba odsuwac napletek i przemywac codziennie, druga ze co kilka dni a trzecia ze wogole nic sie z siusiakiem nie robi :ico_noniewiem: no i bądź tu czlowieku mądry
my dla Igora nic nie robiliśmy do 2 lat po bilansie 2-latka lekarka pokazała jak mu ten napletek odciągać i teraz już Igor codziennie w kąpieli sam sobie tam robi "porządek"
beatka oho poród nie łatwy najważniejsze ze wymarzona Hania jest już po tej stronie brzuszka
Mad., cudna Martynka
Budzenie co 3h.
pierwsze słyszę u nas nic takiego nie było bynajmniej teraz z Igorem gdy jeszcze byliśmy w szpitalu i jak waga mu spadła i nie wzrastała to położna mi doradziła aby budzic go właśnie co 3h na jedzenie i dzięki temu przez noc mu waga podskoczyła i mogliśmy pójść do domu :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

31 sty 2012, 11:56

Witam gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamom :ico_brawa_01:

Przepraszam ze sie wtracam Mad., ja mialam podobny problem z sutkami w aptece sa takie swietne nakladki na brodawki i dzieki nim dziecko szybciej zlapie piers sama z nich kozystalam sa naprawde rewelacyjne polecam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

31 sty 2012, 11:57

Kaja, napisz później ile maly waży :ico_oczko:

Co do interesu Borysia to ja mu też go nie ruszam :-) wyczyszcze tyleczek a jajuszka zostawiam w spokoju :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

31 sty 2012, 12:06

no u mnie połozna nasza mi mówiła żebym raz na jakiś czas sprawdziła małemu interesik ale bez jakiegoś wielkiego ściągania ale ja jakoś tak na razie się nie tykam :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 sty 2012, 13:09

Mad, Beatka śliczniutkie są wasze córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatka ty to dzielna baba jesteś :ico_brawa_01: , tyle godzin parcia :ico_szoking: - masakra, ja z Olkiem parłam może z godzine i myślałam ze umrę :ico_olaboga: , po wszystkim byłam tak mega zmęczona że zemdlałam pod prysznicem, teraz z Kubusiem to były 3 parcia i już :ico_sorki: więc nawet się człowiek nie zdążyl zmęczyć

Kaja z Kubusia prawdziwy przystojniak i widać że z córeczek bedziesz miała prawdziwe pomocnice

Z siusiakiem małemu nic nie robię, u Olka też nic nie robiłam i dopiero teraz po bilansie 4latka kazała odciągać napletek, ale wiem że rózni lekarze mają rózne teorie, więc bądź tu człowieku mądry

Mad aniula ma rację, moja koleżanka też miała problem z karmieniem i nakładki dla niej okazaly sie wybawieniem, wiec może przetestuj

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

31 sty 2012, 13:58

Mad sliczna Martynka :ico_brawa_01:

co do wybudzania to mi w szpitalu powiedzieli zeby dziecko nie spalo dluzej niz 5h i wybudzic do karmienia
Hania juz druga noc spi tak od 23.00 do 5.00 i nie wybudzam jej wczesniej

a jasli chodzi o odciaganie interesu to ja przy pierwszym troszke odciagalam bo mi kazala polska pediatra i teraz Oscar ma stulejke i prawdopodobnie bedzie mial zabieg
a mlodszemu nigdy nie odciagalam bo mialam nauczke z pierwszym i ostatnio mu sprawdzalam i pieknie mu odchodzi

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 sty 2012, 14:38

Hania juz druga noc spi tak od 23.00 do 5.00 i nie wybudzam jej wczesniej
ale masz super :ico_brawa_01: Kubuś budzi się w nocy co 2,5-3 godz, a w ciągu dnia to częściej korzysta z baru mlecznego :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość