Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 sty 2008, 21:29

dobra, Hania chyba śpi...zaraz zrobię tajną kontrolę, bo uspypiała z płaczem...o! nadal nie śpi... :ico_zly: potem sięgam piwerko!!! to u mnie już czubka na choince nie będzie :ico_oczko:

Ja rybę już dawałam, ale w zupie...łososia...i zupa raz jej smakowała bardzo, a często musiałam mieszać z czymś innym...więc różnie bywa. ALe generalnie jeśli chodzi o samo podawanie- to jadła i było ok. Więc kiedyś tam znów dostanie, ale może z ziemniaczkami lepiej zje...
Co do słoiczków...może i różnorodne...ale chyba tylko z nazwy, bo każdy smakuje tak samo...mdła breja...jednak jak się ugotuje zupkę taką czy owaką to ma jakiś smaczek. Poza tym, ja zawsze troszkę solę, a ostatnio dodaję też majeranek lub koper...Wrzucisz włoszczyznę, kawałek mięska i brokuły, albo szpinak, albo ryż czy makaron i masz zupę...za góra 15zł cały gar czyli ok. 10słoików...a jeden słoik...3-4zł...więc...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 21:36

hihihi...Zborra Ty to potrafisz mnie zachecic do gotowania :-D :ico_brawa_01: .....no juz dobra-jutro ugotuje ten gar i zamroze....ale chyba tylko maly garnek bedzie bo mam 4 pojemniczki tylko :ico_noniewiem: :ico_oczko:

no a moi zasneli na dobre chyba....a mala miala kache dostac i co?lipa...cycki dzis pustawe jakies i co ja jej w nocy dam?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 sty 2008, 21:37

zbora z tym gotowaniem masz rację, duzo taniej wychodzi, ale moja mała nie chce tego jesc..czemu??mam to przyprawiac??no bo przyprawione to wcina jak głupia.. :ico_noniewiem:

ja nie zamrazam, nazbierałam sobie słoiczków po obiadkach ze sklepu i zawsze narobie tyle zupki zeby gdzies na 5-10 porcji starczyło i dokładnie zamykam, wkładam do gara zalewam do 3/4 wody i od zagotowania gotuje jeszcze z 5-10 min i gotowe i tak moga stac, w sumie lepsze to dla mnie niz zamrazarka, bo ja zawsze mam w niej za mało miejsca, wiec słoiczki to juz wogole bym odpadła...no a teraz te moje słoiczki to se moge w nonono wsadzic, bo 2 zostana dla mnie, no co mi te zupki nawet bez przypraw smakuja :ico_oczko:
a jutro nie bede sie stresowac, normalnie wezme i ugotuje miesko i ziemniaka i jakas marchew i tak jej to dam do zjedzenia, po trochu jak normalne drugie danie i zobacze czy szanowna pani zje..

a teraz juz lece, bo maz ma urodziny i juz buczy ze ja na kompie siedze..
:516:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 sty 2008, 21:39

jestem!!!! :-D
wysłałam męża ..no ubłagałam zey poszedł po piwko - więc dajcie chwile i się dołączam :-D
wyruszyłam dzis do pracy i...nawet nie było az tak zle :ico_wstydzioch: hmmm...
kulka - 15 ??? :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie ..ja cce jeszcze 5 ... juz nie jest zle - bo jak zobaczyłam swoje zdjęcie z sylwestra w kiecce...to myślałam, ze gorzej wyglądam :ico_wstydzioch: :-D - ale nie wklej - bo sie wstydze - bo widac mi ponczochy ..no góre :-D na kazdym zdjeciu - bo mi D. robił i sie wygłupiałam i nie wiedziaam ze tak wysoko mi zawedrowała :-D
jagodka - co tam ?? co przeskrobał?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 21:44

Gosia...a jak tam z karmieniem?przeszlas na butle jak zalecili lekarze?i co z ta anemia??.....plissssss daj te fotki :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-01-02, 20:47 ]
Zborra,a gdzie są filmiki z Hanią obiecane wczoraj????? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 sty 2008, 21:47

Glizdunia...a masz woreczki do zamrażania pokarmu??? ja czasem w nie zamrażałam...
Lady racja, można i tak przechowywać! grunt że nie trzeba co dzien gotować jak debil! a ja bym się nie szczypała skoro je przyprawione to jej przypraw tylko mniej. jak mnie kur...to gadanie, żeby nie słodzić nie solić...a weźcie zjedzcie pierwszy z brzegu deser!!! fu.........aż wykręca od słodkości!!! moja nie ruszy żadnego! i co? może ich cudowne owoce same w sobie takie słodkie??? :ico_puknij: w nonono mam te zasady! moje dziecko je z solą...oczywiście odrobiną dla podkreślenia smaku, no i przyprawami. I żyje...
Gosia...no weź...daj zdjęcia...plis, plis...a praca ok? super!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 21:54

Zborra....woreczkow nie mam bo nie umialam ociagac wiec i tak by sie nie przydaly...ale chyba jutro troche zamroze a jak uzbieram kilka sloikow to zagotuje sposobem Lady bo zamrazarka choc duza to u nas zawsze full

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 sty 2008, 21:56

no ... ciezko mi odstawic od cyca ... karmie jeszcze na wieczór i w nocy - znaczy do 5 rano :-D
.... a zdjecia ... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

02 sty 2008, 22:02

Gosia teraz nie :ico_wstydzioch: tylko pokazuj!!!najpierw nas podkrecasz super fotami a potem nie chcesz pokazac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 sty 2008, 22:09

dawaj dawaj Gocha te zdjecia .....

ja Was podziwiam z tym gotowaniem serio .. :ico_sorki: :ico_sorki:

ja nie wiem czy to kupne drozej czy taniej ...... ale ja napewno nie zrobile lazanii dla Jakuba a kubic moge albo bogracza ... hehe


u mnie juz od godziny cisza .... a ja chyba zamiast piwka herbatke z miodem bo gardło drapie ......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość