Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 17:43

Murchinson ja nie zawsze mogę pod kran bo żeby mieć ciepłą wodę muszę napalić w kuchni bo mam bojler pod kuchnię podłączony,a nie ma sensu palić od rana jak na dworze ciepło,napalę przed kąpaniem i jest ok,a Miluś zwykle koło południa kupki robi :ico_oczko:

[ Dodano: 20-07-2011, 17:53 ]
pokażę wam jak Miluś ostatnio spała w wózku po spacerze,jeszcze w domku dosypiała :-D
Obrazek


a tak ostatnio paluszki jej zasmakowały,że usnęła :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 lip 2011, 18:10

Aniu, słodką masz gwiazdeczkę :-) pozy fajne tworzy, mnie też Maksiu czasem zaskakuje! Teraz codziennie jak wstaje Maks leży z kopytkami na kołderce. Jakoś udaje mu się z niej wyjść :-)
A sos zawsze robię swój, z pieczarek- z torebki nic nie robię- nie lubie smaku chemii :ico_oczko:

[ Dodano: 20-07-2011, 18:15 ]
Murchinson, Nutramigen rzeczywiście wstrętny, oby Mateuszek nie musiał go pić :ico_sorki: A Maksia zważę przed kąpielą, wczoraj zapomniałam, a chcę to zrobić na golaska.

A co do wagi ja już ważę mniej niż przed ciążą :ico_wstydzioch: Mam nadzieję, że proces mojego chudnięcia już się zakończył, bo ostatnio zdjęłam mojego dźinsowe spodenki z tyłka bez ich rozpinania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 18:18

Koroneczka a nie boisz się,że po grzybach może Maksia brzuch rozboleć? ja jeszcze boję się jeść grzyby :ico_sorki:
Teraz codziennie jak wstaje Maks leży z kopytkami na kołderce. Jakoś udaje mu się z niej wyjść :-)
u mnie za to Milena albo w poprzek leży albo całkiem rozkopana :-D
Aniu, słodką masz gwiazdeczkę :-)
dziękuję :-)

[ Dodano: 20-07-2011, 18:19 ]
A co do wagi ja już ważę mniej niż przed ciążą :ico_wstydzioch:
to zazdroszczę :ico_brawa_01: bo ja to ciągle głodna chodzę i ważę znowu 74 kg,ja to chyba schudnę dopiero jak przestanę karmić :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 lip 2011, 18:35

Filip tez sie tak przekreci ze nogi na poduszce w koncu ma, a dzis, nie mam pojecia jak to zrobil, odpltal sznurek od balona ktory jest przy lozeczku i sie nim zawinal. Dobrze ze sie obudzilam i to zobaczylam bo nie wiem jakby sie to skonczylo :ico_olaboga:

Filip ma zapalenie gardla i musimy podawac rozne lekarstwa i uruchomic znow fride bo katarek ropny. Od niedzieli mu bardzo nieladnie z buzi pachnialo i jeszcze kaszelek doszedl taki inny niz ten z krtani i wzielam go dzis do pediatry. Taki zapach z ust to tez na zeby no ale u nas jest niestety infekcja. Choc jak go ponaciskala na dziselka to powiedziala ze bardzo szybko zabki bedziemy miec, za miesiac juz moga sie dolne powyzynac bo bardzo twarde ma dziaselka i bola go.

Mialam sie troche przespac ale ciagle ktos cos chce i zrezygnowalam. 22 juz niedlugo :ico_oczko:

[ Dodano: 20-07-2011, 18:37 ]
aniawlkp86, NOWA, sliczne te Wasze perelki :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 18:38

patrycja_g zdrówka dużo dla Filipka :ico_sorki: :ico_sorki: a z tym balonem to dobrze,że się obudziłaś,może lepiej mu nic nie przywiązuj do łóżeczka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20-07-2011, 18:38 ]
aniawlkp86, NOWA, sliczne te Wasze perelki :-)
dziękuję :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 lip 2011, 18:48

aniawlkp86, ja jem w zasadzie wszystko, myślę, że jak zrobię taki delikatny sosik nic mu nie będzie, bo do tej pory na wszystko reaguje dobrze :-)
Ja też ciągle jestem głodna, ale też ciągle w ruchu, nie ma kiedy odpocząć, więc waga leci w dół! A Ty się nie przejmuj schudniesz na pewno :ico_sorki:

Patrycja, zdrówka dla Filipka! Bidulek mały :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 18:49

Patrycja to Ty też miałaś dzisiaj stracha w nocy.
Aniu świetne pozy małej modelki :ico_haha_01: A ta rączka na głowie to tylko tak czy też kręci loczki jak Mateusz? On tak jedna rękę w buzi trzyma, a drugą kręci jak chce mu się spać.

[ Dodano: 20-07-2011, 18:51 ]
Koroneczka i jeszcze organizm potrzebuje energii na produkcję mleka więc też waga leci tym bardziej, że zapasu nie miałaś.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 lip 2011, 18:54

hej :-)

u nas przeszła burza i straszna ulewa, ale dalej się chmurzy, w ostatniej chwili zdąrzyliśmy ze spaceru wrócić :ico_sorki:
Krzysia coraz częściej zastaję w łóżeczku leżącego w poprzek, ale on śpi na klinie i też trochę zjeżdża.
Mojego pokarmu coraz mniej, karmiłam Krzysia o 7:30 i od tamtego czasu ściągnęłam tylko 2 razy po 80ml, pewnie jeszcze kilka dni i nie będzie nic.
Wczoraj mały był trochę marudny, dzisiaj też i przysypiał co chwilę na chwilę, o 18:00 usnął, to może pośpi teraz troszkę do kąpieli.

blanka dzięki, tak myślałam, że powinien wypić chociaż ze 100m wody, ale coś nie bardzo chce. Wcześniej wypijał bardzo chętnie, a teraz się krzywi jakbym mu cytrynę dawała :ico_oczko: Trochę napije się też moim mlekiem i może to mu starcza :ico_noniewiem:

Motylek ja krwawienie miałam tydzień, później plamienie i tylko wkładka mi starczała-2 tygodnie, a po tygodniu przerwy dostałam okres :ico_noniewiem:

Murchinson na razie buzia Krzysia bez zmian, więc będę nadal obserwować, mam nadzieję, że to jednak nie uczulenie. A Ty swoje mleko może sprzedaj, daj jakieś ogłoszenie, bo szkoda, żeby się przeterminowało.

Wiola ale Filipek już duży :ico_brawa_01: a jak tam bratowa z dzieciątkem?

Aniu jak jutro pójdziemy na spacer, to wyślę Ci tabletki i herbatki. Miluś fajnie spała :ico_brawa_01: Kocyk ma wyłożony w wózku?

Koroneczka też bym chciała, żeby waga mi tak leciała :ico_sorki: kilka dni nie ćwiczyłam i już mam 2kg więcej :ico_zly: ale dzisiaj znów biorę się za siebie.

Patrycja Krzysiu jak nie śpi, to też za długo się sobą nie zajmie, lubi jak ktoś jest obok niego. Ale tych nocek to Ci zazdroszczę :ico_oczko: Zdrówka dla Filipka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 19:02

A ta rączka na głowie to tylko tak czy też kręci loczki jak Mateusz?
ona tak zaczłęa czasem robić,niekoniecznie do spania i jak usnęła to jej fotkę strzeliłam od razu :-D
Aniu jak jutro pójdziemy na spacer, to wyślę Ci tabletki i herbatki. Miluś fajnie spała :ico_brawa_01: Kocyk ma wyłożony w wózku?
ok :ico_sorki: ona nie ma kocyka tylko ma położoną powłoczkę od pościeli :ico_oczko: bo na samym materiale z wózka to by jej źle było :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 19:07

Markotka niestety mleka nie mam komu oddać bo wszystkie znajome mają dzieci starsze niż 6 m-cy. Te nieotwarte mają długą datę przydatności i jest bez ograniczenia wiekowego więc najwyżej później młody wypije, a jak nie to wystawię na allegro. Te które są otwarte rozdaje po rodzinie jako śmietankę do kawy bo szkoda mi wywalać prawie całej puszki.Mam nadzieję tylko że pepti będzie dalej pił i wypije to co mamy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość