Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 18:54

ponoć do 32 tc dziecko ma czas się obrócić, moja mała była sporo czasu główką do dołu już od 24tc a tu nagle zaczęła się obkręcać coraz częściej :ico_szoking: i mam nadzieję, że zdąży się ostatecznie zdecydować główką do dołu zanim będzie za późno :ico_olaboga: , bo wtedy to cc chyba nie mozna ominąć

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 18:54

Rozumiem Wisienko!Faktycznie porod to wielki wysilek a wiadomo jak to dziala na przepukline.W sumie nawet moze i lepiej jakbys miala cesarke bo jakby Cie jeszcze w trakcie zlapal i bol przepukliny to na prawde nie do pozazdroszczenia.A mysle ze moze sie mezusiowi odwidziec troszke z jedny dzidziusiem :-D !My na pewno 2gie chcemy i tylko smiejemy sie ze zobaczymy co powiem po porodzie :-D !

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 18:55

Wisienko ja chce mieć 3 naszych dzieci i z Keely będzie do pary czworo, ale mężuniu nie jest jeszcze gotowy, narazie zakrywa się za finansami, a ja się z tego śmieje i powiem ci, że poczekam naniego jak dorośnie. :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Jeśli chodzi o Keely to byłam w takim szkoku, że nie wiedziałam co powiedzieć i jak się zachować, potem jeszcze z nią rozmawiałam jak mi mowa wróciła. :-D
Z jednej strony to lepiej abyś miała cesarke abyś się z powodu przepukliny nie na męczyła.
Wiem troche coś o macochach, bo mój dziadek miał drógą żone i powiem wam małpa okropniasta, nikt z całej rodziny nigdy do niej nie powiedział po iminiu, była tylko jako Pani. A to była teśćiowa mojego taty najlepszego kolegii, mama i tata mój skumali ich. To był błąd. :ico_nienie:
DLatego staram się jak najwięcej na ten temat czytać i uważać jak mówie i co mówie i poco mówie, wiele tego jest ale przynajmnije jest miło w domku. :-D
Ostatnio zmieniony 23 maja 2007, 18:58 przez Kasia3, łącznie zmieniany 1 raz.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 18:56

myślę, że przepuklina to wystarczający powód do cc, mnie na szczeście moje udo przestalo trochę boleć bo też się tym martwiłam, Tobie wisienko też życzę, żeby się jeszcze zmieniło na lepsze

[ Dodano: 2007-05-23, 19:00 ]
Kasia3 no to powodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez chciałam mieć czwórkę ale zmieniam zdanie, ciąża mnie wyczerpuje i wychowanie też nie jest łatwe, a do tego kurcze wcale nie młodnieje :ico_placzek: i zwątpiłam :ico_placzek: nawet wczoraj mężusiowi mówiłam, że trzecie to już ewentualnie z wpadki :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 19:02

Dziękuje za życzonka ale ja juz przestałam wierzyc ze coś mi się polepszy. Teraz już wogóle nie wychodze z domku, uwazam na siebie, a i tak ledwo chodze... gdybym mogła przewidziec że tak będzie to nie szalałabym tak z praca na początku ciąży. Teraz mogę byc zła tylko na siebie :ico_zly:

Nie wiem w sumie co jest lepsze. Czy naturlany poród czy CC. Tyle opinii słyszałam, ze juz sama nie wiem w co wierzyc...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 19:05

nie wiem też, ale mi mówiono, że naturalny

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 19:08

Aga78, Ty miałas CC? I jak później się czułas?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 19:15

Wisienko mam znajomą tu i pierwszy jej poród był CC bo dzidzia miała zadużą główke i musiało tak być a druga dzidzia była naturalnie urodzona i ona powiedziała CC to udręka potem bo 6 tygodni nic nie możesz podnieść nawet dzidzi, a tu roszke boli, znieczulenie masz i po tygodniu możesz śmigać. Ale jeślii to ma być lepiej dl aciebie bo ta przepuklina to lekarze wiedzą co i jak. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-23, 19:17 ]
Aga będzie dobrze,najważniejsze co czujemy w serduchach, nie zmuszaj się jedynie do tego trzeciego. Życie zmiennym jest, zobaczymy za jakiś czas jak będzie u :ico_oczko: nas.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 19:24

nie , ja rodziłam naturalnie ale w trakcie błagałam o cc to powiedziała mi tyle, że cc to nie tylko cięcie na brzuchu ale przede wszystkim szyta macica i że później sa zrosty i na stare lata to się może odzywać i dokuczać....... czy coś takiego, i rodziłam w bolach ale naturalnie :-D :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-23, 19:27 ]
i Kasia3 ma w sumie rację po cc trudniej się chyba pozbierać i trzeba uważać długo i nie dźwigać - co z małym dzieckiem nie jest łatwe, wózki itp- bo wtedy też może przepuklina wyjść

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 19:37

A Wisienki przypadku już jest na wierzchu. :-D
Sorrki Wisienko ale to taki śmieszny zbieg okoliczności. :ico_oczko:
Ja wiem ty jesteś biedulka i powiem ci jedno te choler..... Amerykańce bo bym do ciebie przyjechała na troche i bym ci jakoś wsparła fizycznie nie tylko duchowo. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość