Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 cze 2010, 10:40

Dzień dobry :-D

Mogę się pochwalić, mogę???
Moje dzieciątko pierwszy raz w nocy przespała ciągiem 7 godzin :ico_szoking: Może nawet spałaby jeszcze dłużej ale obudziłam się o 3 w nocy z cyckami jak kamienie, jak spojrzałam na zegarek że to już po 3 to panika czy mała oddycha :ico_puknij:
No i dokarmiłam ją na śpika.

U nas dziś pada ale zimno nie jest. Nawet się cieszę z tej mżawki bo nasionka trawy, którą w sobotę wysialiśmy troszkę się napiją :ico_brawa_01:
a mądra mama zabrała plaster z hello kitty i ból ustąpił
To jest najfajniejsze u dzieciaków. Moja bratanica zawsze chce plasterek jak ją komar ugryzie i od razu przestaje swędzieć :ico_oczko:

eve.ok, ja mam laktator elektryczny i rzeczywiście jak miałam kryzys to odciąganie mi pomogło. Ale sutki miałam wyciągnięte na 5 cm i obolałe :ico_zly:
Karmi też ostatnio popijam wieczorkiem.Wolę wierzyć, że pomaga :ico_oczko:
Zresztą moje studenckie motto:
Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć że się uda !!

Fajnie, że chrzcinki Wam się udały. Pogoda ładnie dopisała. A jaka Ty piękna i wystrojona!
Super fryzurka, bardzo odważna :ico_brawa_01:
A synuś rzeczywiście kawał chłopa :ico_szoking: A niby do 6 mieś. dziecko powinno podwoić swoją wagę.
dzisiaj musze sie rozejrzec za sandałkami dla jagody
No tak, ciepło się zrobiło to sandałki się wreszcie przydadzą. Udanych zakupów. Pochwal się później!
A słyszałyście???
Ponad 30 st ma być w przyszłym tygodniu :ico_szoking:

Oki, koniec laby... Gwiazdeczka się obudziła.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 cze 2010, 10:49

no generalnie w czerwcu temp ma nie spadac poniżej 20 st

[ Dodano: 2010-06-07, 10:51 ]
ja uwielbiam leszka bezalkocholowego bo kurde karmi nie lubie za słodkei dla mnie

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

07 cze 2010, 11:01

te wasze dzieciaki ładnie śpią a mój diabełek dalej budzi się 3 razy :ico_placzek:
ale pochwalę wam się,ze wczoraj dostałam 5 za brief reklamowy i z egzaminu tez 5.Z tej okazji stawiam :ico_tort:
eve ty szczulasku zdjęcia super :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-06-07, 11:02 ]
zborra biadne córcia,te wstrętne robale gryza dzieciaki :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-06-07, 11:03 ]
śmigam zaraz na spacerek,bo pogada ładna a ja już nie muszę się uczyć,bo wszystko zdane,no czekam jeszcze n wynik jednego zaliczenia,ale myślę że będzie ok.Buźka :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 cze 2010, 11:04

karmelka Ty zdolniacho nasza :ico_brawa_01: z dwójka dzieci takie noty z egzaminów? super :ico_brawa_01:

quanchita ooogromniaste brawa dal Malutkiej :ico_brawa_01: pięknie dała Ci pospać, ciekawe do której by dociagnęła :-D teraz oby jej tak zostało bo dziewczynki z natury grzeczne :ico_haha_01:

a co do tych progonoz pogody to mam nadzieję, ze częściowo przynajmniej sie spełnią. 30 st. dla takich maluszków i dla mnie samej to za dużo, ale tak 25 poproszę na stałe :ico_sorki: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 cze 2010, 11:08

ja uwielbiam leszka bezalkocholowego bo kurde karmi nie lubie za słodkei dla mnie
Lecha bezalk. też mam. Kupiłam po tym jak polecałaś na forum :ico_oczko:
Przynajmniej jak grillowaliśmy w sobotę to też mogłam popić :ico_oczko:

A Jolka znów dziś ma śluzowate kupki :ico_zly:
Kurde nie wiem po czym... Chyba że drożdżówka z jabłkiem, bo do ciasta się mleko dodaje.
Ech :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 cze 2010, 11:10

quanchita no nie zazdroszczę z tymi kupkami - pamietam jazdy z jagą i też wieczne zastanawianie sie po czym taka brzydka kupka. i nigdy nie doszłam w 100% czy to mleko tylko czy cos jeszcze :ico_noniewiem: oby i Jolce minęło :ico_sorki:

a leszka też spróbuję jak polecacie :-) haha - piwo na laktację...dobre :-) a Młody dzisiaj chrapie nieprzeciętnie - skoczę po jakąś kawusię korzystajac z okazji :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 cze 2010, 11:22

a maja ma katar ciągle
nie leci jej tylko siedzi gdzies głęboko
nie moge jej nic wyfridować :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 cze 2010, 11:37

nie moge jej nic wyfridować :ico_zly:
Nawet jakbyś psiknęła sprayem na katar to też nie da rady?
skoczę po jakąś kawusię korzystajac z okazji :-)
Kawusia- dobry pomysł :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 cze 2010, 12:12

nie da bo ciagle psikam
po nocce sie nie da dopiero jakos popołudniu jest to bardziej rozrzedzone

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 cze 2010, 13:12

jagodka24, wiesz co jest dobre na katar fenistil w kropelkach doustnie 3 krople 2 razy dziennie

my wlasnie skonczylismy antybiotyk dzis na kontroli i mala juz zdrowa. teraz zastanawiam sie jak ja ubierac jak jest taka pogoda

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości