Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

17 cze 2007, 00:13

hej!
przepraszam z góry , że nie odpiszę wszystkim chwilowo jestem strasznie do tyłu z czytaniem .
Margo dużo zdrówka dla twojego taty niech szybko wraca do zdrowia i gratulejszyn zębolka :ico_brawa_01:

Najlepsze życzonka dla Joli i Jasia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

a my mamy katar i nieśpimy po nockach :ico_placzek:
dobrze, że chociaż z oczkami w miare i tylko zaklejać musimy , żeby tego zezika zlikwidować
zmykam bo mnie ten karat strasznie wku...a :ico_olaboga:
buziaczki dla was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

17 cze 2007, 00:15

Jagula, przepraszam, że nie doczytałam, i nie do końca wiem, co u Cienie, ale co z tym zezimiem.
A na katarek- a kysz idź sobie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 cze 2007, 08:36

Witajcie w niedzielę :-D

Maritko, ale spotkanko miałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziaczki dla Jasia z okazji skończenia 8 m-cy :ico_tort: . Riterko, ale ciacha :ico_szoking: :-P :-P :-P. Sama piekłaś??? Mnnnniaaaaaaam. Noooooo i ciekawe jak dzisiaj po weselu? :-D :570: :585:

Mosob :ico_pocieszyciel: Napewno numeracje w ubraniach pozmieniali i dlatego nic nie pasowało :ico_oczko:

Margo nooooooo, gratulacje dla Kubusia z okazji pierwszego zębola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: HIP HIP HURRRRRAAAAA :-D Margo, dobrze, że tatuś już po operacji. Szybko teraz dojdzie do siebie. Zobaczysz, wszystko bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 cze 2007, 08:43

Witam!!!!!!
Margo bardzo się cieszę, że już po operacji i wszystko jest na dobrej drodze, wielki buziak dla Taty

dla Oli i Bartoszka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Zdjęcia ze spotkania cudne, dziewczynki małe i troszkę większe też cudne, a chłopaki też chyba się polubili :-D
Jagulka buziaczki dla Was niech ten katarek szybko ucieka i zezik też

po weselu super, szkoda, że ja szofer byłam, ale i tak się wyszalałam, teraz Krzyś pojechał do szkoły, a ja łapię kontakt z bazą, strasznie mi się chce spać, bo Jaś nie uznał mojego zmęczenia i normalnie o 5 pobudka :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 cze 2007, 09:23

riterka, bo Ty petycji do JAsia nie wypisałaś, zrozumiałby i spał dłużej.... przybij łapkę ja też od 5 na nogach :/
Margo, tak sie cieszę że z Tatą dobrze, minął ten okropny czas oczekiwania na operację i jest dobrze, a będzie tylko lepiej :D Gratulejszyn dla zęba :one:
Jagula, kurujcie się z katarzyska :ico_pocieszyciel:

dla Oli i Bartka :ico_tort: :ico_tort:

szkoda że w tabelce poznikało to pogrubienie ilości zębów :| przez kopiowanie i musiałby to ktoś cały czas poprawiać, blee
u nas też chyba idzie ząb, bo mała krzyczy-płacze przez sen :/

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

17 cze 2007, 11:21

Witajcie

Margo - dobrze, że już po wszystki i że operacja przebiegła pomyślnie. MAsz 100% racji, że nic prócz zdrowia w życiu nie jest ważne. Najważniejsze żeby rodzina była zdrowa i była razem. Mnie te myśli nachodzą też raz na jakiś czas, zwłaszcza jak naoglądam się w TV o dzieciach z rzadkimi chorobami genetycznymi, albo wówczas jak dowiedziałam się, że mój ojciec ma guza na węźle chłonnym.

Jagula - cóż to za zezik u Jagódki, nic nie wiem :ico_noniewiem: Okulista kazał zaklejac oczko? jejku moja Juleczka też ma lekkiego zezika, więc muszę isc do okulisty...kurcze ale tego zaklejania to sobie nie wyobrażam.

Mosob - Ty się nie przejmuj, że nic nie znalazłaś, bo w TV mówili, że zmieniaja numerację :ico_oczko: ale w UK - poważnie, tam mieli zmieniac numerację ubrań żeby kobiety nie odchudzały się drastycznie (czy coś w tym stylu) i żeby nie dążyły do rozmiaru "0".

Kociaku - co tak wpadłas i wypadłas? nic nie napisałaś co u Was? Joluś może byście wpadli do Suchej, hmmmm? Wy tak dużo jeździcie po świecie, więc wpadnijcie też do Suchej, byłoby superrr

Riterko - tak jak Sosenka mówi, trzeba było petycje napisac i może Jaśko by to uwzględnił :ico_oczko: Ja jeszcze nigdy na weselichu nie byłam, nawet jako driver. Pierwszy raz na weselu będę dopiero na swoim, bo ja jeszcze kościelnego nie mam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-17, 11:22 ]
I zapomniałam
:ico_tort: :ico_tort: dla Oli i Bartusia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

17 cze 2007, 15:46

Hej dziewczyny :-)
Wczoraj do 2 czytałam i jak już miałam coś skrobnąć wrócił Leon ze szkoły i musiałam kończyć w sumie myślę że i tak za dużo bym nie napisała bo wypadło mi dużo z głowy :ico_noniewiem: czy ja już mówiłam że głowę mam jak sitko.
Margo to bardzo dobrze że już po operacji zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla taty

Wszystkiego najlepszego dla Jasia Oli i Bartka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
riterko zazdroszczę wesela ja jeszcze tak jak Gosia na żadnym nie byłam a wesela mieć nie będę bo .... po prostu nie będę (nie mogę się na ten temat dogadać z Leonem i stwierdziliśmy że nie robimy tradycyjnego wesela).
A i jeszcze ja Milanowi daję 5 posiłków dziennie:
rano 6 - mleko 240ml mieszanki
10 - mleko 240ml mieszanki
13 - obiadek( zupka albo jakieś danie z dodatkiem mięska a czasem żółtka w
zależności czy chce mi sie gotować czy nie to słoiczek gerbera)
17 - owoce(banan + jakieś inne jabłko truskawka gruszka cokolwiek+vibivit)
21 - mleko 240ml mieszanki 2R
i to wszystko picia ile chce i czasami biszkopty bezglutenowe.
Amen :-D
W ogóle jestem dzisiaj smentas do tej pory chodzę w piżamie Leon z Milankiem poszli na dwór bo już mnie słuchać nie mogli a ja pokłóciłam się ze wszystkimi :ico_zly: (2 x siostra i mama) i załapałam kosmicznego doła :ico_placzek:
Spadam bo zaczynam marudzić
Całuski

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

17 cze 2007, 16:52

Hej!
Margo-ciesze się, ze wszystko z tatą ok, najwazniejsze zdrówko!
Co Wy dziewczyny gadacie z tymi weselami? Ja rok rocznie chodze na 3-5 wesel, mam wielką rodzine, podobnie jak mój ex. W tym roku z mojej strony są 2 i z jego 2 weselicha, a w przyszłym roku mam 3 pewne. Ja się już nieźle wychodziłam i wytańczyłam. Uwielbiam takie siary, disco-polo, normalnie czadzior!!! Nie ma nic lepszego jak "wiejska" zabawa, hihi
My z Martą się jakoś w tygodniu zgadamy dokładnie co i jak z tym wyjazdem i dam wam znać czy wogóle pojedziemy.
Wczoraj byłam na ognisku, wybawilam się troszke, z tym ze nic nie piłam :ico_placzek: ale mimo to było super. Mój ex zaliczył zgona (też był na tej imprezce i nie zmieniliśmy ani słowa!!! i nonono z tym) Wróciłam o po 2 i spałam do 6:40 bo mój kochany syneczek przypomniał sobie, ze zaczął się dzień.
Mimo, ze nic nie piłam czuje sie tak jakbym miała kaca, ale za to napaliłam się za wszystkie czasy i dziś mam takiego kapcia w buzi, ze hej! Mam straszną chrypke.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 cze 2007, 18:47

Hej dziewczynki ciocia riterka jest udziabana :ico_oczko: i też sobie jarnęłam :ico_wstydzioch: a teraz idę trzeźwieć do jutra buziaczki
p.s.było suuuuuper i też lubię takie wiejskie przycupajki :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 cze 2007, 19:55

kochane dziś mam znów zagadkę, specjalnie dla Sosny zero podpowiedzi :-P zagadka prosta bo odpowiedź oczywista :-D

Margo - 100% racji - cieszę się, ze wszystko OK, gratki dla Kubunia z okazji zębunia :-D

Agatka - taka siekiera między Wami?? czy poprostu wczoraj nie gadaliście ze sobą?? cieszę sie, że masz okazję do zabawy,bo to każdej z nas robi dobrze ;-)

Riterko - to super, ze wesele się udało :-D ja lubię wesela też, w sierpniu mamy następne a wcześniej 28.07 ale wtedy wracamy z urlopu i tak prosto z nad morza w klapkach i bikini nie bałdzo nam po drodze ;-)

Gosiu - szansa na 1 weselicho :ico_brawa_01: dawaj!!! ;-)

Misiu - niektórzy tak mają faceci ;-) nie to najważniejsze :ico_buziaczki_big:

Obrazek
Obrazek

dobra zaraz doczytam a teraz głosujta ;-) :064:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość