Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2009, 13:04

A my jak pojdziemy do naszej lekarki to jesteśmy tam jakies 5 minut ( nie więcej ) i ja z tego pospiechu zapominam o moich pytaniach bo wszystko szybko szybko. Ale jak bylismy u takiej innej prywatnie to była super pogadała, doradziła i wogóle innne podejście miała. Ale niestety do niej nie ma juz miejsc żeby sie zapisac i zostało nam tylko prywatne chodzenie do niej.

[ Dodano: 2009-01-14, 12:09 ]
A i miałam wam napisać, że Kubus teraz cały czas sobie tak gwizda!!!!! No i nauczył się grac na trabce i umie gwizdac na gwizdku :ico_brawa_01: A jak sie drzwi wejściowe otworzy na chwilke to on jest juz na klatce szybciej niz my!! A dzisiaj mamy księdza po kolędzie.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

14 sty 2009, 13:10

zirafka, skubaniec mały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 sty 2009, 13:14

czesc dziewczyny
hmmm bardzo naukowo sie zrobilo, dobrze, dobrze mialam co czytac, zuza nadal ma katarek biedna ciagle sone ma oczka i takie czerwone widac ze przeziebiona jest, bawi sie ladnie, cos malo tylko je i nie za bardzo chce musze jej prawie wpychc 1 łyzeczke jak posmakuje to dopiero zje, oczywiscie tylko cycem nie karmi zobacze jak bedzie dalej to moze sie przejde do lekarki w piatek z nia,
ja daje zuzi witemine D (Vigantol) 2 kropelki codziennie, czasami zapomne to co 2 -3 :ico_wstydzioch: jak jest przeziebiona daje jej witamine C (Juvit) 5 kropelek , jak nie jest przeziebiona to tez jej daje tak 1 w tygodniu. daje jej tez czasami Sanosvit calcium tak 250ml kiedys jak bylam z zuza jaj byla przeziebiona lekarka kazala mi kupic i to wszystko co zuza dostaje

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2009, 13:14

zirafka, skubaniec mały

no jest skubaniec. A jak bylismy w przychodni i mąz pokazał mu takiego sztucznego Mikołaja to tak się zaczął dziwic i robic te swoje ach , że az pani pielegnuiarka pytała nas z którego roku jest to dziecko. A jak jej powiedziałam, że ma 9 miesięcy to jej sie wierzyc nie chciało. I powiedziała, że jest strasznie "kumaty" hihihi

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

14 sty 2009, 13:15

wlasnie sie obudzila spala 2,5 godziny ide do nie potem jeszcze wlece :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

14 sty 2009, 13:16

czesc
wczoraj neta nie mialam :ico_placzek:
Julia juz tak sprawnie chodzi, tak leciutko- fajnie :ico_brawa_01: Tosi poczatki tez swietne, dopiero co malgoska pisalas o pierwszym kroczku a tu juz sobie idzie :ico_brawa_01: ja niemoge sie juz tak strasznie doczekac kiedy Rysio pojdzie :ico_wstydzioch: wiem ze ma czas ale tak szybko zaczal raczkowac (6.5mc) ze myslalam ze chodzic bedzie tez szybko, niestety jeszcze ani kroczka nie zrobil tylko stoi ni i chodzi przy pchaczu czasem. Pytanie do dziewcznyn chodzacych maluchow: kiedy dokladnie wasze maluchy zrobily pierwszy kroczek- dwa?(prosze o w miare precezyjna odpowiedz, napewno sobie zapamietalyscie ten dzien :ico_oczko: )
a jeszcze chcialam zapytac mamy ktore juz nie daja sloczkow: czy codziennie dajecie malym na obiadek miesko tzn. czy np jak zupe robicie to specjalnie dodajecie kawalek mieska? ja np zupy zawsze na wodzie robie z kostka rosolowa ew na kostce ze schabu ale rzadko...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2009, 13:18

A wczoraj ugotowałam mu zupke na cielęcinie taka brokułowa i bardzo mu smakowała. A na dzisiaj mam dla niego taka zupke ryzową na takim lekkim rosołku. A zobaczcie jaki z niego jest cwaniaczek : jak mu daje ziemniaki z mięsem to ziemniaki wypluje a mięsko połyka. Jest tak jak tatuś mięsożerny!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

14 sty 2009, 13:19

spala 2,5 godziny
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale dobrze masz! Rys spi ze dwa razy po30-max 40 min :ico_zly: a wczoraj spal 1 raz 20 min :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2009, 13:22

czy codziennie dajecie malym na obiadek miesko tzn. czy np jak zupe robicie to specjalnie dodajecie kawalek mieska? ja np zupy zawsze na wodzie robie z kostka rosolowa ew na kostce ze schabu ale rzadko...
ja nie codziennie daje mu mięsko dziś np mam dla niego zupke ugotowana na mięsku i wdrobiłam do zupki mięsko ale wczoraj była sama zupka bez mięska. A zupy robie na masełku albo na oliwie z oliwek nie daje kostek rosołowych bo nie widze takiej potrzeby bo jak gotuje z warzywkami i dodam odrobine soli to jest smakiem przyblizone do kostki a wydaje mi sie , że zdrowsze.

[ Dodano: 2009-01-14, 12:24 ]
basia24 napisał/a:
spala 2,5 godziny


ale dobrze masz! Rys spi ze dwa razy po30-max 40 min a wczoraj spal 1 raz 20 min

tak Basiu masz dobrze. ja o tym , że Kubus przespi mi 2,5 godziny to tylko w snach moge pomarzyc - góra 1,20 i to bardzo bardzo rzadko. Zazwyczaj spi o 10 do 11 i pożniej od 14.30 do 15.20 i tyle i jak go wykapiemy to on dopiero wtedy najbardziej by się z nami bawił, przytulał.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

14 sty 2009, 13:25

a co do lekarki... to mnie najpierw zapisali do takiej jednej bo do tej co wszyscy chwala miejsc nie bylo wiec ze 2 miechy do niej chodzilam ale byla beznadziejna :ico_olaboga: ktoregos razu szczepienie wypadlo w urlop mojej i poszlam do tej dobrej i sama ja poprosilam czy nie moglabym sie do niej zapisac (poslodzilam jej troche :-D ) i sie zgodzila :-) jest naprawde swietna mozna pytac ile wlezie jest mila dla dziecka zagaduje go... nie robi z igly widly i nie wymysla bezpodstawnie alergi(a ta moja pierwasza juz malemu skaze raz wymyslila- a nie mial i nie ma!)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość