Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 cze 2007, 15:58

Dzięki Sosna. Jak zwykle mnie rozbawisz :ico_haha_01: Już mi lepiej a co dopiero będzie po tej jeździe :-D

Dziękuję Wam wszystkim, że trzymałyście mocno kciuki. A ja, niezdara jedna 2 minuty przed końcem egzaminu wszystko spie*rzyłam :ico_zly: Riterka to nawet sprzątała z tymi kciukami :-D Już widzę jak dokładnie................... :-D

Buziaki, idę jeść obiad. Mam tylko nadzieję, że uda mi się załatwić szybciej egzamin niż za 2,5 m-ca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 16:04

Kocica_26, nieźle 2,5 miecha.... a słyszałyście ze nasza DODA miała next egzam po tygodniu :ico_zly: :ico_zly: i to w Wa-wie !!

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 cze 2007, 16:05

jolu, tylko się nie denerwuj :ico_buziaczki_big: . Trudno. Miałaś pecha. Kiedy następny raz??
Ale wiecie, moj Maciej tez zaczyna robic kroczki w kojcu albo na sofie. Dzis bawil sie przy laptopie i ja nie mam ogonkow :ico_szoking:
witaminka, chyba cie dzis wywolalam.
Lece robic obiadek :516:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 cze 2007, 16:07

Ja juz się wściekłam jak tylko Doda na egzamin się zapisała. Ciekawe jak to jest. Ja zapisywałam się 20.04 a egzamin miałam 18.06. Ona sie zapisała w połowie maja i egzamin miała też w maju. Dziwne co? :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 cze 2007, 16:11

Joluniu teraz to norma, że zdaje się za któryms, jak ja zdawałam to tylko 20% podchodziło kolejny raz. Nie ma sie czym przejmować, głowa do góry :)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 cze 2007, 17:34

To znów ja,miałyście rację,Bartek sie wyspał,Dominis wrócił ze szkoły i musiałam czekac wkolejce do kompa.ale nadrobiłam wszystko,nie lubie pusać,jak nie wiem co się dzieje,zresztą ostatnio moje "pisanie " konczy się na nadrabianiu zaległości :ico_wstydzioch:

Margo -zdróweczka dla taty,my ostatnio oglądaliśmy program o dziewczynce z choroba genetyczną(spłakałam sie jak głupia) i też doszliśmy do wniosku,że najważniejsze jest zdrowie najbliższych,bo tego nie da się kupić za żadne pieniadze :cry:
Dla Tomeczka-również zdróweczka(rymnęło mi się),całuski i niech kochane maleństwo wreszcie przestanie chorować :ico_nienie:
Witaminko-musisz na tych swoich mechaniorów ruszyć jak Felicity,bo po dobroci,to długo jeszcze będziesz czekała :ico_olaboga:

dziękuję cioteczki w imieniu Bartusia za życzenia :ico_sorki: i Mosobku Tobie za życzenia dla nas :ico_buziaczki_big: 10 lat to już coś,u nas wypracowany kompromis(ciężko było obydwoje jesteśmy uparciuchy),teraz dogadujemy się oprawie bez słów,nie kłocimy się wogóle od jakiś 9 lat,mówiąc krótko "nuda".Ależ się rozpisałam :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_olaboga:

Muszę zrobiś porzadek z Bartusiową kupkas, bo" wali" na kilometr. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 cze 2007, 17:35

no mam niusa mamy już szczepionkę jutro idę z Jaskiem :-D
czy ktoś ma sposób na zmniejszenie ilości kupek ??? Jaś robi 4xdziennie i nie pachną one malinami czy poziomkami :ico_zly: :-D
kocica musisz zainwestować w implanty, i cuś zaśpiewać, ewentualnie z Adaśkiem jakiś numer głośny wywińcie i będzie jak u tej Dody :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D swoją drogą czekać 2,5 miecha na kolejny egzamin to szok tyle osób robi prawko teraz????? ja czekałam 2-3 tygodnie na 2 egzamin :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 cze 2007, 17:37

Joluś dla ciebie słodki buziaczek :ico_buziaczki_big: i :ico_pocieszyciel: ,następnym razem napewno będzie ok

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 cze 2007, 17:52

ale mnie łeb nawala! :(

Jolcia, jesteś rajdowa kocica i za nast razem zdasz śpiewająco!

dla Tomcia zdróweczka!

To Wy już w ten week się spotykacie?

Riterko, jaki niedobry mąż, czemu on Cię nie chce wziąć do Wawy? :ico_placzek:
Mój też ma jakieś szkolenie w tym tyg - coś tam z Oracla.

Czytałam na raty i nie pamiętam wszystkiego :(

Riterko, mój Jas po 5 kup robił - ze 2 mies to trwało, a od 2 tyg przeszło mu i robi około 2 dziennie. Oni mają chyba taką dobrą przemianę materii :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-18, 17:56 ]
Asiu, mój Jaś ma już 8 zębów :ico_szoking: Mam ich dosyć, już niech nie wychodzą :ico_sorki: Albo chociaż za rok! A ile zębów ma teraz Joachimuś? Gdzie jest Anetka tak w ogóle?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 cze 2007, 19:20

haloooooooo

już wiem z czego te nocne beki były.... no ofcorz zęby, mamy małą kropeczkę na drugiej jedynce, będzie drugi i może jak wyjdzie to co lżej będzie, ale z tego co Ela pisze, to już lepsza sztuczna szczena ;-)
Aneta, nie rób jaj i napisz co do nas.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-18, 19:25 ]
tu mam filmik, najmniejszy człowiek świata
http://www.metacafe.com/watch/23695/wor ... llest_man/
i z tego co piszą jego 2 letni syn jest od niego większy
a tu fotki
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości