asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

17 cze 2007, 20:12

justyna Z tymi wymiotami to różnie mówią mama moja mówi że wszystko ok, mój brat bliżniak podobno tak wymiotował że fontanny robił a i tak zawsze mówili że ok i w sumie cały czas zdrowy był :-)

Z okazji 2 miesiączków najserdeczniejsze życzenia dla Cyprianka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: niechaj zdrowy i szczęśliwy nam rośnie :-D
justynat. pisze:Ale ze mnie matka wczoraj był 16 i Cyprianek 2 miesiace skończył a ja zapomniałam
- wierz mi że każdemu sie zdarza :ico_oczko: , a po porodzie mi też tak zostało że głowe chyba oddzielnie nosze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-17, 20:19 ]
a jakie ten przystojniak fajnie roześmiany-super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-17, 20:20 ]
i w końcu więcej zdjątek maluszków do oglądania :-D

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

17 cze 2007, 20:49

Czesc dziewuszki
Ja tylko na chwile bo moje male dzis caly dzien .... nie spi!!! nie wiem co mu sie stalo, od 9 rano spal do tej pory godzine i to na rekach u mnie aaaaa - skad sie bierze takie bateryjki?? :) mam nadzieje ze przynajmniej nocke przespi normalnie.
Kupilam maluszkowi kojec - na wyjazdy - bo znow jade do mamy i nie mialabym gdzie polozyc kluseczka.
aha - czy wasze dzieciaczki tez tak strasznie sie slinia i wkladaja raczki do buziaczkow? moj ciagle pcha piastke do buzi. i jeszcze jedno - ciagle mi sie zachlystuje przy karmieniu, daje mu nadal jesc butelka ze smoczkiem z najmniejsza dziurka ale wciaz sie krztusi, a dzis zakrztusil sie dwa razy jak ssal piers... - to normalne??
juz wrzask wiec uciekam.. moze kapiel go troche uspi..

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

17 cze 2007, 21:10

basik, mój też sie ślini czasem tak bardzo ze ma bluzeczke mokra, piastki ti mógłby w całosci do buzi wepchnąc wiec chyba w tym wieku dzieciaczki tak maja. Cyprianek tez sie zachłystuje chociaż teraz juz mniej. By może Szymonek zbyt łapczywie je?
Ja tez na allegro ogladam łóżeczka turystyczne+ kojec i nie moge sie zdecydowac

[ Dodano: 2007-06-17, 21:14 ]
Dziekujemy za życzenia i pochwałe :-D

asiula.k11, może to nasze roztargnienie bierze sie z tego ze mamy teraz wiecej na głowie :ico_szoking: a ja na dodatek biedna sama jestem :ico_placzek:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

17 cze 2007, 21:16

basik moja Natalia też mocno sie ślini i wkłada piąstki do buzi, a także zachłystuje sie.U mnie jest tak dlatego że karmie piersią i pokarm leci mi bardzo szybko :ico_szoking: i pewnie dlatego ona nie nadąża łykać.( ale jak sie ksztusi robi takie super minki że aż mi sie śmiac chce :ico_wstydzioch: -ale matka)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

17 cze 2007, 21:51

JUSTYNAT :ico_tort: dla cyprianka
M<artynka tez mi wymiotowała kilka razy ale juz jej przeszło,tak jak wasze maleństwa tez sie ślini i piąstki pcha do bużki.Ale ostatnio cos wieczorem mi płacze tak dziwnie jakby cioś ja bolało brzuszek kolka to nie jest bo przestaje jak ją nosze ale nie chce jeść i dopiero po jakomś czasie zje i potem spokój nie wiem tak jakby chciała wszystko na raz jeść spać i jeszcze brzuszek by ja pobolewał.myśle że z czasem minie,bo w ciagu dnia jest kochana i w niocy też tylko w godz. między 17a 19 takie cyrki.Ale kropelki na brzuszek działaja.

[ Dodano: 2007-06-17, 21:53 ]
DZIĘKUJĘ wam dziewczyny za miłe słówka takfajnie jest poczytać wasze posty cieszę sie że jesteście bo zawsze moge na was liczyć zaraz mi się lepiej na serduszku zrobiło.

[ Dodano: 2007-06-17, 21:57 ]
Niby jestem dośc silna bo jakos radę sobie daję ale sa dni kiedy dopada mnie taka bezsilnośc i nic na to nie mogę poradzić.A tak na marginesie to własnie podziwiam Ciebie mordeczko że masz tyle siły.ale w sumie to te dzieciaczki nas napędzają do pracy i daja nam siłe.

[ Dodano: 2007-06-17, 21:58 ]
KASIK a jak Wikusia bawi się na tej macie bo nie wiem czy Martynce taka kupić bo w sumie to mało miejsca mam w pokoju ale co tam?jak ma to jej radośc sprawić.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 cze 2007, 22:04

Viki,Kacperek i Cyprianek - po prostu mniam,mniam - do schrupania :ico_brawa_01:

syla - mi tez kazali po porodzie robic te cwiczenia Kegla i powiem ci na pocieszenie,ze podobno one prowadza do tego,e orgazm jest intensywniejszy :-D :ico_wstydzioch:

Moj maly tez ostatnio duzo ulewa prawie po kazdym jedzeniu i idziemy z nim na usg brzuszka :ico_noniewiem:
Ja podejrzewam,ze to od tego,ze jadlam ostatnio slodycze - sliwki w czekoladzie i inne praliny i jego brzuszek tego nie przyjmuje.Od wczoraj nie jem i dzis jest juz lepiej :ico_brawa_01:

A piastki tez pcha do buzki i potrafi sie do nich przyssac.Ostatnio zrobil sobie malinke na raczce :ico_szoking:

Wiecej nic nie pamietam.

Lece spac - buziaczki dla dzieciaczkow.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 cze 2007, 22:16

My mamy łóżeczko turystyczne i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni, jest kolorpwe no i nie obije się o sczebelki, no i może służyć jako kojec, ma też płozy do bujania, przewijak( ale z niego wogóle nie skorzystałam, zawsze przewijam na łózku-jakoś mi wygodniej)
Syla kochana uśmiechnij się i główka do góry, jesteśmy tu po to żeby Cie wspierać!!!!!!

Kolka twoja mama co przeżyła...........po prostu brak mi slów............
A ta kuzynka.............totalnie głupia,próżna i poje..na!!!!!!!!!!!

Basik mój synuś też sie bardzo mocno ślinie, ostatnio to ślini nawet do połowy body- nie wiem skąd ta ślina, piąstki też pcha do buzi i jeszcze jak się denerwuje jak nie trafia :-)

Mordko synuś przystojniacha :-D :-D !!!!!
Mi leciało tak ze 3 tygodnie- niezbyt długo!!!!!!!!!!

Kasi.k Vikusia laska nebeska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justynat u nas nie ma wymiotów, ale jak to jest sporadycznie, to nie ma co sie martwić
no i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Cyprianka!!!!!!!!!!!!!

Asiula powodzenia na egzaminach i też się właśnie zastanawiam nad matą!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 cze 2007, 22:24

syla75 pisze:Niby jestem dośc silna bo jakos radę sobie daję ale sa dni kiedy dopada mnie taka bezsilnośc i nic na to nie mogę poradzić.A tak na marginesie to własnie podziwiam Ciebie mordeczko że masz tyle siły.ale w sumie to te dzieciaczki nas napędzają do pracy i daja nam siłe.
syla75, ja tez jestem niby silna ale jak kazdy czlowiek mam chwile zalamania czy dolki ... zdarza sie ze z bezsilnosci rycze jak nienormalna ,ale wiem ze to chwilowe i ze musze sie ''podniesc'' bo moje dzieciaki nie zasluguja na matke -płaczka...Najgorzej jest wieczorem kiedy cala czworke trzeba zagnac do kozek .. Oj ile ja sie nagadac musze :ico_olaboga: czasem mam ochote wziasc pacha i im normalnie wtluc :ico_zly: ale na ochocie sie konczy oczywiscie :-D za to jkak juz wszyscy spia ... ale slodko popatrzec na Nich... Dawid jak lezy wydaje sie dwa razy wiekszy :-D a i tak wielki z niego chlop :ico_brawa_01: nati juz taka panna ... tylko zeby mniej pyskata byla :ico_oczko: Kinia zawsze byla taka malutka i traktowana jak dzidzia ... zawsze bo teraz jak juz jest Kacpi troche musialo sie zmienic i myslalam ze bedzie z tego powodu zazdrosna a ona sie cieszy ze w koncu ''powaznie jest traktowana bo w koncu juz ma 7 lat :-D '' to jej slowa... A Kacpi .. no coz o nim pisac nie musze same wiecie ze takie malenstwo jest najslodsze na swiecie .Tak wiec nie sadze zebym byla jakas wyjatkowa .. zwyczajnie mam tylko wiecej dzieci niz Wy ale to naprawde zaden powod do podziwiania mnie :ico_nienie: kazda z Was na moim miejscu tak samo by sie zachowywala jak ja :-)

[ Dodano: 2007-06-17, 22:32 ]
Dla Cyprianka 100 lat 100 lat :gitara: :ico_tort:
Moj Kacpi nie ulwea i nie wymiotuje ale ksztusi sie dosc czesto bo jak czasem zassie smoka to nie nadaza lykac :-D albo trzyma w buzi mleczko i sie zaczyna smiac :ico_puknij:
Dzieciaczki sliczne i tego nawet pisac nie trzeba bo wiadomo :ico_brawa_01: :-D
Adres bloga jest w moim podpisie nad zdjeciem wszyskich dzieciaczkow :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 cze 2007, 22:42

dobry wieczór :-D
Moja Vikula własnie zasnęła wiec mam troche czasu na TT i zmykam spac, bo padam dzisiaj :ico_olaboga: pogoda u nas z nowu do d... i Vikusia była dzisiaj bardzo marudna :ico_olaboga: a ja znowu sama z nią, bo mąz od 7 do 22 w pracy :ico_zly:

justynat sliczne usmiechy sle Cyprianek :ico_brawa_01: i jaki z niego już duży mężczyzna :ico_brawa_01: no i mamusia wreszcie nam sie pokazała po porodzie (chyba ze było już gdzieś zdjęcie mamusi a ja przegapiłam :ico_sorki: )... ja zakupiłam jednak łóżeczko turystyczne, bo miało specjalna nakładke dla niemowlaczków którą mozna potem zdjąc i zrobic z łóżeczka ala kojec... mam dokładnie takie łóżeczko - http://www.graco.co.uk/h_electra.htm

Mordeczka jak patrze na zdjęcia Kacperka to az mi trudno uwierzyć, że jest najmłodszym kwietniowym dzieciaczkiem :ico_szoking: :ico_haha_02: on juz taki spory i tak dorosle wygląda :ico_brawa_01:

basik oj wiem co toznaczy jak dziecko nie spi caly dzien :ico_olaboga: moja Vikula tak miała przez tydzien, a potem wgłębnie przeczytałam Jezyk niemowląt i postanowiłam go częściowo wprowadzic w zycie (tzn. porady co tam sa :ico_haha_02: )... jak na razie mała zdrzemnie mi się w ciągu dnia ze 3-4 razy... czasami 5 miut a czasami 1h ale najwazniejsze że zdrzemnie i to w łózeczku a nie u mnie na ramieniu :ico_brawa_01: a codo slinienia to teraz taki okres podobno, bo brzuszek zaczyna już pracowac na całego i wydziela więcej kwasów i stad więcej śliny... a zanim nasze dzieci się przyzwyczaja do połykania jej to trochę minie...

Syla moja Vikula coraz bardziej lubi ta matę :ico_brawa_01: najwiecej zabawy ma z lusterkiem, potrafi patrzecsie w nie i cała godzine :ico_haha_02: i do tego próbuje coraz częsciej i bardziej wyciągac rączki do wiszacych zabawek, a jakprzypadkiem którąs trącnie to ma radośc na całego... goraco polecam, tymbardziej, ze sa takie maty które możesz złozyc w 2 minutki i odłozyc gdzies jak nie uzywasz...

Asiula powodzenia na egzaminie... i pamietaj główne przykazanie kwietniówek - co masz zrobic dzis zrób pojutrze :-D zreszta Katrin już ci o tym pisała :-D

Katrin patrze na zdjęcie mojego ziecia w podpisie, patrze i napatrzec się nie moge... jak on dojrzale wygląda :ico_brawa_01: no i spóźnione lecz szczere wszystkiego NAJ dla Antonia z okazji imieniek od tesciowej i narzeczonej :ico_tort:

no i wszystkim slicznie dziękujemy za komplementy dla mojej kochanej rozrabiary :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-17, 22:46 ]
Katrin a ty nie przyjedziesz do Katowic chociaz na trochę miedzy wrzesniem a koncem listopada??? Miałam nadzieje, że tak i bedziemy wtedy mogły oficjalnie zapoznać narzeczonych :-D i oczywiście ustalic wszystko odnosnie ślubu :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 cze 2007, 22:50

Cześć!

Egzaminy zdane, ale nie wiem na jaką ocenę, bo nie mówił facet, a wpis ma robić za tydzień, przy okazji następnego egzaminu :ico_olaboga:

3 lipca mam obronę! Ale się boję, trzymajcie kciuki!
Wiem, że moja mama jest Wielka, chociaż to taka mała drobna kobietka. Kocham ją, i nigdy bym nie chciała dostać takiego ultimatum jak ona...

Z kuzyneczką kontakty staramy się ograniczać do niezbędnego minimum, ale ona nie chce przyjąć tego do wiadomości...

Katrin- ja młoda?? 27 lat mam z okładem... :-)

Julka też się ślini i też wkłada całe piąstki do buzi, ponadto wyprostowuje tam paluszki, aż ma odruch wymiotne...

Cdn jutro... idę spać, Papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość