szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 11:55

Nigdy żadnemu lekarzowi nie dawałam w łapę i porządnie się mną zajęli. No chyba, ze ty na takiego po prostu trafiłaś
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam do Gina który w szpitalu nie pracował.Nie dałam żadnemu lekarzowi położnej ,nikomu w łapę. Bo jestem temu przeciwna.Ale jest wielkie ale bo wiem z doświadczenia jak teściowa była ciężko chora,albo babcia że są lekarze którym nie dasz to cię dosłownie uśmierca. I mimo że jestem przeciwniczka to gdyby chodziło o moje zdrowie dziecka czy kogoś bliskiego to pewno bym oddała wszytko by tylko im pomóc.
Punt widzenia zależy od punktu siedzenia ..
milam problem z pecherzem klaudii musialam czekac 2 miesiace na wizyte u urologa.... Co do luxmedu poszlam na drugi dzien... Jest roznica?
Tak jak pisałam to pewno zależy od lekarza .Bo są naprawdę cudowni ale jest tez wiele co mają tylko kasę na oczach .
Moja mała miała 2 miesiące i bardzo zaostrzone AZS. Zadzwoniłam do alergologa prywatnie ,oczywiście wizyta w tym samym dniu była możliwa ale pani mówi że ona tez przyjmuje na NFZ.Więc postanowiłam spróbować.Termin tez jakoś 2 miesiące z hakiem a stan małej był poważny i nie mogłam nawet tyg czekać. Więc połączona mnie z gabinetem pani doktor i mowie jej a ona bardzo miła i mówi proszę jutro przyjechać. Chodzimy do niej na NFZ do dziś,jest bardzo miła ,dokładna .
a oto mój skarb :)
Gratulacje raz jeszcze ślicznej fasoleczki ;)Zdrówka dla was.

U nas nocka jakaś taka nie za bardzo .Nie wiem co małej jest bo zawsze ładnie śpi więc może to ząbki bo budziła się kilka razy z płaczem i zasnąć nie mogła. Ale teraz jest grzeczniutka i ładnie się bawi w swoim pokoiku. Niedługo położę ja spać na drzemkę i ja chyba tez się wtedy położę .Pogoda bee zamglone pochmurno i nic się nie chce .Porządki porobiłam wczoraj tak że dziś totalna laba.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 14:20

jaka tam sliczna fasoleczka na zdjeciu :) i serduszko ladnie bilo, co?

dziewczyny wy prosilyscie o wydrukowanie tych zdj z dzieciazkami, czy sami wam daja?

u mnie ok. wielkie nie spanie w nocy. rzucam sie jak szalona z przerwa na siusiu.
w pracy weekend spedzam, ale jakos daje rade. pomimo ze na rano :p

odezwe sie jakos jutro, bo mi Tobik zalal laptopa i sie suszy. mam nadzieje ze bedzie ok w pon bo nie chce miec wydatku przed swietami.

ja na wizytke juz za 5 dni :) i usg bedzie :)))) oj, jak ja juz chce posluchac tego serduszka!!!!!!! <3 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 14:23

tez chodze do dwoch ginkow na NFZ, z czego u jednego badania i USG mam tez za free bo to wszystko od razu w jednej przychodni ze skierowaniami. i tez nie musze specjalnie po wyniki jezdzic, bo wszystko jest przekazywane od razu do moich akt.

u pani ginki wizyta i usg za free ale badania na wlasna reke. ale ona daje duzo mi darmowych gazetek o dzieciach, probki itp. ostatnio dostalam od niej maly sloiczek sudocremu i wit. dla kobiet w ciazy. no i strasznie mila babeczka. bede ja teraz juz cisnac na zwolnienie :D musze pocwiczyc gre aktorska i moze mi da :P

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 14:31

milutka no takie czasy. ALe powiedz kto nauczył lekarzy brania łapówek??????????? Pacjenci! Lekarze i tak zarabiają masę pieniędzy, a ludzie dodatkowo im płacą
Nie obraź sie ale dla mnie to kompletna głupota!!! Bo niejeden lekarz podzieli pacjentów na lepszych i gorszych. Lepsi ci co dali łapówę, a ten co nie dał BO NIE MIAŁ może umierać, co to kogo obchodzi. To jest chore, przerażające!!!
Ja nie mam na łapówki. I co???muszę sie liczyć z tym, ze niejeden lekarz mnie oleje, bo przyjdzie ktoś bogatszy sypnie kasą i pomoc otrzyma.
LUXMED???tak byłam, nie raz. Ostatnio w styczniu. Poszłam z pieprzykiem, dla mnie to byłą pilna sprawa, ale dla tamtejszej pani dermatolog to była głupota :ico_szoking: ciągle mi powtarzała jaka to ona zmęczona (byłąm jej ostatnią pacjentką tego dnia) i dlaczego w rejestracji zapisali do niej tylu pacjentów :ico_puknij:
do ginekologa chodziłąm prywatnie. Efekt???8 USG bo ciągle próbował mi wcisnąć choroby u mojego dziecka!!!! Oczywiście każde płątne, plus wizyta.
Owszem prywatnie jest lepiej, ale tylko pod względem szybszej wizyty!! Na NFZ trzeba czekać, ale nie wszędzie!!!!Wystarczy bardzo rano stawić się w przychodni i zarejestrować.
Z moim dzieckiem jeździłam do alergologa u którego wizyta kosztowała 180 zł, a trwała 5 minut!!!!!!!!!!!!!!!!
Prawdą jest też, ze lekarze przyjmujący prywatnie skupieni są na zarabianiu kasy!
Ja mam takie odczucia i doświadczenia. Ostatnio leczę się tylko na NFZ

Lekarza z powołania znalazłam dopiero w Warszawie. W Lublinie jeszcze nie.....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 14:33

sorry za wcięcie w wątek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 14:56

jaka tam sliczna fasoleczka na zdjeciu :) i serduszko ladnie bilo, co?
biło, biło, widziałam na ekranie i jeszcze głośnik włączył, także słyszałam :)
dziewczyny wy prosilyscie o wydrukowanie tych zdj z dzieciazkami, czy sami wam daja?
i:
ja nie prosiłam, sam mi je dał :)


a mi głowa pęka, musiałam, wziąć tabletkę i jest trochę lepiej

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 15:12

donatka26 sliczny maluszek :ico_brawa_01: bedzie wiekszy bedzie jeszcze piekniejszy :ico_oczko:

mi tez lekarz dal sam z siebie zdjecie z USG :-) nie musialam sie prosic :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 18:36

Blanka zgadzam sie ale powiem ci ze chodze do Robaka w Lublinie do luxmedu ginekologa i jestem zadowolona ale zawsze sa jakies ale.... nigdy do konca nie jestvtak jakby sie chcialo.....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 21:58

donatka dopisałam cię na 1 stronie, suwaczek skopiowany gratuluję udanej wizyty
szkieletorek jak tylko wstawisz suwaczek dopiszę cię również

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 22:02

szkieletorek jak tylko wstawisz suwaczek dopiszę cię również
Jak tylko będę wiedzieć datę to zrobię suwaczek ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość