Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 wrz 2007, 08:20

Witam!!!

marcia_pod pisze:Zdrowiejcie baby :ico_haha_01:


NO WLASNIE!!!!

Ja dzisiaj mialam pobudke o 4.00 rano!!! Moja Dzidzia szalala niezle :ico_haha_01: :ico_haha_01: bardzo sie ciesze, ale jestem troche niewyspana przez to!
Dzisiaj zaczynamy malowanie i to mnie przeraza :ico_szoking:

marcia_pod pisze:aha Jeszcze tylko tydzień hihi :ico_brawa_01:


Marcia, zleci szybko!! Fajnie, ze wreszcie sie zobaczycie!!! :ico_brawa_01:

Pozdrowionka dla Wszystkich (szczegolnie obloznie chorych)!!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 wrz 2007, 08:55

Hej Babeczki!!!!
ja nadal kicham, jest poprawa ale jeszcze nie jest całkiem git!
Marcia fajnie Ci, że wreszcie bedziesz miała przy sobie ukochaną osobę :-D no i że wesele już tuż tuż :-D Kuruj się szybciutko!!!! Jak tam sukienka? Pamietajcie o fotach dla nas :-D :-D
mz74 pisze:Ja dzisiaj mialam pobudke o 4.00 rano!!! Moja Dzidzia szalala niezle bardzo sie ciesze, ale jestem troche niewyspana przez to!

ja się zawsze cieszę jak mi szaleje ten Syneczeczek mój :ico_brawa_01: Lubię też patrzeć jak mi się brzuszek rusza :ico_brawa_01: Co powiecie na imię Miłosz? cały czas myślimy, jakie imię będzie dla Niego najfajniejsze :-D
monia26 pisze:Dziewczyny a jakie przyjmujecie żelazo? O ile przyjmujecie

Ja 1 tabletkę dziennie, a nazywa się Ferrum Lek. Mnie spadły krwinki od tych krwawień dziąseł chyba.
mariola pisze:Mam wyniki krzywej no i przekroczone jutro ide do lekarza i zobaczymy moze nie ma tak zle

Mariola nie martw się na zapas, może nie jest tak bardzo przekroczone. Daj znać po wizycie co i jak. A z Julcią walcz dalej :-D w końcu się przyzwyczai.
mz74 pisze:Zdecydowaliśmy się i zapisaliśmy się dzisiaj do szkoły rodzenia!! Ale tłumy są takie, że termin kursu mamy dopiero pod koniec listopada.... może dociągnę

No ja też mam plan po tym choróbsku wybrać się i zapisać.
Pa Kochane! Lecę robić śniadanko...a potem znowy wygrzewanie... :ico_chory:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

19 wrz 2007, 09:12

hej hej :-)
Ja już też na nogach i po sniadanku :-D
NA dworze okropnie zimno brrr,az się nie chce wychodzic z domu :ico_noniewiem:

mz74 pisze:Ja dzisiaj mialam pobudke o 4.00 rano!!! Moja Dzidzia szalala niezle :ico_haha_01: :ico_haha_01: bardzo sie ciesze, ale jestem troche niewyspana przez to!

Moja kruszynka coś od wczoraj jet spokojna :ico_noniewiem: i zaczynam się martwic :ico_puknij: ,chyba zjem cosik słodkiego to się obudzi hehe


marcia_pod pisze:aha Jeszcze tylko tydzień hihi :ico_brawa_01:


super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 wrz 2007, 09:14

Witam i ja.

Cieszę się ze u Was juz troszkę lepiej, mam nadzieje ze teraz bedzie juz z górki :-)

Goonia ja brałam Ferrum lek w pierwszej ciąży i były w postaci tabletek do ssania, teraz mam przepisane Hemofer F, dlatego się pytam o to żelazo bo nie znam a kiedys jak lekarz przepisał mi inne żelazo to źle się po nim czułam :ico_noniewiem:

Imię Miłosz bardzo ładne :ico_brawa_01:

Marcia no wielki dzien zbliża się coraz bardziej :-) Będzie na pewno dobrze, ja równiez przyłączam się z prośbą o fotki. :ico_oczko:

Mariola z kazdym dniem na pewno będzie lepiej jesli chodzi o przyzwyczajanie Julki. U nas Patryk spi w swoim łózeczku i nad ranem przychodzi do nas. To jest jakis sukces bo jak pisałam wczesniej cały czas spał z nami i był b przyzwyczajony.

Gosia ja tez lubię jak dzidzia szaleje :ico_brawa_01: tylko cos dzidzia chyba z natury jest spokojniejsza niz Patryk bo nie kopie tak mocno, bardziej niesmiało delikatnie. Chyba ze się jeszcze rozkręci :ico_oczko: Patryk w brzuchu to był istny łobuziak :ico_oczko: Zresztą zostało mu to do dzisiaj hihi.

Monia a jak tam u Ciebie samopoczucie??? Lepiej dzisiaj??? :-)

Dobra uciekam na razie. Mam taki bałagan w domu ze niestety ale musze sie juz za to dzisiaj wziąść. Wczoraj mieliśmy duzo spraw urzedowych do załatwienia więc zeszło nam do południa i juz byłam za bardzo zmęczona zeby brac się za cokolwiek ale dzisiaj juz nie odpuszczę :-)
Pogoda i tak deszczowa więc siedzimy z Patryczkiem w domu.
Będę zaglądac z doskoku :-D :ico_oczko:

Papa, miłego dnia.

[ Dodano: 2007-09-19, 09:15 ]
Moja kruszynka coś od wczoraj jet spokojna i zaczynam się martwic


Monia pewnie ma leniwszy dzień, nie martw się. Spróbuj wypic szklankę mleka, u nas to działa :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, 09:16 przez madziarka81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

19 wrz 2007, 09:15

Witaj Goniu :-)

Co powiecie na imię Miłosz? cały czas myślimy, jakie imię będzie dla Niego najfajniejsze

Goniu ja mam siostrzeńca Miłosza i uwazm,ze to jest piękne imie bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 wrz 2007, 09:43

Hej!

Ale się wkurzyłam 2 posty mi wcięło .... :ico_zly:

Gosia,

Fajnie, że wpadłaś. Kuruj się, żeby to wstrętne choróbsko wypędzić!!

Miłosz - fajne imię - kojarzy mi się z takim grzecznym, dobrze ułożonym chłopcem :-) :-)

Jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to radzę Ci nie zwlekaj, nie wiem jak jest w Kielcach, ale w Krakowie to jest istne szaleństwo, nawet na tych drogich kursach brakuje miejsc!!
My się załapaliśmy w ostatniej chwili na termin pod koniec listopada (były jeszcze w innych miejsca, ale godziny zajęć to raczej nie dla osób pracujących - w środku dnia...)

Ja na razie nie biorę żelaza, do tej pory hemoglobinę miałam OK! Nie wiem jak będzie na kolejnych badaniach....

Dziewczyny, powiedzcie jakie tętno ma Wasza Dzidzia?? Moja ma 140 nie wiem, czy to jest OK??

Buzka
madziarka81 pisze:Patryk w brzuchu to był istny łobuziak :ico_oczko: Zresztą zostało mu to do dzisiaj hihi.


Mam nadzieję, że mojej Dzidzi tak nie zostanie... :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 wrz 2007, 10:09

Gosia takię tętno dziecka jest prawidłowe.

Pozdrawiam cieplutko :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 wrz 2007, 10:18

Madziu,

Dzięki, teraz już jestem spokojna!!
Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2007, 12:44

madziorka piesio się nie znalazł niestety :ico_placzek: mój K przytargał mi do domu nowego.... ale to nie to samo :ico_noniewiem: obsmarkana chodzę, a dzisiaj mam USG genetyczne-wygonią mnie z tej kliniki :ico_puknij:

Igal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2007, 11:37

19 wrz 2007, 15:42

cześć dziewczyny zaczynam 6 m-c maluszek wierciołek że szok , ale dzisiaj zmartwiła mnie jedna rzecz w nocy nie mogłam spać bolał mnie brzusiu tak dołem jakby jajniki nie mogę leżeć bo mnie kłuje jak wstanę i chodze powoli to jest ok i teraz nie wiem czy tak ma być czy mam biec do lekarza tym bardziej że byłam u ginko w :ico_placzek: poniedziałek> Czekam na odpisy (maleńkie rady)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość