Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 maja 2008, 19:32

Wronka, chyba jakiś wirus,bo u Filipka w przedszkolu jakieś 2 tygodnie temu dzieciaki gorączkowały bez przyczyny. Nas na szczęście ominęło.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 maja 2008, 11:47

A mój mały kaszel zlapał ;/

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2008, 13:04

witam.Pustki tutaj...
Mamy problem,chcieliśmy lecieć do polski w licu a tu bilety masakrujące,na same bilety ok 2 tyś zł na tydzień! Dla mnie to tragedia.Nie wiem co zrobimy a szkoda,bo Zuza tak tęskni no i my też i kupa spraw tam do pozalatwiania :ico_noniewiem:
a pochwalę się,że za tydzień Gabi kończy 2 latka ale wogóle nie mam pomysłu :ico_wstydzioch:


Gabi fajnie juz mówi,powtórzy wszystko,składa do siebie wyrazy tak że pomału zdania wychodzą.Cieszyłam się że nie robi w pieluchę ale teraz wstaję w nocy nie dosyć że do butli,bo jeszcze 2 lub 3 zjada przez noc :ico_szoking: to jeszcze muszę ją wysadzać ze 2 razy...padam na pysk.
Zuza miała anginę ropną ale pomogły znowu bańki o beszlo się bez antybiotyku,od felernego chorowitego listopada radzimy sobie bez antybiotyków,Zuza choruje mniej i szybciej jej mija jak coś.Ale zawsze stawiam bańki.
Zuza chodzi do szkoły,narazie tak jako dochodząca więcej na blogu http://www.naszecoreczki.aledzieci.pl i fotka tam jest.Jeszcze od września chcemy ją dać do polskiej szkoły w soboty są zajęcia,wtedy ma normalne śwadectwo i jak wócimy kiedyś do polski to zacznie z rówieśnikami a nie od pierwszej klasy,nie bedzie do tyłu.Ta jej szkoła to typowa angielska z tym że katolicka,czyli mają komunie i przygotowania do nich :ico_sorki:
bo w protestanckich nic z tych rzeczy dlatego nie chcieliśmy do takiej jej dać.Muszę dojeżdzać 2 atobusy do szkoły 2 spowrotem później znowu 2 po nią i 2 spowrotem...chcemy się przeprowadzić,bliżej szkoły ale że tam nienajleprza dzielnica a i szkoła mało estetyczna...nie żebym jakiś dziwoląg była ale serio,puszki od piwa na boisku i papierochy wśród licznych śmieci to juz przesada...to będziemy szukać domu w całkiem innej okolicy,gdzie też jest szkoła katolicka ale ładna i czysta i okolica bezpieczna...to wszystko nas kosztuje kupe nerwów no i kasy niestety też pójdzie...narazie zaskórniaków nie odłożymy...i jeszcze ten wyjazd do pl...no ciekawe...
We wtorek mamy wizytę w klinice neurologicznej,pierwszą od kąd tu jesteśmy bo tak długo się czeka,zobaczymy co zrobią,jakieś badania co dalej,Zuza od ok roku nie miała ataku,idzie ku leprzemu,może wyzdrowieje,to bardzo śmiałe ale takie moje ciche marzenie.Gabi ok ,atak nigdy później się nie powtórzył i oby już tak zostało :ico_sorki:
Strasznie haotycznie piszę bo tyle tego i tak dawno nie pisałam,ze nie umiem sie nagadać :ico_haha_01: Najśmieszniejsze to,że tu takie pustki i pewnie nikt nawet nie czyta ale chociaż się wygadam :ico_haha_01:
Duże buziaki dla was i waszych dzieciaków!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 cze 2008, 12:29

zubelek, fajnie że się odezwałaś piszczęściej!!!

No i jeszcze tydzien i msmy wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2008, 00:01

Izunia, widzę nową fryzzz,super wyglądasz! Ty zawsze tak miło mnie witasz tutaj :ico_wstydzioch: dziękuję :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 cze 2008, 08:09

zubelek, powklejaj nam kilka foteczek jak mieszkasz :) Ściskam kciuki żeby wasz wyjazd do Polski w wakacje wypalil!!!!! Już wam tam wszystko się układa przyzwyczailiście się do mieszkania tam...? Najważniejsze że jesteście razem i to sie tylko liczy!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 cze 2008, 22:45

A my dziś po tej klinice,mamy przetłumaczone wszystkie papiery i Zuzi i Gabi,nawet książeczki zdrowia każdą ważną stronę z osobna :ico_brawa_01: i wszystko za tarmo :ico_sorki: jakby trzebabyło płacić kosztowałoby nas to majątek.mój tato raz tłumaczył u tłumacza tekst z kilku zdań i kosztowało 80 zł a my tu mamy ok 50 kartek albo i więcej :ico_sorki:
Jak klinika to przestudiuje,to zaproszą nas :ico_haha_01: ponownie i już wezmą sie za Zuzę jak trzeba bo bez tych papierów nie mogli za wiele.
poza tym ok choć nastroju jakoś nie mam :ico_noniewiem:

Izunia, jakoś się mieszka,kultura i wogóle ludzie są tu zupełnie inni,trzeba się przyzwyczaić,ja nie znam języka,to mi dużo trudniej ale nie jestem jakos specjalnie załamana ,muszę nabrać odwagi,pewności siebie no i pójść na jakiś kurs języka.Mam choć nie dużo to fajnych znajomych,to mi wystarczy.
Nasz wyjazd do pl coraz bardziej nierealny ale aż nie chce mi się o tym gadać :ico_noniewiem:

a co do fotek z domu...jakoś nie mam...zawsze tylko dzieciom cykam :ico_haha_01: ale jak się przeprowadzę do nowego...to wtedy już narobię.ten dom nie jest zły,jest duży,przestronny ale taki pusty,białe ściany...może kiedyś zrobię fotki to pokarzę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 cze 2008, 10:21

zubelek, to niecierpliwie czekamy na foteczki :) A co tych przetłumaczonych stron to super że to za darmo bo tak to byś musiala kupę kasy dać!!! A czemu nie masz chumorku? Co do jezyka to dzieci bardzo szybko lapią gorzej z dorosłymi ;) A mąz jak z jezykiem?

Mój synek ma dzisiaj występy w przedszkolu :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2008, 17:06

mąż się dogada i to dość dobrze,raczej nie ma problemu,może bardziej jak już chodzi o jakieś konkrety,jak np wytłumaczenie lekarzowi,jakie leki,jakie choroby itd ale tak na codzień to bez problemu.
Ja też conieco powiem gożej ze zrozumieniem bo dziwny tu akcent mają ale w szkole Zuzi się dogadam tyle co trzeba,jak mnie w sklepie oszukali na kasę to też potrafiłam się wrócić i "bić o swoje " :ico_haha_01: :ico_haha_01: Zuza tylko parę pojedyńczych wyrazów ale nauczy się szybko.

[ Dodano: 2008-06-20, 13:28 ]
witam pusty watek :ico_haha_01:
my jutro świętujemy Gabi 2 urodzinki.
Klinika na podstawie tłumaczenia polskich papierow ustalila Zuzi leczenie i dawki i wszystko na przyszlość :ico_sorki: dostaniemy list z informacją,mam nadzieję,że juz niedługo wszystko się już wyklaruje.
a wy co?na wakacjach??? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-22, 17:09 ]
dalej pusto :ico_szoking:
ale fotkami z urodzin sie pochwale,może któraś raczy napisać ,że fajne :-D :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

goście: FRANIO

Obrazek

ZUZIA

Obrazek

prezenty :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 12:13 ]
No dobra nie pchajcie sie tak,wiedziałam że się żucicie z pochwałami ale żebyście sie aż tak pchały,to ani mi do głowy nie przyszło :ico_smiechbig:

:ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-24, 17:23 ]
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jaja sobie ze mnie robicie??? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czyżby ten wątek odszedł w niepamięć? :ico_noniewiem: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

31 lip 2008, 08:54

zubelek, to ja Cię pochwalę na prwdę sjuper imprezka była i ładnie mieszkacie Ucałuj ode mnie Dziewczyneczki

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość