Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 sie 2007, 08:12

Agusiu trzymam kciuki, napewno będzie wszystko wporządku no i wielkie brawa dla Filipka za nowe umiejętności :ico_brawa_01: .
Margot też bardzo się cieszę że z bioderkami wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a z tą kontrolą to napewno dla formalności, m tak laryngolok kazała przychodzić z córą, w końcu się wkurzyłam, bo jak za którymś razem była zdrowa, to po co te kontrole? :ico_noniewiem: i jak narazie nic się nie dzieje

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 sie 2007, 08:30

hej kochane mne też nie ma za często ale jestem padnięta ciagle coś no i praca nienormowana chociaż fajna to wykańczająca jak ma się takie zycie osobiste jeszcze... mały też ciągle chory chociaż nic poważnego to ciagle u lekarzy, ostatnio z przezibieniem które mu przejść nie może ciagle ma katar i jest zaflegmiony ale oskrzela czyste raz lekarka mu nurofen przepisała chociaż nie gorączkował cholera i od tego pleśniawki dostał więc znowu do lekarza a o sobota była ja po 3 h snu bo z pracy o 4 rano przyszłam no ciagle coś....
polećcie mi coś na to zaflegmienie ja już mu kompiele aromatyczne rob iłam, nogi w ciepłej wodzie z solą moczyłam, chciałąm żeby się wypocił więc go grubo ubierałąm i pod kołdrę wsadzałam a on nic!! a moze to jest alergiczne? moze tak być?
prześle Wam pare fotek moze nie najowszych ale już z gdańska
gratuluje panom chodziarzom :ico_brawa_01: super sprawni mężczyźni, maju współczuję straty dziadka,
Kornel raczkuje wszędzie juz go z oka spóścić nie mogę, wczoraj się obudziłam bo mi się przysnło przy nim na materacu a on w przedpokoju :ico_olaboga:
jak przyślą mi kabel usb do mojej komurki to wyśle fotki jak w morzu pływaliśmy a tym czaem ....
buziaczki

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 sie 2007, 08:34

witam!
ja ostatnio zabiegana a raczej zalatana.... :ico_noniewiem:
do tego mezus kupil mi autko wiec w dni wolne jezdze i odwiedzam znajomych :-D


maju strasznie mi przykro z p[-owodu twojego dziadka ....
i mam nadzieje ze z adim wszystko ok... z tymi lekarzami to szkoda nawet mowic :ico_puknij:

u nas dalej bez zmian doskonalimy stanie bez trzymanki ale do przodu jeszce sie amly boi ruszyc a zebow mamy pelne 8 i 2 przebite hihihihi

buziaczki kochane dla was wkrotce jakies zdjecia powklejam

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 sie 2007, 08:37

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-08-20, 08:40 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 sie 2007, 15:50

Dziękuję Wam Wszystkim za kondolencje. Jesteście kochane.

No a te fotki Kornelka sa boskie, szczególnie to na plaży jak się śmieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i te bujne włoski :-D , mój Adi ma ich naprawdę niewiele.

[ Dodano: 2007-08-20, 15:52 ]
Lemonii a próbowałas syropku własnej roboty? Z cebuli, ząbku czosnku i cukru? Pomaga i po kilku dniach zalegajaca flegma powinna zniknac, tylko nie podawaj małemy na noc bo będzie w nocy kaszlał.

[ Dodano: 2007-08-20, 19:57 ]
wiecie co, mam od kilku dni strasznego urwisa w domu. Nie mam pojęcia dlaczego Ado zrobił się taki nerwowy, jak czegoś nie dostanie, to rzuca się na podłogę i piszczy, a jak coś trzyma w rączce to z wielką siłą i złością rzuca przed siebie i strasznie piszczy. Czy u was jest podobnie? Zastanawiam się jak reagować i postępować z takim malcem. Boję się że jeśli będe pozwalała na takie zachowanie , później będzie jeszcze gorzej. A może macie telefon do superniani z TVN :ico_oczko: ? Chętnir bym sie poradziła.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 sie 2007, 21:45

haha Maju najlepeij powiedzieć stanowczym głosem nie, nie podoba mi się twoje zachowanie i nie zwracać uwagi, albo jak nie poskutkuje bo to za małe dziecko jesze to zająć czymś innym szybka zmiana temau i obiektu zainteresowania;) u mnie tak nie ma krasnalek właściwie cały czas jest zadowolony jedyne co może go zdenerwować to jak nie dostanie jedzenia haha bo on po prostu pożera wszystko co widzi! no ale tak poza tym to nie ma chumorków...

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 sie 2007, 22:07

dzięki Lemonii za radę, spróbuję ją zastosować, ale nie wiem czy mały wogóle zrozumie o co mi chodzi :ico_noniewiem: :ico_oczko: , a może to przez zęby jet taki nerwowy, mam nadzieję że mu to w końcu przejdzie. A taki był grzeczny jeszcze tydzień temu :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-21, 08:33 ]
wiecie co biegnę do lekarza :ico_olaboga: , ta wysypka zrobiła się czarna :ico_placzek: , nie mam pojęcia co to jest :ico_placzek: , moze dlatego mały od kilku dni jest taki nerwowy :ico_puknij: ?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

21 sie 2007, 10:17

Maju koniecznie daj znać co powiedział lekarz! Myślę że Adi przez to mógł być taki nerwowy...
Zdjęcia Kornelka są super :ico_haha_02: wogóle nasze dzieciaczki śliczne bo i Kubuś to super chłopczyk :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 sie 2007, 13:57

no i wróciłam od lekarza, kazał mi obserwować małęgo i narazie nie panikować. Wysypka wygląda jak wybroczyny i lekarz powiedział, że jesli będzie się tego pojawiało więcej lub pojawi się gorączka mam odrazu się z nik skontaktować. Ale na szczęście jest to wysypka która pojawiła sie w piątek, zmienia się jedynie zabarwienie tych krostek.

Pewnie że wszystkie dzieci są cudowne, mało tylko wklejamy nowych zdjęć :ico_noniewiem: .
Ja własnie wczoraj kupiłam na allegro aparacik i jak przyjdzie z pewnością powklejam nowe fotki.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

21 sie 2007, 14:43

Proszę bardzo :-) Ania na spacerku

Obrazek
Free image hosting Ania rozrabia Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ i zmęczona Ania śpi Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Teraz czas na was mamusie...chwalcie się dzieciaczkami :-)

[ Dodano: 2007-08-21, 14:46 ]
Maju a lekarz nie powiedział od czego ta wysypka i czy to jakaś choroba czy uczulenie? Co to właściwie jest i skąd się wzięło ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości