Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 gru 2010, 11:28

Aniu my zawsze na wigilie i do jednych i do drugich szlismy. Teraz z Maja w dwa miejsca jezdzic nie bede, wiec na wigilie do tesciow a na pierwszy dzien swiat do moich rodzicow.
Mam nadzieje, ze nie beda obrazeni.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 gru 2010, 11:35

hejka:)
u nas w porzadku:))
musze dokarmiac mlekiem Maje bo nie najada sie moim mlekiem, dokarmiam mlekiem NAN powiedzcie mi dziewczyny te co karmia mlekiem z proszku bo Majka po tym mleku robi rzadka kupe fakt ze tylko raz dziennie , ale jak dlugo moze tak byc zanim organim sie przyzywczai czy to dlatego ze jej te mleko nie pasuje?? podpowiedzcie prosze:))

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 gru 2010, 11:48

karmia mlekiem z proszku bo Majka po tym mleku robi rzadka kupe fakt ze tylko raz dziennie , ale jak dlugo moze tak byc zanim organim sie przyzywczai czy to dlatego ze jej te mleko nie pasuje?? podpowiedzcie prosze:))
Po takim mleczku zawsze beda kupki rzadkie. A jezeli cos nie bedzie pasowalo z mleczkiem to w kupkach moze byc sluz-ktory oznacza alergie na mleczko albo jak duzo bedzie tych kupek. Mala tez moze byc po tym mleczku niespokojna-np. kolki.
Moj Jas pil NAN przez niecale 2 tygodnie i mial straszne kolki :ico_sorki: Spal niespokojnie :ico_sorki: I do tego potrafilo mu sie ulac cale mleczko co wypil i czeste, brzydkie kupki :ico_olaboga:
Jezeli zauwazysz jakies zmiany po tym mleku to nie zmieniaj na wlasne reke tylko spytaj sie lepiej pediatry albo poloznej aby Ci doradzily :-)

Ale trzymam kciuki aby bylo ok :ico_brawa_01:

Aaa zielone kupki po mleku modyfikowanym sa normalne :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 gru 2010, 14:19

Majka po tym mleku robi rzadka kupe fakt ze tylko raz dziennie ,
robak, ja tez karmieNAN i kupki sa jak najbardziej normalne 1-2 razy dziennie, nie wiem ile moze trwac takie przyswajanie z Wikiem bylo tak ze przez 3 dni strasznie wymiotowal takim mlekiem po 3 dniach natomiast wszystko sie ustabilizowalo choc z ulewaniem mielismy problem do 6 miesiaca i dodawalismy nutriton do mleka. nie ma tez co za szybko przekreslac 1 mleka bo wiadomo ze potrzeba kilka dni. o ile majA nie bedzie wymiotowac i brzuszekjej nie bedzie bolal to mysle ze nie powinnas sie martwic


aniaj ogromne gratulacje - doczekalas sie nareszcie :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dzis bylismy u lekarza z ta przepuklina niestety nigdzie nie ma plastrow musimu czekac do srody az zamowia no i wazylismy miczka przy okazji - 5300g wazy :ico_szoking:


:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

20 gru 2010, 15:37

no i wazylismy miczka przy okazji - 5300g wazy :ico_szoking:
to kawał chłopa z niego :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MamaMaciaiJulii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 gru 2010, 16:26

20 gru 2010, 17:04

Witam wszystkie mamusie
Mam na imie Karolina jestem mama dwojki juz dzieci jak kazda prawie z Was :)
Mam Maciusia prawie 4 letniego i JUlie prawie 2 miesieczna i chyba moge sie do Was na watek wpisac ??? bo ona jest z listopada 26 :)
Co do mnie to ja juz tu bywalam ale bardzo dawno temu jak ktos moze mnie kojarzy z loginu Karolina-24 to bardzo mi milo :) to ja :)
wpadne do Was pozniej bo ja ksame wiecie z dwojka dzieci nie ejst juz tak łatwo :)
przesylam buziaki i do milego sklikania papa

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 gru 2010, 00:14

MamaMaciaiJulii, witaj i wpadaj czesciej :ico_brawa_01:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

21 gru 2010, 17:16

Witam;)
Jesli nie macie nic przeciwko to i ja sie dolacze;)

[ Dodano: 2010-12-21, 16:26 ]
mam pytanie co do mleka modyfikowanego wlasnie...
jak to jest powinno sie skonsultowac z pediatra wybor mleczka czy samemu?
ja karmie swoim mleczkiem ale podaje butelka... niestety...
i zauwazam ze mleka mam coraz mniej...;(
tzn od dwuch dni... zobaczymy jak bedzie dalej bo puki co mleczka nam wystarcza ale nied wiem czy nie kupic paczki mleka zeby w zapasie miec... tak w razie co...

Pozdrawiam!

[ Dodano: 2010-12-21, 16:30 ]
[img][img]http://images40.fotosik.pl/462/ffa8544154b70405med.jpg[/img][/img]
a to Juleczka;)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

21 gru 2010, 18:17

kruszynka05, powiem Ci że ja tez karmie piersią i tez często podaje swoje mleko przez butle. Też zauważyłam że czasem mam mało mleka i innym razem znów bardzo dużo. Wydaje mi sie że to jakoś reguluje sie naturalnie ;) No i ważne jest by duuuuużo pić!!! :-) :ico_sorki: Trzymam kciuki za sprawne karmienie własnym mlekiem :) :ico_sorki:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

21 gru 2010, 19:15

Ania_R, jesli chodzi o picie to staram sie jak najwiecej pic...
mam nadzieje ze i u nas jest tak ze po prostu jakies gorsze dni mam i mleczka nam nie zabraknie...
a jesli chodzi o te herbatki na laktacje to pomagaja Wam?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość