Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 kwie 2011, 19:14

Marcelina ma juz 3960g
ale ci rosnie córeczka

Fintifluszka, piękna foteczka A pola śliczniutka i jaka duża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 kwie 2011, 19:30

Fintifluszka córa śliczniutka !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana pięknie rośnie Marcelinka :-D :ico_brawa_01: :-D
A teście to mają niezłe pomysły... żeby Ci się na głowę zwalać, jak noworodka masz w domu i pełne ręce roboty :ico_puknij:

Blanka26 fajnie,że udało Ci się zajrzeć do nas :-) a na ile wyjeżdżasz do rodziców ??
Wklej jakieś foteczki dzieciaczków :-D

patrycjaaa nie ma co się załamywać,bo tak jak pisze Dobrusia dopiero na dziś termin, więc nie ma co się smucić :ico_pocieszyciel:

tabogucka oj ale Cię załatwili z tymi lekami... :ico_olaboga: Z tego co wiem to metronidazol przenika do mleka, więc może faktycznie przestań karmić na te kilka dni albo karm na zmianę, raz butla, a raz cyc. Myślę,że synuś się nie przyzwyczai tak szybko.

Dziewczyny,a mają Wasze maluszki biały nalot na języku ??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 kwie 2011, 20:31

Dziewczyny,a mają Wasze maluszki biały nalot na języku ??
Sisio jeszce nie ma wg taty -ja nie zagladalm tak dokladnie :ico_oczko:

Fintifluszka ale sliczna Pola i jak puciata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sejana a Twoja Marcelinka tez ladnie Pole goni... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i zaden Kalisz z niej nie jest - chociaz na pocieszenie Ci powiem ze Widzialam Kalisza u Kuby Wojewodzkiego w programie i mimo ze nie wyglada to a politycznie fajny z niego facet i nawet z Wojewodzkim dal sobie swietnie rade!!!

A ntybiotyki dawka niestety prawidlowa 2 tabletki tylko barany mi nie powiedzialy ze mam sobie przedluzyc recepte o nastepne 3 dni :ico_puknij:
Dzis mi lekarz na A & E wypisal recepte -i sprawdzil metronidazol w dzieciecym Bnf(taka ksiazka medyczna z wplywem wszystkich lekow na dzieciazcki)-owszem przenika do mleka w duzych ilosciach (erytromycyna nie )do mleka matki i powoduje gorzki snmak mleka ora zjest trudneij przyswajalny przez malutki organizm :ico_placzek: ale bardzo szkodliwy nie jest :ico_sorki: A ja musze go brac bo u mnie z ta infekcja to jest kwestia prwie ze zycia -bo jak sie cholera rozlezie po calym organizmie to naprawde niewiele bedzie mozna zrobic...
takze karmimy malego raz z cyca raz formula...plus kupilismy kropelki na kolke wiec powinno byc lepiej !!! i tera naprawde staje na glowie zeby Sisia odbeknac po kazfym jedzonku -co nie zawsze jest proste :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 kwie 2011, 09:13

Finflituszko malutka sliczna
u mnie nadal nic a sie wkurzylam bo czuje ze mnie cos zaczyna tam piec chyba jakies male zapalenie uffffffffff :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 kwie 2011, 09:14

Fintifluszka, super fotka.. jaka Polunia jest duza :ico_szoking:
A teście to mają niezłe pomysły... żeby Ci się na głowę zwalać, jak noworodka masz w domu i pełne ręce roboty :ico_puknij:
P. dzisiaj rano tez powiedzial, ze nie ma ochoty na to zeby przyjezdzali, ale teraz to juz raczej za pozno na odkrecenie tego, a poza tym oni dzisiaj maja rocznice slubu, no i P. ma jutro urodziny... a moj tesc jest czlowiekiem strasznie glosnym i powiedzialam P., ze juz to widze jak mala dzisiaj bedzie spala przy jego donosnym glosie :ico_szoking:
Dziewczyny,a mają Wasze maluszki biały nalot na języku ??
nie, u nas nie ma... a moze to te slynne plesniawki??
i zaden Kalisz z niej nie jest
ja sie tylko zastanawiam, gdzie oni to podobienstwo widza :ico_olaboga: a oczywiscie ta ksywke wymyslil ojciec P., no i siostra P., ktora dzieci nie ma
A ja musze go brac bo u mnie z ta infekcja to jest kwestia prwie ze zycia -bo jak sie cholera rozlezie po calym organizmie to naprawde niewiele bedzie mozna zrobic...
o cholera :ico_szoking: to strasznie powazna sprawa :ico_szoking:

mi wczoraj mala dala popalic, prawie caly dzien na rekach, tylko krotkie drzemki sobie robila :ico_olaboga: wieczorem bylam padnieta, dzisiaj od rana tez chodze nieprzytomna... juz powiedzialam P., ze jak oni przyjada to ja sie pewnie zmyje wczesniej do sypialni, bo chodze caly dzien jak cien, nie mam czasu na krotka drzemke, a z nimi specjalnie do rana siedziec nie bede, bo oni na takich weekendowkach przewaznie ok 2 w nocy sie klada, a ja nie chce miec calej niedzieli do d***, bo chcielibysmy z mala na spacerek wyjsc
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 10:12 przez NowaSejana, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 kwie 2011, 09:15

DZien dobry !!!
A tu nikogo...???
Maly mial duzo lepszy wieczor i nocke niz poprzednia -widac ze go troche boli brzusio bo kweka i puszcza duzo baczkow ale nie placze...wiec mam nadzieje ze wytrzymamy te kilka dni na antybiotykach!!!!
Wczoraj jak bylam w szpitalu to mi pielegniarki zmienialy opatrunek (bo chyba ten co nosilam zaczal mnie uczulac-czerwona wysypka dookola)i wyplukaly ta dziure w ranie...i wyplukaly wlosa :ico_szoking: Dobrze ze go nie ma bo to dodatkowe zrodlo infekcji...a teraz mam sie co 2 gi dzien stawiac w szpitalu na zmaine opatrunku!!! :ico_sorki: przynajmniej ktos ma na mnie oko...Moja ciotka (bo ona zawsze ze mna jezdzi )powiedziala wczoraj ze przynajmniej ta jedna dziura(bo byly 2) sie zamknela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To juz sukces!!!


u nas dzis pogoda taka sobie...ale musimy isc na spacerek bo wczoraj nie bylismy a Sisio lubi bo pieknie spi na dworku!!!
Milego weekendu dziewczyny!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 kwie 2011, 09:19

a jak u Was dziewczyny z kilogramami?
bo ja pieknie schodze w dol :-D
przy wyjsciu ze szpitala mialam 60kg, a wczoraj mialam 58,6kg...
jeszcze tak do 50kg chcialabym zejsc... zawsze 49kg mialam..
i wyplukaly wlosa :ico_szoking:
dobrze, ze Ci sie zakazenie od tego wlosa nie zrobilo :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 kwie 2011, 09:21

cos zaczyna tam piec
mnie tez ciagle cos pieklo czy uwieralo czy za mokro bylo ...ale za kazdym razem jak bylam u ginia to sprawdzala srodowisko pochwy i wszystko bylo okey -zadnej infekcji ewentualnie kazala smarowac kremem zeby zmniejszyc dyskomfort /pieczenie bo to ponoc na zewnatrz skora byla wrazliwa i reagowala tak na ciagla wilgoc(bo w ciazy wiecej sluzu sie wydziela) wiec moze to nic powaznego :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-16, 09:25 ]
a jak u Was dziewczyny z kilogramami?
Ja nie mam wagi...Nie wiem czy to dobrze czy zle :ico_oczko:
po ubranaich widze ze spadlo sporo... ciotka wczoraj powiedziala ze juz prawie wogole brzusia nie mam :ico_brawa_01:
Tak na oko to mysle ze o 2 rozmairy sie skurczylam -jescze jeden ,dwa i bedziemy w domu

A TY Sejana ile przytylas w ciazy??? bo ja az 21 kg (zczego 11kg w ostanie 2 miesiace!!!)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 kwie 2011, 09:37

jak bylam ostatnio u gina to przepisal mi recepte na globulki a ja glupia nie wykupilam widocznie sie zapalenie powiekszylo bo dzis czuje delikatne pieczenie
zjem sniadanko i pujde wykupic te globulki
no to juz ładnie dziewczyny waga wam spada mi mam nadzieje juz nie urosnie za duzo
narazie nic nadal cisza :ico_sorki: :ico_sorki: ale przez ostatni miesiac 2kg przytylam w sumie 17kg

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 kwie 2011, 09:39

A TY Sejana ile przytylas w ciazy??? bo ja az 21 kg (zczego 11kg w ostanie 2 miesiace!!!)
13,5kg przytylam w ciazy, ale miesiac przed rzucilam palenie i wtedy tez przytylam, wiec zeby wrocic do starej wagi to musze zgubic jeszcze 9,4kg :ico_oczko:
probowalam zalozyc jeansy sprzed ciazy i niestety w biodrach sie nie mieszcze :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość