madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2007, 14:59

monia26, ja dopiero idę do lekarza więc zobaczę czy od razu da mi skierowanie na badania. Ja chyba sama go poprosze o to z tego względu ze nie tak dawno odstawiłam dopiero Patryka od piersi i myslę ze mam spore niedobory w organiźmie.

Ja pamiętam ze w pierszej ciąży tez chodziłam co miesiąc na wizytę.Teraz nie wiem jak będzie :ico_noniewiem:

Ide teraz do swojego lekarza prywatnie a następne wizyty zamierzam na kase chorych. rejestrowałam sie juz i przypada mi tez na 16 lipca. Także Kasiu obie będziemy mogły zdac relacje tego samego dnia :-D

U mnie ostatnio zaczęły sie huśtawki nastroju :ico_zly: Normalnie chodze czasami jak nakręcona i czepiam sie wszystkich i wszystkiego. Nie idzie ze mną wytrzymac, ja ledwo wytrzymuje sama ze sobą :ico_oczko:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 cze 2007, 08:53

Fajnie że idziemy do lekarza tego samego dnia. Wymienimy się relacjami :-D

A nastroje, no cóż jeden z uroków ciąży :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 cze 2007, 11:05

Witam.

Wpadłam się przywitać :-)
Siedzimy dzisiaj w domku bo rosołek nasrawiony a poza tym i tak jest pochmurno i pewnie zaraz będzie padać :ico_noniewiem:

Od rana coś mnie muli tzn. jest mi niedobrze, mam nadzieje ze jak zjem rosołu to przejdzie :ico_noniewiem:

Miłego dnia życzę dziewczyny!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

15 cze 2007, 12:16

Ja tez dziś nienajlepiej się czuję. Kręci mi się w głowie i do niedawna było mi tak jakoś niedobrze :ico_placzek:
Może znów cos w powietrzu wisi :ico_zly:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

15 cze 2007, 13:32

No to widzę kochane,ze dzisiaj wszystkie jestesmy słabe :ico_noniewiem:
Ja juz od wczorajszego wieczorka źle sie czuję,złapało mnie jakies przeziębienie :ico_placzek:
Kuruję sie domowymi sposobami mleczko z czosnkiem, miodem i masełkiem bleeeee...
no i płucze sobie gardełko ziołami,mam nadzieje,ze mi to pomorze :ico_sorki:
Całuję :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-15, 13:37 ]
Dziewczyny mam pytanko!
Jak wkleić avatara,tyle razy próbowałam i mi nie wychodzi :ico_wstydzioch:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 cze 2007, 13:42

monia26, musisz wejsc w swój profil i tam bedziesz miała Panel kontrolny avatarów, wejdz w przeglądaj wybierz zdjęcie i wciśnij na koncu wyslij i powinno byc wszystko dobrze. Musisz tylko zmniejszyc zdjecie, max moze byc 100x100.
Mam nadzieje ze dobrze Ci wytłumaczyłam. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

15 cze 2007, 14:12

Dzięki Madziarka :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 cze 2007, 15:24

monia26, widze ze Ci sie udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aldi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2007, 17:33

15 cze 2007, 18:12

Witajcie dziewczyny!
Ja też zaliczam się juz do grona styczniówek :ico_haha_02: Dziś byłam na USG i moja dzidzia ma już 20mm! Termin mi wychodzi na 20.01 (zarówno z miesiączki jak i USG).
Od 3 tygodni męczą mnie potworne mdłości i jestem non stop senna. W poprzedniej ciazy miałam takie same objawy, tylko w mniejszym natężeniu. No i piersi mnie strasznie bolały. Teraz nie. Bardzo się cieszę z drugiego dzidzika :ico_haha_02: Pozdrawiam Was przyszłe mamy! postaram się do Was zagląda. Może nie za często, bo mam pólroczną córekę, która bardzo absobuje moją uwagę.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 cze 2007, 18:17

Aldi, WITAJ!

gratuluję dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zaglądaj jak najczęściej.

Sliczna córeczka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-16 ]
Cześć dziewczyny!

Wczoraj byliśmy wieczorem na wizycie u gina, nic nie pisałam bo wyszło to niespodziewanie, zadzwoniłam sie umówic i po prostu kazał przyjechac a później juz w ogóle nie miałam ochoty na pisanie.

No więc, miałam USG i widziałam swoją dzidzie. Z tym ze jest jeden problem Tam jest drugi pęcherzyk, na początku lekarz powiedział że to będą bliźniaki. Jednak w jednym pęcherzyku jest dzidzia, zdrowa z bijącym serduszkiem a w drugim nie ma nic Przynajmniej on nic tam nie widzi, ja w sumie tez widziałam pustke. Powiedział mi ze są trzy warianty i on na typ etapie ciąży nie moze powiedziec nic więcej tzn. moze to byc zarodek który nie rośnie, mógł sie schowac za łożyskiem co jest raczej mało prawdopodobne albo krwiak i w srodku tego pęcherzyka jest krew. Jestem skołowana i nie wiem co sobie myślec. Przepisał mi tabletki które w przypadku krwiaka mają go wchłonąć i mam wizyte za miesiąc. Wtedy mówi ze powie mi na pewno juz więcej bo ciąza bedzie miała 12 tygodni i dowiem sie co to jest. W kazdym razie Maciek powiedział mi ze lekarz dał mu do zrozumienia ze nawt jesli to jest drugi zarodek to nie ma szans na rozwój.
A mipowiedział ze mam myslec pozytywnie i trzeba skupic sie na dzidzi która sie rozwija. Jak sie zapytałam czy grozi cos dzidzi albo mnie przez krwaika to odpowiedział ze w zadnym wypadku, owszem zdarzają sie poronienia ale bardzo rzadko a mi nic nie grozi.
Przyjechałam do domu i zaraz zaczęłam sie nakręcać ze może to cos duzo gorszego ale Maciek zaraz zaczął na mnie krzyczec ze gdyby to było cos powazniejszego to na pewno nie czekałby miesiąć i kazał przyjsc wczesniej. Mam nadzieje ze tak jest.
Mówie Wam, tego sie nie spodziewałam po tej wizycie.

Następna wizyte mam na 16 lipca i mam nadzieje ze bede juz wiedziała co jest grane. Do tego czasu pewnie bede myslec i zadreczac sie. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-17 ]
Hej!

Co tu tak pusto :ico_szoking:

Moje samopoczucie jest o niebo lepsze, musiałam przetrawic tą wiadomość i jestem dobrej mysli.
Najważniejsze ze z dzidzią jest wszystko ok a jezeli okaze sie ze to jest krwiak to mam nadzieje ze się wchłonie. :-)
Lekarz przepisał mi tabletki które mam brac dwa razy dziennie, oby pomogły.

Dobra uciekam bo i tak nie mam z kim pogadac. :-D

Miłej niedzieli zyczę :-)

[ Dodano: 2007-06-17 ]
Acha, zapomniałam napisac ze moja niunia ma 0,98 cm :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość