Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

01 lip 2013, 13:42

karo-22 czyli mnie trochę uspokoiłaś z ta ospą tylko że jeśli chodzi o Oli to i tak ospy się boje bo ona może ją ciężko przechodzić jest dzieckiem z podejrzeniem astmy wiec musimy uważać na takie choroby ..zaszczepimy ją i tak i tak a co do sczepiań na grypę to czytałam że w ciąży jak najbardziej szczepić się byle nie w pierwszym trymestrze wiec nie wiem chyba po prostu zapytam lekarki u mnie w pracy to szczepienie akurat mam za darmo wiec mogłabym skorzystać ....a właśnie jeśli chodzi o grypę to w zeszłym roku moja córka zachorowała akurat w grudniu i ja się zaraziłam okropnie przechodziłam bo oczywiście do pracy chodziłam i zapalanie oskrzeli dostałam no wychodziłam z tego miesiąc bo potem jeszcze zapalenie zatok masakra jakaś no a potem mojego Emila zaraziłam i znowu od nowa epidemia na dwa miesiące :ico_olaboga: wiec wolałabym tego uniknąć w tym roku :ico_noniewiem:
No i brawa :ico_brawa_01: dla synka za sprzątanie ,moja niestety już tak chętnie nie wyrzuca zabawek, wręcz wyciąga mi z kosza po kryjomu jak robimy porządki :-D sprzątam jak jej nie ma i tak nie pamięta wszystkich zabawek :ico_oczko: :-D

Koroneczkaczyli jeszcze do pracy chodzisz??a jak długo masz zamiar?? jeśli mogę spytać oczywiście :ico_oczko: Crossa a o czym to??bo się nie orientuje?? Chętnie bym przytuliła jakąś fajną książkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

01 lip 2013, 14:29

Paulina, z tego co ja wiem, to ciąża że przeciwwskazaniem do szczepień... pierwsze słyszę, że można się szczepić w ciąży, no ale ok, może mam błędne info :ico_oczko:

Stawiam za skończony 8 tydzień :ico_ciezarowka: :ico_tort:
I znów jestem najmłodsza, z Nikosiem też byłam ostatnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

01 lip 2013, 14:32

Co do grypy, to po prostu miałaś powikłania, bo nie wyleżałaś dobrze... Jednak grypa jest taką chorobą, którą trzeba wypocić i wysiedzieć w domu do samego końca. Także nie martw się na zapas, w tym roku nie musisz pracować, więc i nie będzie chorować :-)

Właśnie Koroneczka, pracujesz? Jak długo masz zamiar? :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

01 lip 2013, 22:04

Dziewczyny ja mam własną firmą, więc wiecie swego trzeba pilnować. Mam swój salonik spa, wraz z koleżanką, od listopada dopiero, dopiero się rozkręca, a tu ciąża, więc w sumie jestem w kropce. Jeszcze ze wspólniczką nie najlepiej się dogaduje. Póki co pracuje, choć lekarz już kręci nosem ( jestem masażystką).
Stawiam za skończony 8 tydzień :ico_ciezarowka: :ico_tort:
I znów jestem najmłodsza, z Nikosiem też byłam ostatnia :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby każdy kolejny tydzien był przyjemny i bezproblemowy :-)

a Cross to mój ukochany bohater, własnie jestem na jego etapie. Teraz czytam trzecią część trylogii, Pierwsza "Dotyk Crossa", druga "płomień Crossa i teraz "Wyznanie Crossa". Dla zainteresowanych mam w pdfie więc mogę przesłać. Tylko tematyka specyficzna- erotyka.

A może Wy czytacie teraz coś ciekawego co możecie polecić?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 10:11

Koroneczka, skąd ja wiedziałam, że te erotyka :ico_oczko: Strasznie mi się skojarzyło z Greyem, to też trylogia, na pewno słyszałaś/czytałaś. :-)

No tak, skoro własny biznes, to inaczej się do niego podchodzi i fakt wszystkiego, trzeba samemu dopilnować... No ale rzeczywiście masażystka za długo chyba nie powinna pracować... Uważaj na siebie mocno.

Ja wróciłam właśnie z badanek, mocz oddałam i kłuta byłam. Już widzę różnicę, jak byłam w ciąży z Nikosiem to badanie na HIV nie było obowiązkowe, ja robiłam dobrowolnie i płaciłam jakieś grosze. A teraz już obowiązek, i dobrze!
Regularna wizyta dopiero za 2 tygodnie.

A Wy kiedy macie wizyty? :-)

Wracają upały :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 12:42

karodużo mniej pracuje niż wcześniej, nie przemęczam się, zresztą klintki widząc brzuszek już tak chętnie się na masaż nie zapisują, chyba im mnie szkoda :-) Ale póki co jeszcze pracuje, a jak długo- zobaczymy, może do końca lipca a może nawet do końca wakacji. Zobaczymy...
Co do Greya- jasne że czytałam :-) uwielbiam go! Cross to jego następca, też fajny, inny, teraz wyszła trzecia część i dlatego tak szaleje. Troszkę inna tematyka, więcej się dzieje, więcej bohaterów. Może troszkę mniej subtelna, bardziej wulgarna, ale czyta się fajnie. Główna bohaterka ma charakter, Cross jest niesamowity- idzie się zakochać!
Trzymam kciuki za wyniczki.

Ja następną wizytę mam dopiero chyba 26lipca czyli 4 tyg od poprzedniej i mam nadzieję, że się dowiem, kto zamieszkuje mój brzuszek :ico_oczko:

A od wczoraj wydaje mi się, że czuję mojego bąbelka w brzuszku. tylko się zastanawiam czy to nie za szybko? W 1 ciąży odkryłam to dopiero w 20tyg.

Jestem w pracy dziewczyny, wspólniczka wyjątkowo nie ma focha ( a miewa go regularnie odkąd się dwoeidziała, że jestem w ciąży), więc atmosfera do zniesienia.

Miłego dnia



Ps. z upałów się cieszę bardzo, tzn jak jest tak jak dziś 26-27st

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 13:46

czesc dziewczyny
można się dolaczyc?
termin porodu mamy na 5 luty, to moja trzecia ciaza
dzisiaj jestem wkurzona bo miałam mieć dzisiaj wizyte ,dostać karte ciąży i skierowanie na badania a zadzwonila pani ze przychodnia jest zamknieta od dzisiaj i musze sobie poszukać innego lekarza,boze co za kraj

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 13:52

Sylwia, witaj :-) :ico_brawa_01:

Ja mam termin na 10 lutego, więc blisko :-)

Oczywiście zapraszamy :ico_brawa_01: W końcu może zacznie wrzeć na wąteczku :-)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 14:07

Stawiam za skończony 8 tydzień :ico_ciezarowka: :ico_tort:
I znów jestem najmłodsza, z Nikosiem też byłam ostatnia :ico_oczko:
Obrazek
No to wypijmy za to na zdrowie :ico_oczko:

Koroneczka a czyli na swoim pracujesz no to dobrze to znaczy jeśli czujesz się na siłach to pracuj pewnie myślę że jak nie ma przeciwwskazań i praca przynosi Ci satysfakcje to jak najbardziej jestem za :ico_oczko: Co do książek to już wiem mniej więcej co to za tematyka u mnie koleżanki w pracy zakochane w Greyu ja nie czytałam ale miałam zamiar tylko muszę kupić książki albo pożyczyć :-D zobaczymy bo ja lubię mieć książki które przeczytam . Co do ruchów to chyba wcześnie chociaż może jak jesteś szczuplutka mi czasem się też coś tam wydaje już ale chyba nie to tylko jelita :ico_oczko:

karo-22 no to kuli nas dzisiaj obie bo ja też na badania dzisiaj się udałam :-D i wizytę mam jutro wiec już trochę się denerwuję i schizuję czy wszystko oki ??czy z dzidziusiem jest ok?? ja tak mam normalnie jakaś chora jestem :ico_wstydzioch: wiem że powinnam myśleć pozytywnie ale jak pracowałam to się tyle nasłuchałam o początkach ciąży że szok że nagle dzidzi przestało bić serce że poroniły po 4-5 razy masakra jakaś teraz człowiek sam schiza ma bo jakoś mi to w głowie zostało :ico_chory: co do badań właśnie też się trochę zdziwiłam że to obowiązkowe badania ja to w sumie 7 lat temu w ciąży byłam nawet o nich nikt nie mówił :ico_oczko:

sylwia78 witam nową mamę ,gratuluje i jak najbardziej zapraszam P.S może z tym lekarzem to dobry znak skoro przychodnie zamykają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 lip 2013, 14:23

Co do ruchów to chyba wcześnie chociaż może jak jesteś szczuplutka mi czasem się też coś tam wydaje już ale chyba nie to tylko jelita
Też tak mi się wydaje :-) ale spoko lada chwila i doczekam się kopniaczków :-)
czesc dziewczyny
można się dolaczyc?
A pewnie zapraszamy! Nic się nie przejmuj tylko szukaj innego dobrego lekarza i biegnij na wizytę :-) będzie dobrze!

Ale mamy dziś ciepło nie? Superancko, jutro mam wolne, może wezmę Maksia i wybierzemy się nad jakąś wodę poleżeć pod drzewkiem :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość