Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: oczyszczanie organizmu

17 lis 2016, 11:05

Moim zdaniem suplementy są zbędne. Dobra, ultraoczyszczona woda i zdrowa dieta wystarczą, nasz organizm sam pozbędzie się toksyn.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: oczyszczanie organizmu

17 lis 2016, 13:12

Staram się unikać suplementów i ogólnie nienaturalnych środków. Od czasu do czasu oczyszczam organizm pijąc dużą ilość wody o dobrym składzie, aby zarazem oczyścić organizm nie pozbawiając go przy tym potrzebnych mikroelementów. Sprawdziłam na sobie wiele wód dostępnych w klepach i u mnie najlepiej sprawdziła się niebieska Piwniczanka. Staram się też jeść dużo owoców i warzyw pod różnymi postaciami. Najwazniejsze to robienie oczyszczania z rozwagą.

DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: oczyszczanie organizmu

18 lis 2016, 11:38

Znajomy miał dziwną kurację zupowo-naparową, ale nie polecam jej nawet googlować, bo czuł się strasznie słabo.

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: oczyszczanie organizmu

22 lis 2016, 00:36

Moim zdaniem suplementy są zbędne. Dobra, ultraoczyszczona woda i zdrowa dieta wystarczą, nasz organizm sam pozbędzie się toksyn.
Dokładnie. Nasza wątroba i nerki pełnią funkcje detoksykujące organizm. Wiele pisze się, jak bardzo szkodliwe dla organizmu są zarówno głodówki, jak i diety oczyszczające.

Marzenk88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, 17:11

Re: oczyszczanie organizmu

29 lis 2016, 15:21

Odchudzanie i oczyszczanie świetnie wspomagają świeże soki, głównie z dodatkiem zielonych warzyw.

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: oczyszczanie organizmu

30 lis 2016, 00:48

Odchudzanie i oczyszczanie świetnie wspomagają świeże soki, głównie z dodatkiem zielonych warzyw.
ja o tym mówię cay czas! ... żadne suplementy , tabletki i inne takie . zdrowe swieże sezonowe warzywa i owoce

chanyuan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2016, 07:00

chanyuan

23 gru 2016, 07:09

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DanutaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2017, 01:49

Re: oczyszczanie organizmu

03 sty 2017, 15:45

Moja koleżanka zastosowała oczyszczanie organizmu (niestety nie pamiętam, jaką metodą), ale dopiero w momencie, gdy miała problem z żołądkiem i jelitami. Ja bym nie robiła takiego drastycznego oczyszczania przed dietą, wystarczy zmienić nawyki żywieniowe, a organizm sam się nieco oczyści i lepiej będzie funkcjonował

tysia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2016, 12:44

Re: oczyszczanie organizmu

20 sty 2017, 14:41

A teraz np w taką porę jak nie mamy słońca jak zapewnić odpowiednią dawkę witaminy D w organizmie? Warto stosować Vita D Express. Stosuje się ją pod językiem, bez popijania i gryzienia

bernatka87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2017, 14:46

Re: oczyszczanie organizmu

23 sty 2017, 15:15

Nie zgodzę się, że w pozbywaniu się toksyn wystarczy tylko dieta oczyszczająca organizm. Oczywiście dobrze jest się prawidłowo odżywiać, ale suplementy diety wspomagające ten proces na pewno nie zaszkodzą. Oczywiście ważne jest przeczytanie najpierw składu takiego produktu – powinien zawierać naturalne składniki, a nie samą chemię. Wiem, że takie produkty ma Langsteiner – polecam się zainteresować wszystkim niedowiarkom.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość