Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

31 lip 2007, 09:49

Dora1, maly jest pod opieka poradni metabolicznej,z tym,ze teraz najblizszy termin jest na koniec wrzesnia,a w ostatnich badaniach moczu wykazalo troche krwinek czer.i jakies waleczki,dlatego ogolna ma takie podejrzenie,a czemu takie ilosci mineralow jego organizm wyciaga z pozywienia to nie wiedza. :ico_olaboga:
A jak sie dostac do CZD?Chyba jakies skierowanie jest potrzebne?a co do lekarzy to nie chce sie wypowiadac,bo gdybym sama nie spanikowala,kiedy guzy skostnialy,i na wlasna reke nie robila badan,to do dzis nie wiedzialabym,ze malemu cos dolega,bo ,,tak na wierzchu"to on jest bardzo zdrowym dzieckiem :-)

[ Dodano: 2007-07-31, 09:52 ]
Żaba, Ty mowisz o badaniu piersi,kiedy ja do zwyklego gina sie nie moge wybrac :ico_olaboga:
Magdzinka, na temat tego nalogu sama cos wiem,ostatnio maz mi psychiatre zaproponowal,bo wrocilam z pracy ta wyzeta,ze nawet kolacji nie mialam sily zrobic,ale tu obowiazkowo zajrzalam :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

31 lip 2007, 10:19

Akerl ,jak chcesz to ja moge zasiegnać porady co i jak ,popytac sie co trzeba ,aby dostac sie do CZD itd ,itd Ale tylko jak chcesz,decyzja nalezy do Ciebie :-) :-) Tylko musisz mi to bardziej szczegółowo opisac ,żebym wiedziała co i jak :)Jak chcesz to możesz napisac mi na e-mail dorotakus@tlen.pl. Ale jak powiedziałam decyzja należy do Was :-) :-) No niestety znam to , i znam lekarzy ,dlatego jezeli cos sie dzieje wolę dzwonic i pytac sie specjalistów niz laików :ico_oczko: :ico_oczko: Tez dostałam nieźle po d..,, przy Bartoszu ,wiec wole dmuchac na zimne :-) :-)
Akerl ,a do gina marsz mi to już!!!!!!!!!
A mój `mąż nic nie mówi ,bo w sumie cały tydzieen go nie ma w domu :-D :-D Więc mam dobrze :-D :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 lip 2007, 10:27

do lekarza dziewczyny !! ja też byłam po 6 tygodniac i .miłam sie pokazać za 2 tygodnie i jakos mi zleciało :-D ale musze sie umówic - na jakąś antykoncepcje sie zdecydować w końcu :-D chyba taletki - bo zastrzyk do mnie nie przemawia

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 lip 2007, 17:59

akrel ja też polecam CZD w Warszawie - tam są naprawdę dobrzy lekarze, ja tam chodzę do neurologów i na rehabilitację z Sabinką i widzę, że świetnie zajmują się tam dziećmi i profesjonalnie. I żałuję, że do ortopedy się tam nie zapisałam. Fakt są dłuuuuugie terminy wizyt ale tam przyjeżdżają dzieci z całej Polski i często rezygnują z jakichś wcześniej ustalonych wizyt i wtedy można wskoczyś na to miejsce po wcześniejszym umówieniu się przez telefon. Nawet lekarze podają swoje numery w razie czego. - oczywiście nie wszyscy. Tak więc powodzenia :ico_oczko: no i trzeba mieś skierowanie do poradni specjalistycznych.


Ja u gina byłam zgodnie z planem po 6 tygodniach od porodu na kontroli, potem kazał mi przyjść po 5 miesiącach na cytologię i też byłam - wyszła mi 2 grupa. Narazie mam się nie martwić i przyjść za rok a na usg piersi właśnie jak skończę karmić.

[ Dodano: 2007-07-31, 20:07 ]
Dziewczyny ja mam tak ooooooogromny brzuch, że dzisiaj jak wracałam z pracy autobusm to jeden chłopak ustapił mi miejsca bo myślał, że jestem w ciąży :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nie wiem czy się śmiać czy płakać :ico_puknij: w tym autobusie chciało mi się śmiać ale teraz jestem załamana moim wyglądem :ico_placzek:
A jak naprawdę byłam w ciąży to zdzrzało się, że nikt nie ustępował miejsca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

01 sie 2007, 08:08

Magdzinka, ze mna to troche klopot,bo jestem ze Szczecina,wiec musze miec jakies konkretne skierowania,bo wyjazd do W-wy to cala wyprawa
Dora1, napisze ci,ale jutro wieczorkiem,
A do lekarza jakiegokolwiek jak mam isc to jestem chora,ale musze niestety sie wybrac,bo tabletki potrzebne,hihi :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

01 sie 2007, 08:33

Dzień dobry kobietki :-) Magdzinka ,a tam sie przejmować,najwazniejsze ,że mężowi sie podobasz i Asi :ico_oczko: :ico_oczko: Ja tam brzucha nie mam ,ale za ta pupa mogłabym obdzielic nie jedną z Was :ico_oczko: :ico_oczko:
Akerl oki to poczekam do wieczorka :-) Ja tez musze się wybrac do gina ,bo mi sie już dawno tabletki skończyły i cud ,że nie jestem jeszcze w ciazy :ico_olaboga: :ico_olaboga: A tfu ,tfu :ico_oczko: :ico_oczko:
A ja zaraz sie szykuję i jadę pozapłacac rachunki,jak ja tego nie cierpię,no ale cóz mus to mus :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

02 sie 2007, 08:22

Doczekalam sie!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: moj kurczak wczoraj usiadl sam!!!!juz myslalam ze cale zycie przestoi,bo nie moglam go namowic na siadanie(grozba,prosba i przekustwem) :-) Ha!nie bedzie politykiem,bo jest nieprzekupny :-D troche szkoda....mamusia bylaby ustawiona na starosc...
Dora1, nie mow o rachunkach,bo mnie jakas niemoc bierze,nogi mi odmawiaja posluszenstwa,kiedy mam pieniadze oddac w banku :ico_placzek:
Magdzinka, alez ty jestes obowiazkowa,mnie naprawde musi cos dolegac,zebym poszla do jakiegokolwiek lekarza.Wiem ze to nic madrego,ale nie moge sie zebrac,zeby zrobic jakies kontrolki.Zawsze ,,cos mi wypadnie" :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-02, 08:23 ]
DORA wyslalam maila :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 sie 2007, 13:40

akerl, ja mam odwrotnie - jak mi coś dolega to właśnie zwlekam z wizytą u lekarza :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Gratulacje dla Filipka za siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sie 2007, 14:15

akerl pisze:DORA wyslalam maila :-)
Juz zaglądam,dopiero teraz zajrzałam na TT :-) Nie wiem czy wy tez tak macie ,ale dzisiaj rano co chciałam zagladnać na TT to bez przerwy mi sie wyswietlałło error,error-wczoraj wieczorem tez :ico_zly: :ico_zly: No i sie wkurzyłam wsiadłam w auto i pojechałam do mamy z dziecmi.Kasia została ,bo syn mojej siostry tez jest i ida z dziadkiem wieczorkiem na zlot starych samochodów,ale maja radoche :-) :-) :-)
Akerl ,brawa ,wielkie brawa dla Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

02 sie 2007, 20:56

Dora1, tez tak mam,ale wciskam odswiez,i sie laduje-te dwie polokragle strzalki :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość