mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lis 2007, 19:28

sensibel, dobrze ze zrozumiala :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

02 lis 2007, 00:19

a dziękuję dziękuję :-D :-D ma się te sposoby na te zołzy :ico_brawa_01: :-)

ZOLUSIA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2007, 23:19

02 lis 2007, 01:11

Ja swojego meza poznalam wiedy kiedy naj mniej sie tego spodziewalam a mianowicie jak bylismy obydwoje ,,zajeci,, z mala roznica ze On swoja dziewczyne zdradzal i to strasznie. Nie zdradzal jej bynajmniej ze mna :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Pracowalam hiedys jako barmanka na dyskotece i tam poznawalo sie roznych typow zza lady :ico_olaboga: nie ktorym naprawde upierdliwych :ico_zly:
Konrada poznalam przez przypadek... konczylam zmiane z kolezanka i zeszlysmy z baru zeby sobie troszeczke rozruszac kosci. Konrad byl wtedy nie dosc ze pijany to jeszcze na prochach :ico_szoking: :ico_szoking: co w ogole bylo dla mnie nie do zaakceptowania :ico_zly: Podszedl do naszego stolika i cos zagadal do mojej kumpeli ja odrazu sie do niej zasmialam ze znowu jakis cwaniaczek... rozmowa sie dluzyla i kolezanka postanowila mnie z nim zapoznac... nie wiedzialam po co, przeciez mnie nie interesowaly takie typy. Moj zwiazek zsie rozpadal z dzisiejszym ex i chyba chciala mi troche otuchy :ico_haha_01: :ico_haha_01: Poszlismy sie bawic. Kolega sie do nas dolaczyl. Po kilku dniach patrze a on przyjechal z kolego do mnie do pracy ( co byklo dziwne bo przeciez oni przyjezdzali tylko w dzien dyskotek a tu prosze.... Zaczely sie sciemy hihih opowiadania jaki to on nie jest okropny dla swojej dziewczyny itp hiihi jak na spowiedzi :-D :-D Na trzezwo to wiadomo ze sie inaczej gada. Jakos dni mjaly i on non stop zamiast sie bawic z kolegami pic itp to wisial na barze wpatrujac sie i zagadywujac. W zadnym wypadku nie bralam pod uwage blizszej znajomosci z owym kolesiem :ico_oczko: Po chyba dwuch tygodniach zapytal sie mnie czy moze sie napic (przyjechal wtedy samochodem ) a ja czy moglabym go potem odwiesc i wziasc sobie samochod do domu a nazajutrz mu go przywiesc...pomyslalam ze chyba koles zwariowal ( wiedzial o tym ze dopiero co odebralam prawo jazdy) no nic suma sumara zgodzilam sie i przy okazji odwiozlam swoje kumpele z pracy i on wzial jeszcze swojego przyjaciela no i tak sie powoli zaczelo krecic...




Musze juz zmykac z neta ...cdn :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 lis 2007, 09:52

sensibel, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetna odpowiedz ;)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

02 lis 2007, 10:23

Izunia, :-D

lilo

02 lis 2007, 10:53

A ja kurczę bym w życiu nie odpisała na sms'a którego mąż dostał od eks, czy też od kogoś innego. No chyba że poprosił by mnie... Po pierwsze mam hopla na punkcie prywatności i nawet telefonu jego nie odbieram tylko lecę mu zanieść, co go czasem denerwuje :ico_noniewiem: a po drugie uważam, że to on powinien coś z tym zrobić, w końcu oni są świadomi przecież jak nas drażnią takie rzeczy...
No ale najważniejsze, że metoda zadziałała...

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

02 lis 2007, 11:13

lilo, on mi pokazał sam tego sms-a, chcial cos odpisać, ale spytałam czy ja mogę. Zgodził się, wiec odpisałam :-D

lilo

02 lis 2007, 11:29

sensibel tak też myślałam, że nie zrobiłaś tego bez jego wiedzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lis 2007, 14:05

a ja kiedys odpisywałam na pewne esmsy pewnych dziewczyn,które bardzo sie wyslilały aby poznać A i mnie troszkę wkurzyć :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 lis 2007, 08:42

Ja też odpisywałam na smsy tej świetnej dziweczynie to jeszcze mnie sądeem straszyła :ico_szoking: :ico_szoking: i powiedziała że nie mam poczucia humoru :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: .....

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość