Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 lis 2007, 12:03

i my jesteśmy :ico_oczko:

Dziś mam troszkę pracy więc do wieczorka :ico_oczko:
Miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 lis 2007, 12:10

Witam z rana!
Wpadlam na chwilke, bo zaraz na male zakupki ruszamy, zeby zdazyc przed praca.

Maritko - zdjecia super - swietnie wyglada tez wasze lozko, pomiedzy dwoma malymi :-D Co do wozka - to tez te ogladalam. Choc przyznam,ze ten pierwszy ma wieksze mozliwosci, ale z drugiej strony siedzenia wygladaja na plytkie i nie wiem czy ola by sie zmiescila (a juz wazy 12kg :ico_haha_01: ). Natomiast ten z graco to tez i u nas sprzedaja, z tym ze troszke drozej - bo ok. 200 funtow. Ale podoba mi sie,ze jest nieduzych rozmiarow po zlozeniu - jak na tandem :ico_oczko:

:ico_buziaczki_big: duzo zdrowka dla bartusia!!!

Co do stronki nasza-klasa - to tez juz tam zawitalam, ale niestety te ich serwery pozostawiaja wiele do zyczenia :-)

Pozdrowienia dla wszystkich - moze zajrze jutro, a jak nie to spodziewajcie sie mnie po weekendzie :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 lis 2007, 12:38

No to i ja się muszę zameldować jak Iwcia kazała :-D
Zaraz lecę na zajęcia :ico_placzek: . Maksiu z babcią.
Iwciu buziaczki dla Bartusia, może dziś będzie mu lepiej... Napisz co u lekarza.
Asi nie ma :ico_szoking: Chyba wczoraj znowu zabalowała na gg :ico_oczko:
U nas pogoda śliczna (jak to możliwe w listopadzie :ico_oczko: ), wysłałam babcię z Maksem na spacer.
Co do zdjęcia Iwciu, to Maksiu ma dobry męski przykład w domu :ico_oczko:

Uciekam i życzę miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 12:40

Witam

Karolcia super, że się popjawiłaś :-D Kurcze dziewczyny czemu my traktujemy to przeczytanie, nadrobienia za taką istotną rzecz, ja na serio nie obraże się jak ktos nie przeczyta kilku stron. Bez urazy dla mnie to strata czasu, można się cofnąc o jeden dzień, ale czasem dziewczyny piszą po jakies nieobecności o czymś co już zapomniałam i później cięzko podrzymac obecny temat. Inną sprawą jest że któraś chce bo jest ciekawa, to zupełnie co innego, ale genealnie chodzi mi o to, że nie będę się gniewać jak ktos nie doczyta że np. tydzień temu Wiki wyrósł ząbek. Bardziej mnie cieszy tak jak dziś Riteka zajrzała by się przywitać i to jest super :-D Mam nadziję ze nikogo nie uraziłam i rozumiecie o co mi chodzi :ico_oczko: Tylko niech żadna znowu nie zrozumie że ja wam czegos bronię albo że ja nie czytam bo mam np. w d... Czytam bo jestem na bieżaco i co dzień, ale zapewn gdybym miała np. nadrobić 15-20 stron to szczerze? :-D Pewnie bym odczytała z 5 :ico_wstydzioch: i tak bym 3/4 zapomniała :ico_oczko:

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

23 lis 2007, 12:46

Dzień dobry ! My juz wrocilismy od pani doktor- wyniki ok, wszytsko jest tak jak powinno, Tymuś zdrowy :-) bardzo sie cieszę:) teraz czekam na kolezanke, ktora ma przyjsc ze swoja 5- miesieczna Oleńka. Do potem pappa

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 12:47

hej no to ja też już jestem słaba ale jestem, wczoraj popołudniu miała małego goście w domu i jak pisałam byla super fajnie sie bawili, nawet miałam czas żeby wam coś niecos napisać. Ale potem sie zaczęło oja mała zaczęła wymiotywać tą parówka co jej wcześniej dałam, całej nie zjadła taka mniejszą połowe. wszystko zwróciła nawet obiad chyba jej gdzieś ta skórka siadła. więc miałam koszmar ta żyga :ico_olaboga: ten widzi co sie dzieje i też chce do mnie ta pacze i jeszcze ja caa w tym wszystkim. :ico_olaboga: :ico_noniewiem: wkońcu bratowa przyjechała i go wzięła to ja tez tak się zle poczłam, i to samo ze mną. też ta parówka i mam nadzieje że tylko ona a nie jakaś grypa żoładkowa :ico_oczko: Ale dzis dobrze mała super nawet przespała noc a ja tylko się zle czuje :ico_placzek:

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

23 lis 2007, 12:55

Dziewczyny ja też bym prosiła o zdjecia , bardzo chcialabym zobaczyc te zdjecia o ktorych mowicie, jak zechcecie to Wam też bede wysyłac :ico_oczko: podaje moj adres :edyta_24@o2.pl

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 lis 2007, 13:07

Heloł :-)

Tutaj Was wywiało... :-D To rozumiem, że na tatym wątku już nie piszemy? Nie moge długo pisać, bo Hubi mi ciągle przeszkadza. Ale on mnie wkurza dzisiaj :ico_olaboga: Jak potem go położe to się odezwę.

Wczoraj kupiłam na allegro zabawki na gwiazdkę, obydwie z Fischera, nie mogłam sie za nic zdecydować.
W końcu z mamą się zdecydowałyśmy. Od rodziców dostanie Autobus Liittle People, a od nas Farmę.
Stwierdziliśmy, że będziemy Hubciowi kupoiwać zabawki tylko 2 razy do roku- na urodziny i na Gwiazdkę. Więc dlatego moga być droższe. W sumei to niby nie kupujemy a zawsze coś ktoś przyniesie i cały pokój zawalony :ico_olaboga:

Musze kończyć..... zamorduję go chyba.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 lis 2007, 13:10

już posłałam :-) Edytko... i widzisz martwiłaś się na zapas :-/ cieszę, się że wszystko OK

pisałam wcześniej posta, ale kritikal error mi wyskoczył :ico_zly: i nie powtórzę go, bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:

ja jeszcze w koszuli :ico_noniewiem: idę się kąpać, mini i maxi śpią, zaraz mini się obudzi na jedzonko :-D dziś jedziemy na obiad do mojej siostry, pierwsza wspólna wyprawa :ico_brawa_01: oczywiście jak mój mąż wróci bo jest na spotkaniu, czyli w pracy :ico_puknij: jestem sama, ale jakoś sprawnie mi poszło :-D

do napisania...

[ Dodano: 2007-11-23, 12:14 ]
Joluś, my też, bo pełno tego wszystkiego... na Gwiazdkę chcieliśmy taką tablice Molto, ale zdecydowaliśmy, że za rok kupimy, bo jeszcze Lila za mała o Róży nie wspomnę, teraz to chyba kolczyczki jej kupię, a Różce... hmm, pomyślę jeszcze ;-) bo co jej można kupić, zresztą znajomi pytają co kupić małej a ja nie mam pojęcia, bo dużo mam po Lili, a z drugiej strony tak wszystko po siostrze... i weź tu bądź mądry...

Lila dziś tez jęczydupka, ale położyłam i śpi - w końcu o 9 wstała :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 13:20

MARITTA ja tez zawsze mam problem co matyldzie kupić bo wszystko ma po siostrze a jak jej na chrzciny nakupili ciocie i babcie to jeszcze jej tego nie ubierałam bo za duże chodz w tych sukienkach to by mogła chodzic teraz :ico_haha_01: ale teraz zima i wole ją w spodniach a co do zabawek to już nie wiem co wymyśleć one wszystkiego tyle maja że znowu na swięta będzie problem :ico_olaboga: a już babcie i ciotki się pytaja co im kupić :ico_haha_02: narazie moja makusia se wymysliła kuchenke z akcesoriami :-) ale matyldzi to nie wiem. :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości