Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 sie 2007, 15:39

wiolaw, własnie widziałam w tvn że w Niemczech ulewy...więc pogody życzę :-)

my po relaksiku w Solnej Grocie !super było prawie mi sie zasnęło :-) Baśka bawiła sie w soli :-) a ja na leżaczku słuchałam śpiewu ptaszków ,szumu morza . :-) Akurat nikogo nie było prócz nas wiec relaks w pełni :-) następnym razem biorę aparat teraz kilka fotek zrobiłam telefonem ale tam taki półmrok panuje i ciekawe nie wyszły.Myślę za 2 tyg.wybrać sie znów :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sie 2007, 22:58

a ja slysylam ze w takich grotach nie mozna robic zdjec?
przynajmniej w warszawie jak moja siostra byla to byly takie wywieszki i nawet pilnowali tego

a co do pogody to dzi wieczorem sie wypogodzilo i nawet wybralismy sie na mala prechadzke, tylko ze to jest mala miejscowosc i nie ma zbytnio co ogladac......uliczki czysciutkie, rowniutkie nie to co u nas :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 sie 2007, 13:42

Witajcie :ico_haha_02:
Co u Was?Jak minęło wczasowanie?
wiolaw, życzę ładnej pogody :ico_haha_02: A przynajmniej niech nie pada.Ja się najbardziej obawiam deszczu,niech już sobie będzie chłodniej,tylko,żeby nie padało.
aska, to super,że Wam pogoda dopisała.A co do tych grot solnych,to chyba fajna sprawa.Nie byłam,ale dużo słyszałam,a jeszcze jak Ty powiedziałaś,że fajnie,to we wrześniu muszę koniecznie się tam wybrać.
22540MONIKA, fajnie,że remoncik dobiegł końca i macie już ślicznie.Nam zostało jeszcze malowanie przedpokoju,ale to już po powrocie.Na razie cieszę się łazienką.
Pozdrawiam cieplutko i do sklikania

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

24 sie 2007, 09:31

witam
u mnie urolp nie udany , z prostej przyczyny nigdzie nie pojechalismy , muj maz zmienil prace , w domku maly remoncik zrobilismy i poprostu nie bylo kiedy urlopowac , moze jeszcze uda nam sie gdzies na dlugi wekend wyskoczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

25 sie 2007, 13:24

witajcie :-) :-)
wiolaw, a ja nie widziałam żadnych wywieszek o zakazie fotografowania...10 września dopiero się wybieramy do groty to zwrócę uwagę....
Basia juz na to czeka ...tylko znów jest chora powtórka z zapalenia gardła...dostała skierowanie do laryngologa i chyba będzie trzeba usunąć migdałki bo chyba w nich tkwi przyczyna ciągłych chorób...
na zakończenie wakacji wybieramy sie jeszcze na 3 dni do Ustronia...oby choć troszkę pogody było...
a potem Baśka zaczyna zerówkę .. ostatnio się buntowała że nie będzie sie uczyć :ico_olaboga: ...mam nadzieję że zmieni zdanie ...
miłego dnia :-) :-)

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

05 wrz 2007, 06:26

hej , hej
dziewczynki co tam u was ??
jak tam wasze pociechy zaczely rok szkolny ??
muj Piotrunio jest bardzo zadowolony podoba mu sie w szkole , jestem zadowolona , bo ostatnimi czasy molil ze niechce isc do szkoly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

06 wrz 2007, 15:12

witam :-) :-)
moja Basia niestety 'zaliczyła' tylko 1 dzień zerówki...........tym razem dopadło ją zak.układu moczowego :ico_olaboga: jest już tak osłabiona ze łapie wszystko po kolei.........dostała taki silny ból brzucha że myslałam że to wyrostek i wezwałam w nocy pogotowie...dopiero po zakończeniu leczenia i powtórnym badaniu moczu wróci do przedszkola :ico_olaboga: (uczęszcza tam do zerówki :-) )
atak dobrze sie czuła nad morzem w ostatni weekend wakacji.......i od pół roku mielismy spokój z zakażeniami ukł.mocz......
Dodam że też buntowała sie że nie pójdzie do zerówki i nie bedzie się uczyć...a teraz mówi ze juz chce iść bo jej nudno...

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

07 wrz 2007, 18:21

aska,
Przykro mi Kochana z powodu choroby córki,życzę jej szybkiego powrotu do zdrówka i oby szybciutko wrócila do zerówki

Moja też chodzi do zerówki i jest bardzo zadowolona jak narzie pomimo iż początek roku sie zaczął to z wielką chęcią chce chodzić

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

10 wrz 2007, 18:29

22540MONIKA, dzieki :-) Basia juz lepiej się czuje ale jeszcze do końca tyg.musi byc w domku...w piątek dopiero kontrolne badanie robimy i potem sie okaże czy juz wszystko ok...
:ico_brawa_01: dla Twojej córeczki że dzielnie zaczęła rok szkolny :-) :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

11 wrz 2007, 18:24

aska,
Ciesze się że Basia lepiej się już czuje
trzymam kciuki za kontrolne badania w piątek
daj znac jak poszły
Duzo zdrówka dla Basi :ico_oczko:
:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości