Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

23 mar 2007, 11:08

Cześć wszystkim:) A ja jestem z Katowic ale wychowałam się w małopolskim na takiej małej wiosce, najpierw studiowałam, później poznałam mężą i tak jakoś już mi się zostało.
ewasiek a która to twoja godzina jazd? ja też dzisiaj mam az 2godz ale to dpowiero 5 i6.
Paulina rzeczywiście ambitnego masz męża, mój mąż jak tylko ma możliwość to by dłużej poleżał w łóżeczku. Ale to trzeba kochać, ja tego nie rozumiem bo nie lubię chodzić po górach, preferuję bierny wypoczynek :ico_haha_02:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 mar 2007, 11:53

Czesc, u mnie też pogoda taka ze nawet pies z budy nosa nie wychyla, oj ciesze sie ze nie musialam isc dzis do pracy. Ja podobnie jak ty Gosiaperelka jestem ze ślaska tzn z okolic Katowic (a dokładniej Mikołowa), studiowalam w Katowicach na Akademii Ekonomicznej i tak jak wiekszosc z was ciesze sie ze mam to juz za sobą :-D
KocuraBura a ty na jaki temat piszesz pracę? Może będziemy mogły pomóc.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 mar 2007, 11:59

Kocurka pewno pisze o tym jak lenistwo dopada kobietę w ciąży zwłaszcza podczas pisania pracy he he :-D

[ Dodano: 2007-03-23 ]
a co do górek to ja nawet lubię chodzić :-D
na weekend majowy zresztą wybieramy się do Zakopanego żeby troszkę podreperować kondycję ale coś mi się wydaję że z dalekich trasek to chyba będziemy musieli zrezygnować :-D
choć teraz jak taka beznadziejna pogoda za oknem to leżenie do góry brzuchem w łóżeczku też mi się wydaje najbardziej relaksacyjnym sposobem wypoczynku :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 mar 2007, 12:07

Nareszcie udało mi sie zrobić suwaczek z odliczaniem czasu do narodzin naszej kruszynki :ico_brawa_01: ,
Pewnie tak albo o jakie smaki przechodzą kobiety w ciązy :ico_oczko: , w końcu to jest teraz cos na topie :-D , ale tak powaznie to ja nie wyobrazam sobie siebie teraz piszacej pracy brrr, mój mąz teraz pisze ale ciezko mu to idzie

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 mar 2007, 14:41

a powiedzcie mi dziewczynki kiedy jak się idzie na USG jest ono robione przez brzuch tzn. w kotrym tygodniu bo chce zabrać swojego męża żeby mógł zobaczyć co tam "uszkrobał" ?? he he :-D

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

23 mar 2007, 17:42

Hej
paulina1978 Mniej wiecej od 14 tygodnia robi sie usg przez powloki brzuszne, poniewaz dzidzia jest juz duza na badanie dopochwowe :ico_haha_02:
Dziewczyny czy Wy tez zauwazylyscie zmiany w sowoej osobowosci? :-D Po prostu zwariowalam i wszystkie moje nowe bluzki sa w kolorze rozowym, w kolorze, ktorego nie lubilam do tej pory :-D Niesamowite :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 mar 2007, 17:45

zazdroszczę wam tych gór,ja jestem za słupska ale nad morze jakoś nie mam ochoty pojechać,bo wcześniej mieszkałam w ustce i miałam je pod nosem,wiesz paulinko ja już byłam ze swoim w 13 tygodniu,i bardzo mu się podobało

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

23 mar 2007, 19:44

Hej dziewczyny, ja też tęsknie za górami ... ale świętokrzyskimi, choć nie tylko. Bardzo lubie po nich łazić, ale teraz to chyba długo nie będę miała okazji. Ja miałam usg robione też na brzuch, ale moje maleństwo było bardzo dobrze widać. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 mar 2007, 19:57

Hello, hello! Ależ byłam wczoraj zła- nie mogłam się dostać na forum! Ale dziś widzę,że były jakieś problemy techniczne.
Oj, Dziewczynki wcale mnie nie mobilizujecie do pisania pracy, tymi stwierdzeniami,że Wam by się nie chciało :ico_nienie: To już moja druga większa praca w życiu, wcześniej pisałam licencjata ( i chyba lepiej mi szło, bo nie pracowałam). Teraz piszę na temat wywłaszczenia :ico_oczko: No, no wcale nie takie nudne. Studiuję na UJ administraję.
Jak tam Wasze zachcianki? Czy są jakieś dziwne zestawienia? U mnie nie. Ale mam tak, że nagle mi coś wpadnie do głowy i mam ochotę np. na serową babeczkę (stoi przede mną ,niedojedzona...).
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 mar 2007, 21:47

GOSIAPEREłKA śLICZNIE DZIęKUJę ZA LEKTURę,JA TEż WCZORAJ BYłAM ZłA BO NIE WIEDZIAłAM CO SIę DZIEJE Z FORUM,ALE NA SZCZęśCIE JUż WSZYSTKO OK

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość