monika34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 cze 2014, 11:48

Re:

03 lip 2014, 13:56

Ja do zakupów w internecie się zraziłam. Kiedyś zamówiłam letnią sukienkę to przysłali mi inną i były problemy ze zwrotem, a jak udało mi się zdobyć tą co chciałam to lato się skończyło;/ Raz dostałam dziurawe spodnie. Nie wiem może mam po prostu pecha, ale jak na razie zrobiłam sobie przerwę od internetowych zakupów:)
a zamawiałaś przez allegro przy przez sklep internetowy? jeśli przez serwis aukcyjny to radzę sprawdzać ile kontrahent ma pozytywnych komentarzy.

noa1234
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2014, 13:07

Re: Ubrania przez internet?

04 lip 2014, 21:15

ja lubię kupić dużo , a zapłacić mało :):) lubię outletowe sklepy, można tam zawsze cos znaleźć dużo tanie , znalazłam ostatnio nowy sklep z tanimi ciuszkami, www.factoryprice.pl, kupiłam dwie sukienki, w poniedziałek dostanę paczkę, ale już nie moge się doczekac ! :-) :-) :-) :-) Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Ubrania przez internet?

05 lip 2014, 07:32

Z ciuchów to kupuję jedynie moim chłopakom stroje piłkarskie i bramkarskie bo to jest jednak taki margines błędu w rozmiarach, że trochę za duży nie zrobi różnicy. Resztę wolę kupować w normalnych sklepach - a co jak będzie super ciuch a wcale nie będzie dobrze leżał lub nie będę się w nim czuła.
W sumie kiedyś kupiłam strój kąpielowy i nie narzekałam - ale i tak zostaje - póki co - przy tradycyjnej metodzie
Co innego buty - to i owszem :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Ubrania przez internet?

07 lip 2014, 11:59

Ja kupuję jednak sporo ciuchów przez internet, mając na uwadze fakt, że mogę je przecież później zwrócić. Nie kuszę się jednak na bieliznę, którą trzeba mimo wszystko przymierzyć, bo różnie to bywa z rozmiarami.

marcelina201
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2014, 21:40

Re: Ubrania przez internet?

15 paź 2014, 21:51

Bardzo często robię zakupy przez internet. Ostatnio nie miałam kiedy iść do normalnego sklepu, a że już mam jeden internetowy, który bez wahania mogę polecić, zakupiłam http://outletszop.pl/do/item/3006/Livorno-Scarf mam bzika na tym punkcie :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Ubrania przez internet?

17 paź 2014, 11:15

a ktoś kupuje na zalando? Bo się ostatnio zastanawiam, a słyszałam rózne opinie

TrendHunter
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 08 sie 2014, 17:31

Re: Ubrania przez internet?

18 paź 2014, 15:18

Tez słyszałam o zalando, ale nigdy nie zamawiałam.
A jeśli chodzi o wystawianie tam przedmiotów, na jakie koszty trzeba sie nastawiać?

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Ubrania przez internet?

22 paź 2014, 17:04

Warto poszukać także w innych równie solidnych i sprawdzonych sklepach internetowych z odzieżą,u nas też znajdziecie szeroki wybór oryginalnych rzeczy prosto z USA.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Ubrania przez internet?

05 sty 2015, 12:40

Ja czasami kupuję na Zalando. Fajny sklep, dobre marki ale ceny to bardzo często są tam zaporowe. Szukałam ostatnio torebek i wszystkie, które mi się podobały były tak drogie,że chyba sobie odpuszczę zakup...
Nie stać mnie na razie.
Bardzo natomiast lubię ten sklep:
http://www.dilano.pl/
Są tam ubrania dla kobiet jak i mężczyzn ( chociaż dla facetów chyba więcej).
Zamowienie zawsze przychodziło na czas. Wszystko bardzo dobrej jakości a ceny? Jak z najlepszych wyprzedaży w sklepach sieciowych.
Uwielbiam tę tunikę, którą sobie u nich jakiś czas temu zamówiłam:
Obrazek

eDrogeria24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2014, 09:37

Re: Ubrania przez internet?

09 sty 2015, 12:14

Akurat w tym sklepie nie kupuje,natomiast generalnie odzież zamawiam przez internet z czysto praktycznych względów ceny i szerokiego wyboru,podobnie jeżeli chodzi o kosmetyki. Zapraszamy do nas:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość