karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 mar 2010, 14:50

pogoda jest piękna,ale trzeba uważać bo łatwo się spocić a potem wiatr zawieje i chorósko gotowe.Mój Marcin się tak załatwił.A u nas na buźce Filipa jakieś krostki są od poniedziałku i obawiam się że to alergia :ico_placzek: Jutro idziemy do pediatry,niech obejrzy tą buzię.Do tego kolki wstretne wieczorem go męcza ża wczoraj z nim płakałamz tej bezsilności.Potem zasypia wymęczony mój robaczek.Zobaczymy co dziś bedzie się działo.A mnie łeb pęka dziś :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 mar 2010, 12:48

witajcie wiosennie :ico_brawa_01:

helen to u was tak póxno szczepienia sa? :ico_noniewiem: myw pn idziemy na pierwsze bo Młody 6 tyg. w sb kończy :ico_brawa_01:

karmelciu żeby stwierdzić alergię zróbcie eozynocyty i ige - na 100% bedzie wiadomo, bo tak to czesto z łojotokiem jest mylona. może bedzie jak u nas i skończy sie problem po tygodniu? teraz buźka tymuśka z powrotem niemal zupełnie głaciutka, tylko maścią z wit. a smarowałam, diety nie zdążyłam na szczęscie ograniczyć bo bym na samym ryżu żyła chyba :ico_noniewiem:

a masz racje z tą pogodą - tearz bardzo zdradliwa :ico_noniewiem:

kamelek no my też na spacerek wybywamy ale gdzies ok. 14 codziennie żevy po Młodą do pzredszkola wdepnąc, tearz warzywka ugotuję, naleśniki z brokułowym nadzieniem zrobie, na wiosnę zdrowo trza sie odżywiać :-) tym barzdiej, ze nadal 2 kg na plusie i niestety w bidoerkach siedzą - jeansy rureczki juz dobre, ale ulubiona wąska spódniczka niestety niet :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-25, 11:58 ]
a tutaj Tymek w drodze, czyli jak najczęsściej :-D

Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 mar 2010, 20:21

Ewus ty chudzino :P

ale te wasze dzieciaczki śliczniutkie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 mar 2010, 22:01

helen to u was tak póxno szczepienia sa?
tak, pierwsze po skonczeniu 10 tygodnia

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 mar 2010, 09:21

witajcie kochane :-)

dzisiaj od 6.30 na nogach - dwójka wstała skoro swit, Marcin odstawił jagę do przedszkola, tymek kimnął, wiec ja dosprzątałam całą chatkę - tylko podłoga do zmycia została i acłe wisoenne porzadki za mną :ico_brawa_01: wczoraj okna jeszcze umyłam, święta mogą nadchodzić :ico_haha_01:

no i się synusiem pochwalę - dzisiaj jestem megawyspana - Tymek spał jendym ciągiem 8h :ico_brawa_01: po raz pierwszy tak długo - dotąd do 6h zaledwie dobijał a dzisiaj niespodzianka :ico_brawa_01: :-D

teraz kawusia, więc moż ejakieś towarzystwo sie pojawi? :-)

moniś
i kto to mówi - nasza fitnesswoman :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 mar 2010, 10:12

evuś to twoje dziecko to ma niezłe spanie,aż 8 h :ico_szoking: super :ico_brawa_01: u nas jak dobije do 4 h to jest sukces.Z ta wysypka to zobaczymy jeszcze parę dni co się będzie działo.Wczoraj byłam z nim u pediatry i powiedział,że część to oh hormonów a reszta to potówki

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 mar 2010, 10:35

karmelciu no widzisz -to pewnie nasez lutowe maluszki wszystkie bardzo hormonalne :-D a z tymi potowkami to wies z- mi sie wydaje, ze moze to tez od przegrzanego suchego powietrza było, hm? bo od kiedy mamy wyłączone ogrzewanie w mieszkaniu to widac dużą poprawe, chociaż to moze zbieg okoliczności :ico_noniewiem:

a jakie plany na dziś masz z Filipkiem?

co do spania - to mam nadzieję, ze już mu tak zostanie :ico_sorki: :ico_haha_01: a twój mnaluszek jednak młodszy, może niedługoz acznie sobie wydłuzać czas spania - oby - z korzyścia dla Ciebie :ico_sorki: :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 mar 2010, 14:38

teraz kawusia, więc moż ejakieś towarzystwo sie pojawi? :-)

moniś i kto to mówi - nasza fitnesswoman :ico_brawa_01:
z kawą to jak od kilku dni czekam na gg :-D

hehe ale ile ty ważysz ile ja :)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 mar 2010, 18:42

a jakie plany na dziś masz z Filipkiem?
a my dziś meiliśmy dwa spacerki po 2 godzinki.Mały ma dzień śpiocha,bo jakoś tak zje i śpi.A wieczorem standardowo kolka będzie :ico_placzek: Na szczęście trwa to nie dłużej niż godzinę,bo ja to już prawie z nim płaczę :ico_placzek: tak mi go żal.
novac gdzie jesteś?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 mar 2010, 21:05

karmelciu a powiedz- te kolki zalezne od tego co zjesz? espumisan coś daje? a może masz możliwość dostac sab simplex, kogoś w niemczech masz? bo u mojej siostry w przypadku siostrzeńca działał rewelacyjnie, ostatnio jakaś dziewczyna tutaj na forum dawała ogłoszenie ze ma nawet nieotwarte.
żal mi Filipka bo się meczy bidulek :ico_noniewiem: oby szybko minęły te paskudne kolki :ico_sorki:

u nas na szczęscie spokój, bylismy kilka ładnych godzin na dworze i inaugurowaliśmy sezon parkowo-huśtawkowy :-D dziecaki przeciągnęłam dziś, dotleniłam, pomęczyłam, zabawiłam i od godziny oboje chrapią :-D

monis to ja juz wskakuje na gg :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość