Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 mar 2010, 09:58

ejustysia, pewnie idz do lekarza, zapytaj :-) masz wyjatkowa prace jesli chodzi o nasz stan i lepiej zapytac :-) wiem, ze mozna cwiczyc jezeli z ciaza wszystko ok tylko tez nie wszystkie cwiczenia wolno nam wykonywac :ico_noniewiem:
Ja sobie od 3 dni co rano wyciska sok z pomaranczy i pomimo, ze nie lubie miazszu to pije teraz taki :ico_olaboga: kurde strasznego smaka mam na pomarancze :-) a podobno to na dziewczynke :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 mar 2010, 10:07

Gratulacje dla listopadówek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 mar 2010, 10:19

kurde strasznego smaka mam na pomarancze a podobno to na dziewczynke
potwierdzam :ico_brawa_01: i z Madzią i Mają tak miałam :ico_brawa_01:

Katka, dziękujemy raz jeszcze :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 2010-03-24, 09:22 ]
karolina-ch no to witaj tez w UK :ico_brawa_01: Ja w Edynburgu mieszkam,a wczesniej w Warszawie - i z Monią M znamy sie od dziecka :ico_brawa_01:
Jak widać w moim suwaczku mam juz 2 córeczki wiec licze teraz na synka :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 mar 2010, 10:38

a podobno to na dziewczynk
JA Z WIKIE CALA CIAZE MIALAM OCHOTE NA TEN SOK CAPPY CALA POMARANCZA Z MIAZSZEM I MANDARYNKI I JEST SYNUS :-D :-D :-D :-D


ginekologa mam na 15, zobaczymy co powie, mam odrazu usg
i z Madzią i Mają tak miałam
i ja z Wikiem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

sliczna pogoda jak Wik wstanie idziemy na spacerek i bujaczki

[ Dodano: 2010-03-24, 20:47 ]
o ale pusto, a ja wpadlam zdac relacje z pierwszego usg, a wiec- jest pęcherzyk i żólteczko, narazie nic wiecej nie widać bo jest za wczesnie - lekarz stwierdzil ze ciąża jest o tydzien mlodsza niż myślalam ,kazal powtórzyc usg za 10 dni by sprawdzic czy wszystko ok z serduszkiem, a pęcherzyk jest śliczniutki, nie mam fotki, powiedzil, ze za 10 dni da zeby nie zapeszać:)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

24 mar 2010, 22:03

o ale pusto, a ja wpadlam zdac relacje z pierwszego usg, a wiec- jest pęcherzyk i żólteczko, narazie nic wiecej nie widać bo jest za wczesnie - lekarz stwierdzil ze ciąża jest o tydzien mlodsza niż myślalam ,kazal powtórzyc usg za 10 dni by sprawdzic czy wszystko ok z serduszkiem, a pęcherzyk jest śliczniutki, nie mam fotki, powiedzil, ze za 10 dni da zeby nie zapeszać:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i gratuluję wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 mar 2010, 22:40

ejustysia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: znaczit, ze wsio ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudownie :ico_brawa_01: więc mówisz, ze z tym usg troche sie pospieszylas :ico_oczko: , ale i tak ci zazdroszcze, że juz dzis zobaczylas sliczniutki pecherzyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

avanti83, dziękujemy :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-24, 21:42 ]
JA Z WIKIE CALA CIAZE MIALAM OCHOTE NA TEN SOK CAPPY CALA POMARANCZA Z MIAZSZEM I MANDARYNKI I JEST SYNUS
no tak to jest z tymi smakami :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 mar 2010, 08:38

znaczit, ze wsio ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudownie :ico_brawa_01: więc mówisz, ze z tym usg troche sie pospieszyla
lekarz jeszcze
ma sensu robic, ale sie uparlam, a ze bylam prywatnie to swoja droga bo na poniedzialek mam u swojego ginka wizyte ale tez pewnie bedzie za wczesnie bo kazal z 10 dni odczekac
no tak to jest z tymi smakami
ciekawe co w tej ciazy bedziemy wcinac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 mar 2010, 09:01

jest pęcherzyk i żólteczko
:ico_brawa_01: cudownie!!!! :ico_brawa_01: Ja sie chyba na swoje nie doczekam :ico_placzek: Jeszcze tyle dni!!!!! :ico_sorki:
ciekawe co w tej ciazy bedziemy wcinac
póki co jeszcze nie mam jakiś konkretnych zachcianek, ale mam tak samo jak z Mają na początku ciąży że jak nie jem nic z 2 godziny to robi mi sie potwornie niedobrze i chce wymiotować - przechodzi jak coś zjem więc teraz jestem jak 2 latek że z domu bez przekąski nie wyjde :-D :ico_haha_01:

Ja dziś znów mam zabiegany dzien (ale czasem tak lubie :ico_oczko: ). Odbieram Madzie wcześniej ze szkoły i jedziemy do pediatry po odbiór wyników krwi :ico_sorki: (sprawdzam witaminy i uczulenie na gluten). Potem K zabiera dziewczynki po pracy do domu, a ja jade na strzyżonko :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 mar 2010, 09:54

ciekawe co w tej ciazy bedziemy wcinac
no ciekawe ciekawe :-D z Matim na poczatku pozeralam parowki i kanapki z pasztecikiem z puszki :ico_szoking: samo zdrowie normalnie :ico_haha_01: :ico_oczko: i kfc :-D ale to tak w pierwszym trymestrze :ico_puknij:

Teraz jesc w dzien moge malo, gorzej wieczorem wtedy dopiero robie sie glodna :ico_olaboga:
Ja dziś znów mam zabiegany dzien
to znów dzis nie pogadamy na gg :ico_placzek:
Aniu zamawiamy dzis bilety :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-25, 08:56 ]
jutro bede stala od 5 rano pod szpitalem i czekala na zapisy, ktore sa od 7:30 do programu zdrowie mama i ja.
Musze jechac tak wczesnie bo tam czasem ludzie juz od 4 stoja. A dzwonilam dzis i maja tylko 20 miejsc, wiec kto pierwszy ten lepszy :ico_oczko: mam nadzieje, ze mi sie uda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 mar 2010, 10:05

2 godziny to robi mi sie potwornie niedobrze i chce wymiotować - przechodzi jak coś zjem więc teraz jestem jak 2 latek że z domu bez przekąski nie wyjde
ja z kolei straszne ssanie w zoladku czujem jak nigdy :-D
do programu zdrowie mama i ja.
o jej a co to za program

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość