Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 cze 2007, 23:47

to ja jeszcze jakieś pościka na dobranoc walnę ;-)

Eluniu - fotelik mam taki:
http://www.allegro.pl/item205128892_eur ... aniej.html

a łóżeczko turystyczne takie:
http://www.allegro.pl/item203482892_koj ... ocja_.html

Asiu, współczuje dzisiejszego dnia. Ja tak miałam wczoraj. DZiś o niebo lepiej. Problemy z przebieraniem mam bardzo często. Ale licze na to, że po wyrżnięciu zębów moje dziecko znów będzie aniołkiem, tak jak to bylo kiedyś :ico_oczko:

Jolu - super, że Hubcio tak intensywnie wiczy, zobaczysz, zanim się obejżysz to będzie CI latał po pokoju ;-)

Julce do kompletu brakuje jedynie samodzielnego chodzenia, bo sama wstaje, samodzielnie siada, raczkuje, nawet potrafi się wspinac na przeszkody i je pokonywac, więc teraz czekam na pierwsze samodzelne kroki, ale na to mam nadzieje sobie jeszcze długo poczekac, bo nie wyobrażam sobie tego latania po mieszkaniu :ico_olaboga:

Anetko - wróciłaś! jupiii :-: bez nas nie da się funkcjonowac, co nie? :ico_oczko:

AniaK - nic nie musisz nadrabiac, po prostu się do nas odzywaj i mów co u Was :-) Wózek sprzedałaś koncertowo! A nowy zakup zarąbisty. TEż długo myślałam właśnie nad takim, ale już nie pamietam czemu go nie wybrałam...

Jutro zaś idziemy na zajęcia z panią fizjoterapeutka, a potem do lekarza z zezikiem.

Dobranoc mamunie
I jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia dla Julci :-)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 cze 2007, 00:01

hej!
Więc niestety chba nie pojadę....Przyszedła nam w 2tyg rachynek za prąd...bagatela 1000zl...:( i to jeszcze termin miałam do zeszłego tyg. Odwoływałam się i myslałam ze to jakaś pomyłka ale niestety okazał się ze to nasz.....:( Strasznei mi przykro dzoewczyny ale nie będę mieć kasy żeyby pojechać...:(
Przepraszammmm....
czemu kuuuu... zawsze mi cos musi plany pokrzyzować... będe jeszcze jakąś kasę kombinować ale raczej czarno to widze:(
Przepraszam.....

[ Dodano: 2007-06-20, 00:04 ]
Acha...
N?ajlepsze życzenia dla Julki i Wiki!!!!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 cze 2007, 06:51

Witam
Akna jak tam dzisiaj zdrówko u Was??
Misia dla Was też
Aniuk śliczna spacerówka
Margo Śliczne fotki
Asia współczuję dnia
Kocica brawa dla Hubcia za siady
Sosna rozwaliłaś mnie Zuzinym łapaniem muchy
MK rachunek bardzo ładny :ico_olaboga:
Mosob ja też się zastanawiam po kim ten nasz Jaś taki chudy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

20 cze 2007, 07:17

Hej dziewczątka

My na 9 lecimy na rehabilitacje, choc nie wiem czy ona nam jest w ogóle jeszcze potrzebna. Będę musiała skonsultowac z lekarzem.

MK - Kurcze blade taki rachunek?? :ico_szoking: weź sobie nie rób jaj! Ja kiedyś też przeżyłam taki rachunkowy szok właśnie z prądem, patrze a tu rachunek na ponad 800zł, ale pod spodem było wyliczenie, że przez rok w czynszach płaciliśmy tyle i tyle zaliczki i w sumie do dopłaty było 60zł. Może u Was jest podobnie?

Riterko - robisz kawkę? chętnie bym coś chlapnęła.

Sosenko - "akcja mcha" super! U mnie kiedyś chrabąszcz wleciał Julce do łóżeczka, dobrze, że go zauważyłam zanim ona go zjadła :ico_haha_01:

AniaK - "baba be" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzicko od małego wie o co chodzi :ico_haha_01:

Ciekawy telefon pana z Rawicza do Tele2
http://www.youtube.com/watch?v=gn7OJeOQ ... ed&search=

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2007, 08:24

Dzień dobry
Włąsnie moje dziecię się obudziło i bawi się z tatą :) A ja mam znów coś z gardłem :ico_szoking: chyba je wytnę całkowicie...
Moje dziecko wczoraj tak wyło bynajmniej nie od zębów, po prostu chciała spać a ja ją przebierałam w piżamkę, tez bym się darła jak by ktos mnie wybudził i rozbierał i ubierał :ico_oczko: Następnym razem nawet jej nie tknę, nich sobie śpi, u rodziców też raz zasnęła w takich stoliku z chodaczkiem :ico_haha_01:
Idę po kawę i dawkę leków znieczulających na gardło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 cze 2007, 08:44

Eloł :-D :ico_papa:

Nooooooooooo, Margo kochana nasza się wczoraj pojawiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Śliczny nowy avatarek :575: Super, że Kubuś też zaczął siadać, no i przepraszam za mojego łobuza, że nauczył twego Kubusia tego okropnego krzyku. Co ja z tym mam :ico_olaboga: Wstyd na spacerze i przy innych dzieciach, zresztą sama zobaczysz :ico_oczko: A ta żyrafka z Fischera to chyba działa identycznie jak ta rybka. Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marguś z co do Twojego powiedzenia, to napewno masz rację :-D "Do dwóch razy...." Najbardziej jestem zła na siebie, że tak już blisko było...2 małe minutki...Następnym razem ten zegar sobie zakleję, to mnie nie będzie dekoncentrował :ico_puknij: I ja też chcę do Grzybowa :( Albo gdziekolwiek...byle z Wami.... I z obiadkami też mamy ostatnio mały problem :( Mleczko jest super, a wszystko inne raczej be, obiad zjedzony w 2/3 ale cała kuchnia w kropki. Hubcio pluje obiadem i się cieszy, że się wkurzam :ico_olaboga:

Aniu, to używanie wózka przez prawie 9 m-cy wyszło Tobie 100 zł. REWELACJA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie jesteś kobietą interesu :ico_oczko: Hehehe, ładnie wyszkoliłaś DOminika "baba be" :ico_smiechbig: No i niestety....Hubi przy przebieraniu nie umie leżeć spokojnie. Daję mu coś do zabawy (najlepiej zegarek, pampersa, albo szczoteczkę-nic innego już nie pomaga :ico_oczko: ) i wtedy idzie go przebrać.

Maritko ja narazie z Hubciem bawię się tylko w "akuku", "nie ma Huberta" (ulubione zabawy, zasmiewa się w głos aż do dostania czkawki :-D ) i w "kosi, kosi". Bawi go też oglądanie książeczek z grubimi kartkami i przekładanie samemu kartek. To też bardzo lubi :ico_oczko: A do śpiewania to też się nie nadaję, głos ma okropny :ico_wstydzioch: Dziecko koszmary senne by po tym miało :-) Muszę się nauczyć kilku zabaw na pamięć, Sosenka kiedyś super zestaw wysłała :-) Poza tym to Hubert narazie zajmuje się sam sobą, ciągle ćwiczy teraz raczkowanie, siadanie i brojenie :-D I chyba dobry pomysł z Lilą :ico_oczko: , będzie miała wakacje u dziadków i chyba wszyscy będa szczęśliwi :ico_oczko:

Noooo i Anetka jest w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ty tutaj jaj nie rób z tym odwykiem :ico_nienie:

Mk, rachunek za prąd 1000 zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Jak to możliwe, może się ktoś do Was podłączył??? Albo licznik się zepsuł? Nie wyobrażam sobie, że można tyle rachunku natrzepać :ico_szoking:

Gosiu kochana, a czemu na rehabilitację idziecie? Coś nie tak z Julką? Bo nie przypominam sobie, żebyś cos pisała, przecież ładnie się rozwija, tylko jeszcze chodzić nie umie a na to jeszcze ma dużo czasu....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 cze 2007, 08:44

Gosia, kawusia zrobiona chlapnij :) a w niedzielkę zrobię Ci w realu zresztą wszystkim zrobię a co tam :-D
Krzyś właśnie pojechał więc mam stracha, jeszcze nie jeździł na tak długo odkąd urodził się Jaś, ale mam nadzieję, że sobie poradzę, zresztą nie mam wyjścia :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 cze 2007, 08:46

hej a ja kompletnie niewyspana :ico_placzek: Piję kawkę to może odrobinkę się rozruszam.Joachim budził się tylko 3 razy i nie był zbyt męczący i szybko zasypiał więc niewiem co jest ze mną.Może to ciśnienie niskie?

Moje dziecko nauczyło się zwracać na siebie uwagę i jak ktoś nie patrzy to woła "ej,ej" a potem w śmiech :-D

Mk--współczucia rachunków.My jakoś całe szczeście za czasów wynajmu mieszkania zaległości w rachunkach nie mieliśmy.Wolałam nie zjeść ale rachunki musiały byc zapłacone.

Mam dziś gości popołudniu wić pewnie do wieczorka.
I pogoda się poprawiła...po dwóch dniach deszczu mamy wreszcie słoneczko.

A Joachim ma już trzecią czkawkę dziś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2007, 08:46

Riterko będzie dobrze :)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 cze 2007, 08:49

Riterko poradzisz sobie Kochana :ico_oczko: Uciekam bo Młody piszczy...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość