Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 11:05

Jestem, ale wybaczcie ze nie odpiszę ładnie .... mam lenia :-P
Maritta, kazała to jestem :-D
MK szkoda :-( ale tu u nas niedrogo będzie, zależy kto co ma w planie
Jagula, już np będzie od 7:30 po Suchej buszować :-D
riterka, będziemy pomagać
asiapanda, śpij, Kocica coś zaśpiewa, hihi
Agatka 20, za Twoim przykładem wypluskam dziecko w baseniku ;-)
Margo, piękne rodzinne zdjecie :579:
aaneta25, no dobrze ale co u Ciebie?

mam dylemat !!! co do łóżeczka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 cze 2007, 11:11

Hej laseczki.

Asiu współczuje gardła mnie tak męczy kaszel po chorobie a była ok 2 mc.temu wszyscy po mnie co chorowali byli zdrowi a mnie jeszcze trzymało a teraz zostały mi napady kaszlu az łzy cisną mi się do oczu.A w Grzybowie jak bylismy to nawet raz nie zakaszlałam a tu jak wrócilismy to normalnie udusic sie idzie.

MK--- :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: taki rachunek za prąd.O matko to co wy macie "prądozerne"??????????????????????????????????????????????????????


Margo walnij sobie szatana to ci przejdzie spanko.

Maritko,a jak ci sie spodoba stan ciązy na dłuzej i bedziesz jeszcze chciała trzecie naraz i czwarte i ...... to o fitness mozesz pomarzyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-20 ]
Sosenko czemu masz dylemat?

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

20 cze 2007, 11:24

Sosenko żadnych dylematów, mówiłam Klups, bo duzy, ma szufladę, zarobisz z niego super tapczanik jak Zuzolek podrośnie i jest ładny. A ten Ikeowy też jest fajny, wyjdzie taniej, jest z litego drewna ale nie ma ani szuflady, Zuzol szybko z niego wyrośnie. Ja bym brała Klupsia, zwłąszcza, że Twemu małżowi się podoba :-)

Dziewczyny, jak to nic nie wiecie o rehabilitacji, przecież już chyba 5 raz to będę pisac :ico_nienie: Po tej chorobie co Julka przez miesiac brała różne antybiotyki strasznie się osłabiła. Dziecko się nie obracało i w ogole leżała jak kłoda. Zaczęliśmy chodzic na rehabilitację, bo stwierdzono wiotkośc tułowia, które mogło byc spowodowane ciężką infekcją. Chodzimy tak co 2 tyg. pani fizjoterapeutka z nią cwiczy metodą Bobath i jakąś tam jeszcze. A ja te same cwiczenia powtarzam z nią w domu. Jak widac efekty są piorunujące, z kłody zrobiła się w ciągu 2 miesięcy dzieckiem ponadprzeciętnie rozwiniętym :-) Na rehabilitację już w sumie nie musimy chodzic, ale póki mnie nikt stamtąs nie wyrzuca to chodzimy i wiczymy. Fizjoterapuetka uczy nas jak dziecko powinno robi to czy tamto żeby nie mie wad postawy, krzywych nóg czy innych pierdół.
Lece bop się głodomór domaga kaszki

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 11:33

Gosia, i chyba klupś będzie :-D to nie nauczyli Julki jeszcze kaszki sobie zrobić :-D ale fajnie że się rozwija ten Twój kwiatuszek, ale myśłisz że od ćwiczeń? moja np. jeszcze dwa tyg z raczkowania to tylko było "pływanie po warszawsku czyli brzuchem po piasku" a teraz zaczyna się poruszać....

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

20 cze 2007, 11:37

napisałam co chcialam i Jaś mi tik taka zamknal, choroba....

[ Dodano: 2007-06-20, 11:38 ]
moze pozniej raz jeszcze nadrobie te strate niepowetowana

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

20 cze 2007, 11:58

Sosenko - myślę, że od cwiczen, ale kto wie, może ona sama taka zdolna :ico_haha_01: :ico_oczko: W sumie to ta druga opcja bardziej mi się podoba. Wiesz co? kaszki jej nie nauczyli cholery jedne robic, ale za to od kilku miesiecy sama sobie butelki trzyma, ale to ja ją nauczyłam ;-) Kosi kosi robi też sama i łałała (rączką jak indianin), robi pierdziochy ustami na mojej nodze, zgasza i zapala światło rączką jak ją podniose do kontaktu i chce sama zapinac sobie pasy w wózku ale nie umie trafic szelką do zatrzasku ;-) I w ogóle ach i och hehehe zaraz mnie znielubicie za te przechwalanie się :ico_haha_01: :ico_oczko:
Dobrze, ze się decyduejsz na Klupsia, bo to fajne łóżeczko :-) A te granatowe z Ikei co mi pokazywałaś to dosłownie jak jakiś grobowiec :ico_oczko:

Eluniu - Tobie Jaś kasuje, a ja to czasem sobie sama skasuje i nie mam na kogo się złościc :ico_oczko: bo przecież sama na siebie nie będę.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 cze 2007, 12:10

A ja ciągle się sama na siebie złoszczę i mówię do siebie: "ty głupia pi*do" :ico_wstydzioch: I jak mi się okienko zamknie to też. Myślicie, że jestem nienormalna? :): Hmmmmm

Gosiu, ja Cię w życiu nie znielubię :ico_oczko: Wcale się nie chwalisz tylko piszesz jak jest. Faaaajna to Twoja Juleńka. Chyba indianina też muszę nauczyć Hubcia, bo strasznie mi się to spodobało :ico_oczko: Hehehehe, no właśnie, dobrze Sosenka powiedziała, czemu Julki robić kaszki nie nauczą, aaaaa? :-D

Riterko, dasz radę. W razie czego pisz, pomożemy :-D

Maritko :ico_buziaczki_big: , tak w ogóle bo Cię bardzo bardzo lubię. I taką marudzącą Maritkę też, w szczególności :-D

Asiu, ja myslę, że te migdałki chyba jednak do wycięcia się nadają. Raaany laski....starość nie radość, zaczynamy się sypać :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 12:12 ]
Eluś i nie wnerwiaj się na Jasia łobuza :ico_oczko: , on napewno chciał pomóc :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 cze 2007, 12:40

witajcie

ja duzo nie popisze bo Ola nie jest w nastroju :ico_olaboga: i za pare chwil idziemy na zupke

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 cze 2007, 12:45

my po zupie

Jolu chyba takie coś chcesz, dla mnie rewelka, odwracasz do góry nogami i masz cos innego
http://www.allegro.pl/item206892826_loz ... an_db.html
Gosia, przechwalaj sie proszę Cie bardzo, najwyzej czytać nie bedziemy, hihi

ja mówię :"boszszsz, ale jesteś głupia" "pięknie, oby tak dalej: hehe

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

20 cze 2007, 12:54

Sosna, Ty faktycznie jestes moją bliźniaczką :DD Nawet tak samo do siebie mówimy :ico_oczko: . Noooo, a to łóżko to jest właśnie takie jak chcemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Jeszcze można dokupić do tego różne pierdoły, świcące gwiazdki na sufit i taki tam różności :-D Fajowe co? :-D

Mosob, ale żeś się rozgadała :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość