Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 lis 2008, 18:01

Witajcie Kochane ;-)
Ja juz w domku,i zmeczona jestem jak nigdy.. :ico_szoking: Mialam duzo do pranhia chyba z 5 razy pralam i jeszcze nie jestem gotowa z tym praniem?? Pozatym bylam tez z tesciem na zakupach najpierw dla dzieci a pozniej dla nas do domku o rety.. najgorsze w tym wszystkim ze za bardzo niemialam czasu dla moich dzieci i tak jakos mi bardzo smutno jest... ale mam nadzieje ze to zrozumia.. Nicolka zasnela sama bo taka byla zmeczona .. zasnela o 16 30 :ico_szoking: a Marcusek tez zasnal sobie w wozku ;-)
Urlopek ogulnie minal super,fajnie tak bylo pobyc z rodzinka troche tu troche tam :ico_oczko: i teraz fajnie jest byc znowu w domku.
Podroz minela dobrze w dwie strony ale to bardzo meczace,dzieci mialy takie monitorki zamontowane na siedzeniach na oparciach i sobie ogladaly bajki i bylo Ok.
Ide zjesc obiadek z mezulkiem jak bede miala wiecej czasu to napewno napisze buziaki dla was ;-) Pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lis 2008, 18:09

Cześć kobietki, ale cisza od rana...
Ja coś ostatnio codziennie mam ból głowy , a wczoraj to jak byłam w bibliotece z Antolkiem to mi się tak słabo zrobiło że myslałam ze zemdleje, nie wiem chyba cisnienie jest strasznie niskie...
No ale ciągle deszcze , ciemno ponuro, nie znosze jesieni...ale cóż taka pora roku.

Aneczko, racja lepiej idz do lekarza zrób usg bo to nigdy nic niee wiadomo

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lis 2008, 10:47

Witajcie Kochane.
Madziu, czy na fotce w podpisie Antoś jest na śniegu? :ico_haha_01:

U nas ok. Dzieci zdrowe, na podwórku zimno i pochmurno (normalna jesienna pogoda).
Dziewczyny, myślałyście już nad prezentami gwiazdkowymi? Ja zastanawiam się nad kuchnią taką dużą dla Pyzy, a Kluskowi- nie mam pomysłu.

Co się dzieje z anulką?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lis 2008, 11:01

Kinga ma taką śmieszną lalcochę, którą kupiliśmy jej, kiedy miała chyba 3 miesiące. Zaszliśmy do sklepu, a tam wyprzedaż. Zapłaciliśmy chyba 20 zł. Lalka mówi mama, tata, płacze i się śmieje. Pyza ma lepsze lale- ładniejsze, droższe, baby born. ale to "paskudztwo" przypadło jej do gustu i jest najlepsze na świecie :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2008, 11:44

Madziu, czy na fotce w podpisie Antoś jest na śniegu? :ico_haha_01:
Tak tak ostatnio był u nas śnieg , antos był'wniebowzięty :ico_brawa_01:
Dziewczyny, myślałyście już nad prezentami gwiazdkowymi?
Tak my mamy juz pomysł, antek dostanie motor o jakim marzy...widział taki u swojego kolegi , taki duży, na który może wsiąść i na akumulatorek.
Mój Antoś ma za to swoje ukochane samochody i traktor któremu często wyznaje miłość :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lis 2008, 16:32

Dzien dobry Mamusie ;-)
Mam nareszcie troche czasu wiec pisze ;-)
Moje dzieci sobie spia,Nicolka jak bylismy na urlopie w Pl, chciala po prostu spac w dzien co mnie troszke zdziwilo bo normalnie w domku przed wyjazdem niechciala spac.. a teraz po urlopie jestesmy i mala Nicolka znowu spi w dzien Fajnie :ico_oczko:
Napisze pozniej wiecej bo przyszla tesciowa na kawke paaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2008, 19:45

Hej hej kobietki
U nas dzisiaj strasznie spiący dzionek, antos mi dzisiaj pospał w dzień a ja razem z nim :-D ponad trzy godziny :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
Nieiwem co bedie robił w nocy ale raczej będzie cięzko z zasnieciem....

Przyznam się WAM że wczoraj robiłam test ciazowy, bo osatnio zle się czułam rankami, jakieś mdłości itp, do okresu jeszcze trochę zostało, ale przecież ja biore te tabletki i się tyroche wystraszyłam....na szczescie nie ukazały sie dwie kreseczki...
Mam nadzieje że okres nie będzie mi się spozniał...to nie jest dobra pora na dziecko, na ciążę, musimy bardziej uważać.

Kristi, witamy fajnie że jesteś, opowiadaj jak tam było no i czekamy na jakieś foteczki.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2008, 20:14

Przyznam się WAM że wczoraj robiłam test ciazowy, bo osatnio zle się czułam rankami, jakieś mdłości itp, do okresu jeszcze trochę zostało, ale przecież ja biore te tabletki i się tyroche wystraszyłam....na szczescie nie ukazały sie dwie kreseczki...
Mam nadzieje że okres nie będzie mi się spozniał...to nie jest dobra pora na dziecko, na ciążę, musimy bardziej uważać.
naprawde musisz uważać.....

Ja właśnie kilka dni temu obchodziła 8 i 3rocznice poczęcia dzieciaczków.... :ico_wstydzioch:


Kristi - witaj ..... i staropolskim zwyczajem "siadaj i opowiadaj" ... :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2008, 20:24

Madziu, a kiedy bedziecie mogli zaczac staranka? Kiedy odstawiasz leki?
Gabrysiu, w zasadzie to dokładnie nie wiem, narazie biorę jeszcze 20 ml tabletki dziennie, jak skończę to mam si,e zgłosić do lekarza i postaniowimy czy przechodzę na 10 ml codziennie czy na 20 ml ale co drugi dzień...
Mam nadzieje że do stycznia skończe brać.

Pytałam się lekarza ile musimy odczekać po zakończeniu żeby zacząć się starać lekarz powiedział mi ze tydzień....dla mnie to trochę szok, więc poczekam z miesiąc, ale jeszcze raz to skonsultuję z lekarzem.
Mam nadzieje że w okolicy marzec-kwiecien zaczniemy.... :ico_brawa_01:
naprawde musisz uważać.....
no racja :ico_noniewiem:
Ja właśnie kilka dni temu obchodziła 8 i 3rocznice poczęcia dzieciaczków.... :ico_wstydzioch:
No u nas była we wrześniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2008, 20:30

a teraz mała seria zdjęć w stylu
"oj Bodzie, Bodzie - jata jetem dama" - czty - oj Boże , Boże jaka jestem dama
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i jedno oko na Maroko - drugie na Rzym ...
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości