Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 lut 2012, 13:53

iw rybka no dokladnie cos w tym stylu :ico_szoking: :ico_sorki: tylko bez swieczek :ico_haha_01: ogolnie to tak srednio na jeza w to "wierze" moze cos w tym jest ale z kuli tego ze ktos "moze mi zaczorowac" dziecko mam sie zaknac w domu na 40 dni to troche chore :-)
jagodka cierpliowsci ... :ico_sorki:
szkoda że nie pomyślał żeby mięsko na rosół kupić
jutro się zdziwi
no to bedzie rosolek na kostce z knorra :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lut 2012, 13:55

iw_rybka, a widzisz bo ja ze starego rodu czarownic z ukrainy jestem :-D
- aha :ico_oczko:
a wiesz że wiara w boga nie wyklucza wiary w takie zabobony
- dla mnie tak :ico_oczko: Ja nie wierze,ze ktos spojrzy na moje dziecko,powie - o jakie ono spokojne" i nagle ono zacznie sie drzec i nie bedzie spalo w nocy,a jak sobie powiesze kokardke czerwona na wozku,to kawalek szmaty je ochroni :ico_oczko:
ale myślę że sama wstążeczka da rade
- a ja nie wieszalam wstazeczek,tylko medalik wlasne :ico_oczko: Bardziej wierze w opatrznosc boza :ico_oczko:
szkoda że nie pomyślał żeby mięsko na rosół kupić
jutro się zdziwi
- ehhh.

Mnie moj wkurza jak sie go pytam,co na obiad zrobic,a ten do mnie,ze dopiero sniadanie zjedlismy a ja juz o obiad pytam,nosz kuzwa - trzeba miec czas na zakupy,nie? On mysli,ze godzine przed obiadem powie,ze chce np kurczaka czy cos i to nie klopot :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 lut 2012, 13:58

On mysli,ze godzine przed obiadem powie,ze chce np kurczaka czy cos i to nie klopot :ico_puknij:
no bo to tak jest jak facet nie gotuje :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-02-2012, 13:02 ]
jak sobie powiesze kokardke czerwona na wozku,to kawalek szmaty je ochroni :ico_oczko:
tu ma sie "oko" zeby nie zostalo sie oczarowanym :-D
np. takie cos
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mozesz sobie to miec orzy sobie lub kupic jakas bizuterie z takiem "okiem" np. bransoletke lub lancuszek :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-02-2012, 13:03 ]
jagodka jestes prawoslawna ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lut 2012, 14:34

kingoza, to oko nawet fajne :ico_oczko:

cherry177
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2011, 18:00

25 lut 2012, 14:56

Hej dziewczyny! Mam pytanko.Po wczorajszym stosunku z mężem zaczęłam mieć okropnie silne i bolesne skurcze macicy. Brzuch był twardy przez ok godzinę..Potem udało mi się zasnąć ale jak się budziłam dalej mnie bolał i twardniał. Dziś mam takie skurcze mniej bolesne, co 15/20 minut. Brzuch dzieli sie jakby na dwie półkule i wypycha do przodu, albo tylko z jednej strony co przypomina jakby wystającą główkę dzidzi. Czy to są skurcze braxtona hicks'a czy powinnam się niepokoić? Macie podobne sytuacje?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 lut 2012, 15:46

cherry co u ciebie ?? ja cie pamietam jak do nas pisalas wczesniej :-) widze ze dalas mezowy 2-ga szanse... zniemil sie ??
a co do twojego pytania .. to dziwne te twoje skurcze :ico_sorki: powinnas sie zglosic do lekarza bo skurcze braxtona hicks'a to napewno nie sa :ico_noniewiem: zazdzwon do swojego ginekologa i zapytaj sie o to ... napewno zaleci ci lezenie albo najlepiej bedzie jak zgloszisz sie na IP :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

25 lut 2012, 17:11

Witam :ico_ciezarowka:
Oj, co do zabobonów to ja dużo mogę powiedzieć.. rodzinka mojego M strasznie zabobonna jest, a są katolikami :ico_puknij: np.wczoraj siostra M.była u lekarza z rocznym synkiem, ten powiedział że fajnie się dziecko chowa, że zdrowy itp, no i po powrocie do domu synek przez dłuższy czas płakał.. no to siostra od razu że lekarz go zauroczył :ico_puknij: ze swoim starszym synkiem do prawie roku czy to w wózku czy w łóżeczku trzymała taką czerwoną maskotkę, co by właśnie nie zauroczyć... albo tekst teściowej- przed narodzinami nie wolno niczego kupować dla dziecka bo coś się stanie.. i potem nie dosyć że wychowuje mamisynka to jeszcze zabobonnego faceta :ico_sorki: jej córki nie wychodziły ze swoimi dziećmi na dwór do chrzcin, bo też coś się może stać... masakra normalnie :ico_sorki:
a ja drugą nockę prawie nie spałam, budzą mnie bóle brzucha.. takie jak na @ z kłuciami gdzieś w dole...
kingoza :ico_brawa_01: za kolejny tydzień :ico_brawa_01:
cherry o właśnie, najlepiej jak pogadasz ze swoim ginem, on Ci doradzi :-)
Miłej soboty mamuśki :ico_haha_02:

cherry177
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2011, 18:00

25 lut 2012, 17:57

Wiem wiem długo mnie tu nie było, ale nie mam zbytnio czasu wchodzic, skupiam się na zdaniu maturki. Z mężem po jakimś czasie się pogodziłam, zmienił się , jest już wszystko dobrze.Co do skurczy zadzwoniłam do mojej położnej ze szkoły rodzenia i kazała mi wziąć nospę i się położyć, a jeśli skurcze będą się nasilać to mam jechać do szpitala. Od 15 zapisuje sobie skurcze i mam co 4/6 minut trwające minutę, ale nie są aż tak bolesne. Do szpitala wydaje mi się intuicyjnie, że nie mam po co jechać, bo do porodu jeszcze czas. Także narazie tylko leżę i odpoczywam. Mam nadzieję że mi przejdzie.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 lut 2012, 18:09

jej córki nie wychodziły ze swoimi dziećmi na dwór do chrzcin, bo też coś się może stać
o ja pierdziele :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_puknij:
z kłuciami gdzieś w dole...
mnie tez czasami cos zakluje... czasami czuje jakby mala napierala mi glowka w szyjke i chciala ja otworzyc.. tak zaboli... :ico_haha_01:
budzą mnie bóle brzucha.. takie jak na @

ja mialam raz w nocy taki bol ... nic przyjemnego :ico_noniewiem: ale mijaja dni i niepojawiaja sie takie bole ponownie.. :ico_noniewiem: nie wiem czy do dobrze czy nie ... :ico_sorki:

[ Dodano: 25-02-2012, 17:15 ]
Z mężem po jakimś czasie się pogodziłam, zmienił się , jest już wszystko dobrze
to super :ico_haha_02:
Co do skurczy zadzwoniłam do mojej położnej ze szkoły rodzenia i kazała mi wziąć nospę i się położyć, a jeśli skurcze będą się nasilać to mam jechać do szpitala. Od 15 zapisuje sobie skurcze i mam co 4/6 minut trwające minutę, ale nie są aż tak bolesne.
dobrze ze zadzwonilas do poloznej :ico_sorki: a jak jest teraz ?? pomoglo ? skurcze ustaly ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lut 2012, 18:45

a ja wam powiem,ze tez mam skurcze i rozwazam wyjazd na IP,troche sie boje,bo to dopiero 30 tydzien :ico_zly: Wezme no-spe,chociaz nie lubie jej lykac i zobacze co sie bedzie dzialo :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość