Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 lis 2008, 15:32

dzieki kochane!!!!! mam nadzieje ze zrozumie marek ta cala syuacje i ze bedzie juz ok
moje dzieciaczki sobie spią i tak mi fajnie....normalnie az mi sie nudzi..błogi stan!!!!

kristi no to zazdroszcze pogody..u nas od kilku dni szaro i byle jak.....smutno i ciemno.....
powiedzcie to co ja mam zrobic z tymi nocami...skoro mato chce tylko mnie..jak marek do niego idzie to mati placze i krzyczy mamusia.....mam do niego isc czy słuchac tego placzu i wytrwale przeczekac......kurcze..sama nie wiem co robic.....ale serce mi sie kraja jak go słysze..jak placze..ale nie moge do niego chodzic bo zazwyczaj Julcia wtedy wcina mleczko i nie mam jak sie ruszyc
prosze o rade :-)

[ Dodano: 2008-11-06, 14:33 ]
najchetniej to bym Matusia wziela do nas do sypialni ale on nie chce..on chce u siebie spac w pokoju

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 lis 2008, 15:37

iza pisze:najchetniej to bym Matusia wziela do nas do sypialni ale on nie chce..on chce u siebie spac w pokoju


Izuś, Mateuszek ma rację, że chce spać u siebie. Nie przyzwyczajaj go do spania w Waszej sypialni.

[ Dodano: 2008-11-06, 14:41 ]
iza pisze:najchetniej to bym Matusia wziela do nas do sypialni ale on nie chce..on chce u siebie spac w pokoju


Izuś, Mateuszek ma rację, że chce spać u siebie. Nie przyzwyczajaj go do spania w Waszej sypialni.

Wiem, że Ci ciężko, kiedy on płacze, a nie możesz podejść. Musi się nauczyć Mateuszek cierpliwości.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 lis 2008, 15:59

A i Marcusek sobie zasnal,i Nicolka jeszcze spi..
A ja bym pokazala wam fotki z naszego urlopiku w Pl.. :ico_haha_02: Sorrki za ilosc..

Nicolka z psem mojego wujka chrzestnego super spanielek 3 miesiaczna suczka kochana :ico_haha_02: :ico_oczko: :
Obrazek
Moja kochana siostrzyczka i moje dzieci ;-) :
Obrazek
Moje slodkie i kochane pociechy Nicolka i Marcusek :
Obrazek
A tutaj Marcusek z moja kochana babunia ;-) :
Obrazek
Nicolka z kotem u mojej ciotki :-) :
Obrazek
A tutaj ja (jeszcze w dlugich wloskach )z ta kochana psinka Era ;-) :
Obrazek
Moj syncio Marcusek :
Obrazek
I szczesliwa mamusia ;-) To u cioci maz mi pstryknal focie :ico_haha_02: :
Obrazek

Jeszcze raz wybaczcie ilosc .. Do pozniej pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lis 2008, 17:12

"oj Bodzie, Bodzie - jata jetem dama"

No cudnie, cudna z malwinki Damusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda trzymam kciuki za was i za operacje napewno wszystko bedzie ok,i fajnie ze bedzie ktos z toba jak bedzie po operacjii Pozdrowionka

Dziekuje bardzo Kristi :ico_haha_02:
Kristi, ale Nikolce urosly włoski, sliczne fotki, fajnie Ci w krótkich włoskach :ico_brawa_01:
Iza strasznie się cieszę że piszesz, ciesze sie ze dzieciaczki takie kochane, a Julcia jest cudna. Szkoda tylko że z mężem gorzej, ale mam nadzieje że będzie lepiej....może jeszcze nie radzi sobie w tej nowej sytuacji....kurcze wkurzające to jest że jak facet sobie nieradzi, to wszyscy do Niego ciuciu...a kobitka to musi sobie ze wszystkim radzic, bo jak nie to juz od razu zła matka z niej jest....Iza, jesteś super mamuśka i żoa na pewno trzymam za Ciebie kciuki.
madziu trzymam kciuki za wasze starania

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć :ico_haha_01:
Gabi skoro Ty nie jesteś jeszcze do ko.nca przekonana co do drugiego dzidziusia, to może rzeczywioście jeszcze zaczekajcie...no i oby była szanse na większe mieszkanko... :ico_noniewiem:
Madziu :ico_nienie: z tym teścikiem. Dobrze, że jesteś pod opieką, przyjmujesz leki. Poczekajcie. Do stycznia lub jak pisałaś - marca- już niedługo
.
Aneczko nalezy nam się to grożenie paluszkiem, bo przecież teraz jakbuym zaszła w ciaze, to byłoby bardzo nie rozsadne, musimy uważać....bo i leki i operacja przeciez przede mna... :ico_olaboga:
wiecie co dziewczyny..niech te chłopy wracaja na marsa bo ja nic juz nie rozumiem

Nie no normalnie trzecie dziecko....wiesz co Izulek, przypomnij MU jak to MAtuś był mały i jak to TY do Niego wstawałaś...i zarywałas noce...i byłas przy nim zawsze i wszedzie to może cos zrozumie...
Miejmy nadzieje że mu minie...z facetami jak z dziecmi, jak Boga kocham.... :-D
Mama_Ania pisze:Mateuszek ma rację, że chce spać u siebie. Nie przyzwyczajaj go do spania w Waszej sypialni.

Zgadzam sie z Anią, to mu wcale na dobre nie wyjdzie.

MY wróciliśmy juz ze spacerku i z zajęć, Antos dzisiaj zopbaczył jak dziewczynka posiusiała się w majtkii był w szoku , powiedział "mamuniu dziecnka nie witrzimała, tseba umyc jej pupe" :ico_haha_01:
No i zaskoczył mnie dzisiaj, bo kupiłam mu chrupki kukurydziane, żeby sobie przegryzł, a on do mnie " nie telaz o obiadzie, mamunia" :ico_brawa_01:
normalnie az mi się głupio zrobiło :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lis 2008, 11:28

Dzieńdoberek dziewiczynki.

Jestem zadowolona bo wczoraj zadzwoniła kobitka z przedszkola do któprego chciałam zapisać Antolka no i okaało się że o przyjęli :-D
A to jest to przedszkole
http://www.parkchildrenscentre.co.uk

Gabi pisze:Chociaz jakby tak na wszystko racjonalnie patrzec, to na Emilke tez najlepszy moment to jeszcze nie był, a jednak sie zdecydowalismy i wszystko sie bardzo dobrze ułozyło.

No własnie, ja to myslę że nie ma idealnych momentów na dziecko...zawsze jest coś i możemy sobie myslęć że to nie ten czas....u nas też nie jest idealnie...ale jakbysmy ieli się tak zastanawiać i czekać na lepsze czasy....to nie wiem czy by nas staropść ne zastała, dlatego zdeczydowalismy sie tuż po mojej "kuracji" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lis 2008, 13:50

Gabi pisze:chyba trudniej na drugie niż na pierwsze...

to napewno :ico_haha_02:

Gabi pisze:A od kiedy Antoś tam idzie?

od września 2009 roku.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lis 2008, 15:01

Dzien dobry ;-)
Jakos mialam male problemiki wejsc na to nasze forum ale juz jestem i sie udalo :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Pozatym to u nas Ok.Mam tylko male problemy z moja sasiadka z obok domu .. ona mi chce mowic jak ja mam wietrzyc moje mieszkanie .. bo niby jak sobie tak okno uchyle do gory to ze jej cieplo z mieszkania wylatuje bo ona mieszka na gorze ale obok .. to niemozlwie jest.. ale ja tam mam ja w nosie i dalej sobie wietrze jak ja chce :-D :ico_haha_02: A malo tego ta baba jak mnie widzi to udaje ze mnie nie widzi i najchetniej to by mnie nie pozdrowila.. no ale co zrobic... taka glupia niemra.. :ico_noniewiem:
I teraz moje dzieci sobie juz spia od godzinki,najpierw uspalam Marcuska a pozniej ladnie Nicolka zasnela.A jak mi sie dzieci obudza to jedziemy na male zakupki i kupimy Nicolce dzisiaj ladna kurtke zimowa a i popatrze moze za jakimis jeszcze czapkami zeby moje dzieci mialy na zmiane..
I pogoda dzisiaj Ok,jest ale troche zimnawo..

Magda super to przedszkole.. napewno sie bedzie podobac Antosiowi :ico_oczko:

A ja wam powiem ze ja i moj maz chcielismy miec dzieci,czekalismy tylko az wezmiemy slub koscielny bo slub cywilny juz mielismy i pozniej bylo ciekawie bo ja za bardzo myslalam o dzidziusiu i nie udawalo sie tak za szybko a jak poszlam do pracy to bylo lepiej i udalo sie przestalam wtedy o tym myslec i Nicolka jest na swiecie.. a z Marcuskiem.. to poszlo szybko.. naprawde nie spodziewalam sie ze tak szybko to moze sie zdarzyc.. ale drugie dziecko tez chcielismy i moze nie planowalismy tak szybko.. ale ciesze sie i jestem szczesliwa bardzo ze Marcusek jest na swiecie..

Gabi napisał/a:
chyba trudniej na drugie niż na pierwsze...

To zalezy mi sie wydaje od sytuacjii materialnej.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Tesciowa nas juz zaprosila na obiad w niedziele.. i chyba sie na niego wybierzemy.. :ico_oczko: :ico_haha_02:
Zycze wam milego dzionka i do pozniej pa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 lis 2008, 15:25

witajcie
dziekuje wam za dobre rady....macie racje zebym nie przyzwyczajala matusia do spania z nami.....dzis znowu byla akcja w nocy..od godziny 3 nad ranem mati plakal i mnie wzywał..mamusiu....poszlam do niego....ale tylko na chwile i wrocilam do sypialni..no to on histeria..do nas nie chcial isc...chce zebym ja spala z nim..ja mu tlumacze ze nie moge a on placze......i plakal tak juz do rana ..az wstalismy
w dzien spac nie chce..od razu jest placz.......teraz moi rodzice przyjechali i go wzieli samochodem zeby zasnal...ale to nie jest sposób..ach..nie wiem co juz robic....mam nadzieje ze synek szybko sie przyzwyczai do nowej sytulacji i ze bedzie ok

Kristi, no to jakas pomylona ta sąsiadka....miej ją gdzies!!!!
i milych zakupów wam zycze!!!!!ach..sliczne fotki!!!! widac ze sie dobrze bawiliscie w ojczyźnie swej :ico_haha_02:

Magdalena_82, witaj.....dzieki kochana za mile slowa.....Antoś jaki mądry i jak slicznie mówi..brawa dla niego!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 lis 2008, 15:27

Dziekuje wam za mile komplemenciki,a to fakt moim dzieciom wloski urosly .. i wogule rosna mi dzieci jak na drozdzach a Marcusek to niesamowicie szybko rosnie.. przeciez on ma juz za niedlugo 9 miesiecy.. i ja ciekawa jestem kiedy to zlecialo.. oj szybko leci czas.. az nie myslalam ze az tak szybko??

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 lis 2008, 15:30

Gabi no rzeczywiscie jest bardzo ciezko podjac decyzje o drugim dziecku......ale Emilka jest jeszcze malutka a ty młoda wiec spokojnie macie czas na kolejnego dzidziusia......no wlasnie..serce chce ale rozum podpowiaa co innego!!!!!
Aniu ucałuj swoje pociechy!!!!

miłego dnia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość