Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 wrz 2008, 14:40

na kartonach bedziemy musieli jeszcze pomieszkac z tydzien jestem taka zla no ale coz sila wyzsza
oj oj masakra wspolczucia!!
Piekne ci mezulek kupil kwiatki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Z szynami roznie,raz dluzej wytrzymie raz krocej,ale ogolnie nie jest zle!!cos tam widze ze sa prostsze chyba :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-30, 14:40 ]
zborra jak tam gabinet i co to za gabient bo chyba nie doczytalam
zborra zdolniacha kobieta biznesu salon kosmetyczny otwiera :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 wrz 2008, 14:43

oj a gdzie on jest bo ja to lubie salony kosmetyczne :) kiedys zakladalam pazurki a teraz strzyge mezczyzn i czasami mame :) ale nie wstydza sie potem wiec chyba jest ok:)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 paź 2008, 13:42

Hej!
No Karolinko współczuję...ale kwiatki za to piękne!!! A Macio jak??? kurna, wszyscy zakatarzeni chodzą...co się dzieje?
Frydza pokaż nam WIki! już dawno jej tu nie widziałam...mówisz, że jakoś wytrzymuje w szynach?
ja mam skierowanie do ortopedy...muszę się umówić...ale mam cykora!
a widzę, że Frydza pod moją nieobecność robi mi reklamę, dzięki! :ico_haha_01:
no otwieram otwieram...tylko ciągle to odkładam...bo zawsze coś! ale mam ostateczny termin...poniedziałek!!! :ico_brawa_01: już prawie wzsystko gotowe...jupi! także zapraszam...do Świecia...ale chyba Karola masz daleko co?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2008, 10:00

a widzę, że Frydza pod moją nieobecność robi mi reklamę, dzięki!
hihi jestem twoim menagerem hihi na tt to trzeba reklamowac :-D
Powodzenia w salonie oby odrazu byly tłumy klijentek i duzo kasiory :ico_oczko:

I WIKI PLISSS

Obrazek


WIKI Z KUZYNEM
Obrazek


i z drugim kuzynem Dominisiem
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 paź 2008, 14:24

No, jak miło popatrzeć na taki uśmiech!!! super! a Dominik już jaki duży!!! dopiero co chwaliłaś się nowym członkiem rodzinki a tu już taki duży chłopiec!!!

a gdzie babeczki? oj, chyba zapracowany z nas rocznik, że nie ma czasu na TT :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2008, 18:09

No, jak miło popatrzeć na taki uśmiech!!! super! a Dominik już jaki duży!!! dopiero co chwaliłaś się nowym członkiem rodzinki a tu już taki duży chłopiec!!!
no strasznie czas leci bo Dominis ma juz 6 miesiecy :ico_oczko:
a gdzie babeczki? oj, chyba zapracowany z nas rocznik, że nie ma czasu na TT
no wlasnie ten rocznik cos sie ociaga maksymalnie!!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

05 paź 2008, 22:08

także zapraszam...do Świecia...ale chyba Karola masz daleko co?
a gdzie to ja mieszkam w Warszawie
zborra Macius hmmm nadal ma katarek troche pokasluje ale wydaje mi sie ze to od splywajacego kataru do gardla zobaczymy
Frydza juz te foty gdzies widzialam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
u mnie sajgon ja na kartonach jutro pakuje znowu cos bo podobno nastepny weekend ma byc przeprowadzka modle sie normalnie o to ale zobaczymy nic nie palnuje bedzie jak bedzie
Zborra chetnie bym do tego Twojego salonu wstapila :) Powodzenia to co od jutra do pracy???a Ty jako kto tam bedziesz jako kosmetyczka???

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2008, 11:44

Frydza juz te foty gdzies widzialam
:-D :-D

KAROLINKO wspolczuje sajgonu oby szybko sie skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki: u nas malowanie :ico_oczko:


zborra, widzialam foty twojego salonu poprostu superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 paź 2008, 13:37

Hej!
Karola, no to wiesz...4godziny i jesteś u mnie :ico_haha_01: a tak a propo...jak będę kiedyś u brata w Wawce to może się spotkamy?
A Macio jak, nadal katar?
ja jestem kosmetologiem, otworzyłam salon jako miejsce pracy dla samej siebie :-D
po tygodniu mam mieszane uczucia...mimo reklamy, promocji, zniżek i prezentów miałam na razie 4klientki... :ico_noniewiem: ale...to tylko 1tydzień...
co prawda okropnie tak siedzieć co dzień 6godzin w ciszy i chłodzie...nuuuuudaaaa...przeczytałam już wszelkie zaległe gazety...łącznie z polityką, co akurat mi wyjdzie na dobre, bo się uwsteczniłamw tej kwestii...

a dziś jedziemy na basen z Hanutą...trochę mam nerwówkę :ico_haha_01:
buzia!

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

21 paź 2008, 23:05

witam moje kochane
wczoraj nie moglam sie zalogowac a dzis prosze :):):) jestem i neiwiem od czego zaczac
u nas generalnie wsyztsko ok w srode 8 pazdziernika keidy to wybralam sie z mezusiem w jego urodziny do restauracji a potem do kina w miedzyczasie zadzownila do nas wlascicielka mieszkania i powiedziala ze mozemy sie przeprowadzac wiec w czwartek rano oddalam mamie mojem macia a sami wzielismy sie za robote no i robilysmy czwartk piatek i sobote w soobte pojechalismy juz po macia no i caly tydzien zlecial w mieszkaniu ciesze sie jak niewiem ale nie mialam internetu mam go od wczoraj :) i juz klikam :) jakos na dniach wkelje fotki mieszkanka a tak wogole to nasz domek sie juz buduje sa fundamenty i wlasnie idzie w gore sciana pojutrze jade luknac strzelic foty to tez wam pokaze :)
se troche naklikalam ostatnio jestem zmeczona nie wyspana macius nie chche jesc nic ostatnio i placze juz siadajac do fotelika juz niewiem co robic ahhhhh to maciezynstwo :)
no nic wpadne do Was jutro a dzis przyszlam sie przywitac i walnac mega posta :-D :-D :-D :-D
wiec kolororwych snow wam zycze buziaki
tesknilam za WAMI MOJE KOCHANE :)
a tak a propo...jak będę kiedyś u brata w Wawce to może się spotkamy?
daj znac a pojawie sie gdzie bedziesz :) spoko nie ma problemu :)
A Macio jak, nadal katar?
juz nie ma od momenty przeprowadzki bo moja mama srednio z dmuchaniem nosa :) wiec wiedzial katar keidy odejsc :)
ja jestem kosmetologiem, otworzyłam salon jako miejsce pracy dla samej siebie
po tygodniu mam mieszane uczucia...mimo reklamy, promocji, zniżek i prezentów miałam na razie 4klientki... ale...to tylko 1tydzień...
co prawda okropnie tak siedzieć co dzień 6godzin w ciszy i chłodzie...nuuuuudaaaa...przeczytałam już wszelkie zaległe gazety...łącznie z polityką, co akurat mi wyjdzie na dobre, bo się uwsteczniłamw tej kwestii...
powoli powoli i bedziesz miala tyle klientek ze nie ebdziesz miala gdzie rak wlozyc
a tak wogole to czemu sie balas isc z Haniutka na basenik ???
i czemu tu taka cisza???????????????????????????????????????????????????/

[ Dodano: 2008-10-23, 16:19 ]
dzien dobry Pania :)
u nas dzis piekne slonce bylismy na budwie jutro zalewaja beton i beda isc w gore :) znaczy sciany beda stawiac :)
a teraz poniewaz dawno mnie tu nie bylo zawale Was troche fotkami najpierw Maciusia :) a potem a potem zobaczycie :) Macio na starym mieszkanku jeszcze
Obrazek
Obrazek
na budowie :)
Obrazek
Obrazek
ostatnie porzadku na starym mieszkaniu
Obrazek
macio i jego slonik :)
Obrazek
Macio i jego dinozaur :)
Obrazek
na parapecie odpoczynek :)
Obrazek
Obrazek
halo halo
Obrazek
nowe buty :)
Obrazek
u nas sie ostatnio je tak obiadki :)
Obrazek
moj synalek :)
Obrazek
Mamusia i syneczek :)
Obrazek
w nowej kuchni na stole kuchennym :)
Obrazek
Obrazek
z kosiara :)
Obrazek
z braciszkiem
Obrazek
Macius odkurza w nowym mieszkaniu :)
Obrazek
a teraz moje mieszkanko znaczy nasze :) nie zanudzilam Was jeszcze?????????????????????????????????????????????????????????????//
mala ubikacja (generalnie zrobiona na spizarnie :))
Obrazek
salon
Obrazek
Obrazek druga jego czesc bo duzy
Maciusia pokoik tez nie w pelni bo po lewej stronie gdzie nie widac jest duza szafa i taki fotel krecony
Obrazek
lazienka po prawej stronie jest pralka i ubikacja
Obrazek
nasza sypialnia w prawym rogu gdzie nie widac jest wielka szafa brazowa
Obrazek
kuchnia po lewej stronie lodowka ten bialy kawalek :)
Obrazek
i juz ufff ochlonce troche tego bylo :):):) mam nadzieje ze Was nie zanudzilam milego popoludnia bede wieczorkiem buziaki

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość