Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 lis 2011, 22:37

Dobry wieczór!

Czytam Was, ale jakoś weny mi brak na pisanie :ico_noniewiem:
Kiepska noc i kiepski dzień :ico_olaboga:

Wczoraj Maciek jak zasnął w dzień to ponad trzy godzinki spał, a za to dziś spał 5 razy, ale sumując to pewno nawet dwóch godzin nie było :ico_olaboga:

Mnie się bardzo podoba Język niemowląt i przy Zuzi dużo mnie "nauczyła", teraz też korzystam z tych metod, zgadzam się z nimi i się sprawdzają, ale... przychodzi taki dzień jak wczoraj i jak dziś i o co kaman Maćkowi???? Tak miauczy cały dzień, raczej nic go nie było, bo to nie krzyki tylko takie pokrzykiwania. No i od kilku dni karmimy się co 2 godzinki w dzień. Jak policzyłam to tak 10 razy na dobę go karmię :ico_olaboga: I kurczę za każdym razem wciąga, więc nie chodzi mu o przytulenie. A mleczka mam na tyle, bo widzę. No mówię Wam, strasznie sie Maćkowi poprzestawiało.

Pati fajnie,że będziecie mieć nowy domek :-) I ślub :-)

nina0226, może łyknij sobie wapno na to uczulenie. Ja bym pewno jakimś tłustym kremem posmarowała jeszcze.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 lis 2011, 22:43

my szczepimy od poczatku skojarzona a i tak na razie odwolana do czasu co stwierdzi pani neurolog..
mi sie nie wydaje zeby jej cos bylo, ale wiadomo ze lekarz fachowym okiem ja obejrzy, mam tylko nadzieje ze nie wymysli jakiegos schorzenia tylko po to zeby kase nabijac :ico_noniewiem:
cwicze z nia sama, kulanie, obroty na brzuszek i plecki, specjalnie ja nosze na lewym ramieniu zeby patrzyla w lewa strone i wydaje mi sie lepsza :ico_noniewiem: tzn ja nie widze golym okiem zadnych neurologicznych nieprawidlowosci, jakie maja niemowleta z problemami neurologicznymi :ico_noniewiem:

piszecie o matach edukacyjnych, ja mam 3 rozne, dzieci lubia roznorodnosc, czyli najlepiej zeby mata miala duzo miejsc w ktore bedzie szlo przyczepiac co rusz to inne zabawki, jak sie oswoja z "towarzystwem" to zaczynaja sie nudzic i marudzic..jesli kojarze dobrze ta z fishera to jest super kolorowa ale waska, dobrze kojarze?kuzynka taka ma i wydaje mi sie ze dziecko nie ma za bardzo pola do popisu, bo jest ograniczone waskim paskiem, ta co Mad pokazala jest superasna, fikusna i kolorowa :ico_brawa_01:

usg glowki nie jest obowiazkowe, a u nas lekarka posyla na nie co 2 dziecko w wieku 3-5 m-cy, zeby sie upewnic ze wszystko ok :ico_noniewiem:

a wogole dzis sobie z ta nasza lekarka pogadalam tak szczerze, bo mi sie od razu plakac chcialo jak mowila mi o tych wodniakach :ico_wstydzioch: i powiedziala mi ze wlasnie jak tylko cos zauwazam co mnie niepokoi to musze o wszystkim mowic jej, bo ona nie zawsze w ciagu badania kontrolnego jest w stanie wychwycic nieprawidlowosci w rozwoju, a w pierwszym roku kazda drobnostka ma znaczenie :ico_noniewiem:
a co mnie ciekawi, to jeszcze ani razu nie zapytala o diete Kalinki, czyzby to bylo dla niej oczywiste ze jak mam juz jedno dziecko to wiem wszystko, skoro sama nie pytam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 lis 2011, 22:49

Ja mam taką matę
Obrazek

Fajne ma te zabaweczki.
I drugą Canpol, ale nie jest taka wypaśna :ico_oczko:

[ Dodano: 18-11-2011, 21:53 ]
A o takim stojaku myślę. Fajny jest, ma kilka ustawień, nawet stolik z krzesełkiem :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 lis 2011, 23:12

A ja oglądam maty edukacyjne . Podoba mi się z Fisher Price Rainforest

A jakie wy macie ?
szkieletorek a którą?? ja mam taką:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i szczerze nie polecam kupowania nowej bo to strata kasy, jest ładna kolorowa i tyle, no ok gra, świeci ale nie jest warta pieniędzy jaką za to chcą, śliska, dziecko sie nie przesunie na niej, nie ma piszczałki czy czegos takiego na samej macie, jeden listek tylko szeleszczący wiec co dziecko tylko może na pleckach leżec i łapac to co nad nim. Korzystam ale na zmianę z taką zwykłą bylejaką Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tyle, ze jest z pieskiem jakimś, ptaszkiem lusterkiem i czerowony kolor dominuje i na tej mały lubi lezeć na brzuszku i oglądac i nie jest śliska;)

Ja z reguły wole więcej mieć a taniej, i mam dużo używek, sa to rzeczy które można wyprać:):)

Pati super wiesci, że slub i że nowy domek i lepsze warunki dla męża:):):)

Co chce do was pisac to mały zaczyna jęczec i zapominam co któremj miałam napisac i znów płacze więc uciekam[/quote]

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lis 2011, 23:21

nina0226, może łyknij sobie wapno na to uczulenie. Ja bym pewno jakimś tłustym kremem posmarowała jeszcze.
no właśnie nie mam wapna, ja taka alergiczka a podstawowej rzeczy w domu nie mam :ico_nienie: ale posmarowałam sudocremem i zeszło na szczęście :ico_sorki:

[ Dodano: 18-11-2011, 22:24 ]
My się zaraz już spać będziemy wybierać, także dobranoc wszystkim :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 23:34

Ja też ide już lulu
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lis 2011, 23:43

heeej

wpadam jeszcze bo siedze jak nonono sama przy karmi :ico_haha_01:
mąż w pracy, chce miec jutro wolne wiec robi dziś co miał zrobić jutro :ico_olaboga:

Natalia pojechała z koleżanką na noc filmową do kina, całą sagę zmierzch bedą oglądac od północy do 7.00 rano :ico_szoking: jak ona wytrzyma do ostatniej cześci :ico_olaboga:

dzieci śpią...

ja też mam dwie maty, jedną wąską wersje rain forest -dla mnie ma plus za kształt bo moge ją położyć na kanapie i siedzieć z Konradem
Obrazek
i mam też zwykłą fisher price bez pałaków :ico_noniewiem:
o taką
Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2011, 23:49

A o takim stojaku myślę. Fajny jest, ma kilka ustawień, nawet stolik z krzesełkiem :-D
ja kupiłam takiego typu stojaczek chrześniakowi na chrzest, super zabawka. Długo mu służyła

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lis 2011, 23:51

A o takim stojaku myślę. Fajny jest, ma kilka ustawień, nawet stolik z krzesełkiem :-D
bardzo fajny ten stolik :ico_oczko: widziałam na żywo i powiem ci ze funkcjonalna zabawka :ico_oczko:

[ Dodano: 18-11-2011, 22:53 ]
Kocura Bura, a miałam sie ciebie zapytać jak pielęgnujesz storczyki swoje ze ci kwitną?

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 lis 2011, 00:17

A my mamy taką matę z fisherprice:

Obrazek

Dostaliśmy od znajomych Ł. z pracy (mają taką "tradycję", że kupują jakiś prezent jak komuś się dziecko urodzi :) Antosiowi się podoba i maltretuje biedronkę :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość