aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 mar 2008, 14:40

qunick gratuluuuuuuuuuuuujemy długo wyczekiwanego zębolka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dorotka super fryzurka :ico_brawa_01: Bardzo ci w niej do twarzy :ico_oczko: J zapisałam się na jutro do fryzjera zobaczymy co mi się umarzy hihi
A że masz dobry humorek to tylko się cieszyć :-)

Małgorzatka co tam u ciebie???? Odezwij się!!

Termin to może faktycznie Ankietkę by ktoś wrzucił z terminem pierwszego i drugiego długiego weekendu tzn. 1-4.05 i 22-25.05 będzie nam prościej

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 mar 2008, 14:45

qunick, GRATULACJE. JEST WRESZCIE ZĄBEK. ZOBACZYSZ, TERAZ BĘDĄ WYCHODZIĆ JEDEN ZA DRUGIM.

MYSZKA DAJ ZNAC JAK TAM ZĄBKI TWOJEJ NIUNI.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 mar 2008, 19:04

Cześć kochane!!!
Nie miałam czasu żeby zajrzec, taki zapieprz!!
Tak szybciutko odpiszę
Dorota śliczna fryzurka!!! Wyglądasz barzdo lądnie!
Dobrze ze maż wrócił, powiem Ci ze teraz rozumiem dlaczego taka byłą teściowa złośliwa.... Troche to rozumiem bo wiele słyszałam o tym ze jak ludziom nie idzie w interesie własnym to potrafią różne rzeczy robić, łącznie z popełnieniem samobójstwa... Takze moze lepiej że Twoj mąż wrócił i im pomoże bo mogłoby z tego wyjść coś niedobrego. A tak bedziesz mieć spokój!!
karolas dobrze ze jakoś to się kręci z tą pracą, ale współczuje mężowi ze po ciężkim dniu z dziećmi musiał iśc do pracy na noc.., mimo wszystko on nie robi tego wszystkiego na codzień wiec był na pewno padnięty... Ale jak my robimy wszystko przy dzieciach to nikt nas nie żałuje!!!
Napisz szczegóły jak to wygląda w pracy!
Ząbki już przebiły sie te czwórki!!!!! NA raz 3 sztuki!! Teraz bartuś ma 11 zębów. A ostatnia 4ka już lada dzień bedzie na wierzchu!!
Spotkanie chyba nici z moejgo spotkania z Wami... :ico_placzek:
Mąż nie chce jechać ( dzikus wstrętny!!!)... A jak mu powiedziałam ze moze zabiorę się z jakąś dziewczyna z okolicy to otworzył mi oczy że w samochodzie to się nie zmieszczą dwa foteliki i wózki.... No i kicha...
A do tego teściowa mnie poinformowałą ze organizuje teściwi 50 te urodziny właśnie 2 lub 3 maja mimo iż ma dopiero 9.05, ale w kojejny weekend nie moga bo jest jakaś komunia. No i teraz to juz sama nie wiem....
W ogóle czuje się fatalnie, bo spotkanie mojej klasy z liceum jest na początku kwietnia ale o 19:00 a to jest pora zajmowania sie dzieckiem więc taż chyba nie pójde... Co jak mam zrobić.... Wszystko mi przelatuje koło nosa...

Byłam dziś na rozmowie o pracę widzę ze juz coraz wiecej dziewczyn robi coś żeby "uciec " z domu!! Ale mam mieszane uczucia. Byłaby to praca w przedszkolu jako nauczyciel wspomagający, zajmujący zie dziećmi niepełnosprawnymi. Pani drektor bardzo fajna ale powiedziała że nie mam wykształcenia typowo do przedszkola i musiałabym zrobić kolejną podyplomówkę... :ico_placzek: Ale juz byłabym zatrudniona i musiałąbym się uczyć. Musiałąbym podjąć naukę w pierwszym roku pracy , czyli nie od razu, ale mi sie juz nie chce uczyć... Do tego 3 semestry, każdy po 970 zł. Półtora roku nauki.... Znowu.... JAk robuiłam wcześniej podyplomówkę z oligo to nie pracowałam, byam w ciąży i jakoś to leciało, a teraz... Ale z drugiej strony to ja tak barzdo chce podjąć fajną pracę, na stałe i juz mieć zaczepienie na stałe... No nic zobaczymy co bedzie, ma się do mnie odezwać na meila w ciągu kilku tygodni, jak bedzie chciała mnie przyjąć to wtedy bede sie zastanawiać. A póki co po świętach spróbuje jeszcze iść do szkoł podstawowych. Zobacze co tam mi powiedza. Mimo wszystko ja się staram teraz no teta od wrzesnia, bo w szkolnictwie to do kwietnia jest przyjmoanie nauczycieli na nowy rok szkolny.
+

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 mar 2008, 22:18

Witam wieczorkiem
dzisiaj mi caly dzien nawala TT, i nie moglam wejsc

Iwona (2 osoby) - Osjaków
Aga0406 (3 osoby) - Osjaków
qunick (3 osoby w tym 2 dzieci i ja;))- Osjaków
Dorota.M.(i Agatka) Osjaków
lulu81(raczej 1 osoba, jeszcze nie jest pewne) - Osjaków


zastanawiqam się czy moglabym wziac dziewczynki z sobą, no bo i pomogą mi przy malym, a bylyby w niebo wzieci.

Qunick gratulujeeeeeeeeeeeeeee!!!!! zabeczka :509:
w koncu :ico_haha_01: Wszytstkiego najnaj w 13 miesiecznice dla Ninusi

Dorotka sliczne wloski, tez taki fryz mialam, ale teraz mam dluzsze z przodu

Katelajdka gratuluje zabeczkow,
:( przykro mi ze Ciebie i Bartusia nie bedzie na spotkaniu :(

[ Dodano: 2008-03-19, 21:48 ]
http://www.sennik24.info.pl/content/blo ... ry/53/120/
mozna poczytac o urodzonych w lutym :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

19 mar 2008, 23:34

CZESC DZIEWCZYNY to ja dopisuje do listy moja ekipke rowniez czyli nas czworo razem z mężźem hi hi hi ;)
Iwona (2 osoby) - Osjaków
Aga0406 (3 osoby) - Osjaków
qunick (3 osoby w tym 2 dzieci i ja;))- Osjaków
Dorota.M.(i Agatka) Osjaków
lulu81(raczej 1 osoba, jeszcze nie jest pewne) - Osjaków
karolas(4osoby)-Osjakow

MOJA PRACA Juz w pracy sie tamta sprawa co mi sie niepodobala wyjasniła wiec luz ;).Bo w poniedziałek jak poszłam 1 dzien to jak zobaczylam co jest do sprzątania to mowie o nie niezle. 4 pietra z pokojami, korytarzyki, kuchnia coprawda mała na kazdym pietrze i łazieneczki I ta babeczka co z nia teraz pracuje wyobrazcie sobie robiła to wszystko sama cały zeszły miesiąc wiec jej powiedziałm ze jest niepowazna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz jak ja doszłam to sie podzieliłysmy obowiązkami i ja mam 2 pietra w sumie jedno jest mniejsze od tych 3 bo ma tylko 3 pokoje i takie jedno duze pomieszczenie gdzie siedza informatycy i tak jest w sumie 10 biurek wiec spoko no i kuchnia i łazieneczka:)
Ja mam 3 i 2 piętro a ona ma 1 i parter :).
W ogole sie nie widzimy, nikt mi nie patrzy na ręce, jest luzna atmosferka robie sobie według mojego stylu tak jak sobie wymysiliłam schemacik i tak se robie hi hi hi. Bo kiedys pracowałam w biurowcu NFZ to tam były takie wytyczne co do sptzatania ze byscie nigdy nie uwierzyły hi hi hi.
Nie no spoko, jak sobie skoncze jedno pieterko to schodze na doł oczywiscie robie tez schody i pije kawke jem kolacyjke to jest 18.00 dzis sie z tym pietrem uwinęłam i wyrobilam przed 18.00 wiec sobie ze spokojem piłam bo juz wiem ile mi czasu zajmuje calosc. A tak sie chcialam nauczyc wyrabiac zeby o 20.30 byc w domku no i tak tez sie wyrabiam dzis weszłam do domku o 20.35 ;)
Ta babeczka-Bogusia jest w porządku, mowi ze jak sie nie wyrobie z czyms a bede musiala isc do dzieci to spoo ona za mnie dokonczy, wczoraj jej kawaek zostawilam juz korytarza do zrobienia na mokro mopem bo juz musialam isc bo dawid do pracy to wiecie ale spoko naprawde.
Tylko problem jest taki ze ta szefowa zezwala na urlop mozna sobi isc tylko co wtedy jak ona to widzi jak bogusia sobie pojdzie na urlop a ja moge tylko do 20.30 pracowac max. bo maz na nocki chodzi tez i ja jej to mowilam zobaczymy co mi powie czy wezmie wowczas kogos w zastępstwo czy co, hm we wtorek ide podpisac umowe to zagadam moze w tej kwestii. no i jeszcze kwestai 2 mycie okien, tam jest duzo okien jak to w biurowcu i jesli powie niedlugo zebysmy umyly okna to ja owszem moge myc ale jak dorzuci sianka wicej. No tak o oknach nic mi nie mowila z początku pracy i przewaznie jesli taka firma sprzatajaca zleca okna to jest to praca dodakowa i dodatkowa kasa no sory a nie ze ja mam zapierniczac jeszcze okna w tej kasie no wykorzystywac to sie nie dam.Bogusia powiedziala ze dobrze mowie bo nie dam soba pomiatac i znam swoja cene i mam godnosc a ona sie nie umie tak odezwac ach..... to babka w wieku mojej mamy chyba jakos kolo 50 mam ;) ale mila naprawdę.
No takze praca spoko jak narazie sie rozkręcam, pewnie uda mi sie schudnąc wreszcie jak tyle sie tam nawyginam hi hi hi hura...........:)
DOROTKAFryzurka kapitalna wygladasz cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A czytałam wczoraj ze cos sie bralo ze sie zle czułaś i jak z tobą lepiej?
Napisz koniecznie.
Rowerek Agatka fajoski dostała, to bedzie ci teraz zaiwaniac po ogrodku tylko sie cieplej zrobi :)
KATELAJDKA Jak tak poczytałam co napisałaś to odniosłam wrazenie ze u ciebie stalo sie to co kiedys u mnie jak siedzialm jakos to bylo juz rok z kawalkiem moze 15 miesiecy jak mial Kacpi i ja jak taka niewolnica Izaura dosłownie sie czułam. Jak cos bylo to ja nigdzie NIE NIE NIE bo co z Kacpusiem, bo on znikim nie zostanie, bo ja nie moge go zostawic bo przeciez nikt nie zrobi tego wszystkoego co ja robie najlepiej, najwspanialej za mnie. Az jednego dnia sie puknęłam w głowe i mowie zaraz, zaraz momencik, dzieco nie moze mnie zniewolic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mam prawo do tego zeby zyc ejjjjjjjjjjjjjj. No cos ty jak masz spotkanie klasowe to wez popros mame jak twoj mąż nie wiem nie moze sie bartkiem zając albo nie wiem moze sie boisz ze sobie nie poradzi i wez sie wyszykuj i idz na to spotkanie kobieto.
Normalnie gdybym blizej ciebie mieszkała skopałabym ci tylek chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
No ja ciebie nie znam jeszcze za dobrze, ale wydawałaś mi sie taka babeczka z jajami hi hi hi a tu widze ze ty co?
Moze jak ten pierwszy weekend majowy nie wypali to w drugi sie zrobi to nasze duze spotkanie lutowek i wtedy dasz rade????????????????///
Jak maz nie chce to sie z nim dogadaj jeszcze zebyscie sie tylko nie pokłucili ze to fajne wazne spotkanie i nowe przezycie w twoim naszym zyciu ns wszystkich i zeby ci nie odbierał takiej fajnej okazji do poznania nas zeby cie zawiozl chociaz ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj no kurde co wy?
prosze cie bardzo chcialabym was poznac i inne lutowki pewnie tez.
WLASNIE CO Z TERMINEM SPOTKANIA, TEN PIERWSZY MAJOWY WEEKEND TO FAKTYCZNIE BEDZIE DUZO LUDZI WSZEDZIE I DROGO JAK CO ROKU, MOZE LEPIEJ USTALIMY SPOTKANIE NA TEN DRUGI TERMIN CO WY NA TO???????????????????????????????????????????????????????????????/
QUNICK jeny ale nowinka no moje najszczersze gratulacje dla Ninki za 1 zębola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
AMELKA I ZEBOLKI skoro tyle pisze z was o zebach to amlcia ma dwa nadal do gory a na gorze ida te 4 co pisałam niedawno i schodza rownoczesnie wszystkie 4 naraz. I juz na dniach lewa gorna jedynka sie przebije a pozniej prawa a dalej pojda dwojki. O trojkach i td....... narazie nie myslimy bo nic sie tam nie dzieje i na dole tyz cisza ale wazne ze rosna powolutku ale idą ;)
LULU I INNE LASECZKI odebralam Amelki wynik tego wymazu z gardełka, wszystko oki jest:)
MOJE ZDROWECZKO tez juz czuje sie zupelnie dobrze, nic mnie nie boli ani gardełko ani uszko wiec ulga mega no i na swieta bede zdrowa na szczęscie :)
DZIEWCZYNY ALE MIALAM DZIS SUPER FAJNA SPRAWE wykupilam sobie godzinkę jazd "L" z instruktorem zeby sobie przypomniec,wyczuc samochod i w ogole. ale fajnie sie jezdzilo, z poczatku mi dwa razy zgasł ale jak wyczułam autko-GRANDE PUNTO jezdziłam to juz super bylo. pare razy z piskiem ruszyłam ale co tam ale super ach...................
jechałam tez pod moim domkiem,pod oknami i mijałam nasze autko zaparkowane i hi hi hi ;) zdradziłam MONDKA ale co tam.
Tramwaj raz mnie przepuszczał i ja patrze wlusterko ze gosciu za mną tak blisko mnie podjechał wiec jak ruszyłam z piskiem to chyba az smrodzik poszedł spod koł hi hi hi bo sie balam zeby mi sie nie ztoczyl za mocno samochod do tyłu hi hi ale nie wsio oki. A to taka mała moja rozryweczka dzis była :)))))))))))))000
Z fryzjera musialam zrezygnowac bo kaski brak narazie i dopiero pojde na wyplatke jakos po 10 kwietnia moze zobaczymy.
Oki ale sie rozpisałam a musze isc spac juz kochaniutkie. Jutro doczytam was resztę papapaapapsiu
ACHA WIECIE CO LASECZKI tak stwierdza ze moje zycie teraz nabrało mega tempa i jest oki to jest chyba mi potrzebne taki motor w zyciu bo czuje sie o niebo lepije. Nie znosze siedzenia w domu a wiec to juz mnie chyba mega przytlaczało to siedzenie i codzinnei robienie tego samego. kocham moje dzieci nad zycie ale ja nie znosze monotonii, jestem bliznakiem i kocham zmiany jak duzo sie dzieje :)
Teraz jestem sobą, mam nadal dom na glwoei ale rano wszystko szyszego tempa nabiera, potem obiad, bach bach do pracy jeszcze jakas rozryweczka w postaci dzieiaj jazd no bombka to lubie taki hardkorek troszke ale to jest to,kocham to ten naped taki,rozumiecie mnie czy bredze tak ze nikt nie wie o co mi chodzi? hi hi hih i. oczywiscie nie do przesady i nie stale ale od czasu do czasu takie szybsze tempo kocham. :)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 mar 2008, 23:47

karolas, fejnie ze wyniki Amelusi ok
Filka tez ma 4 zabki i wlasnie niedlugo wyjdzie gorna dwojka lewa a pozniej prawa :-)

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

20 mar 2008, 00:25

czesc sloneczka, ale sie rozpisalysie, mam ze 40 stron do przeczytania. jak ja to nadrobie??

patryzek w koncu sie wyleczyl z rota wirusa, za to mj maz sie zarazil. ech lepsze 10 bab chorych niz jeden facet!!
Zabiegana trche bylam, heh, po calym tygodniu koczowania w szpitalu sie tyle uzbiealo.
Badz tu madry i pisz wiersze, polska sila fachowa jest do kitu. chcialam prad zalatwic w domu i jeszcze musze poczekac, zmienic korki plastik od licznika i w dodatku facet zle rysunek zrobil .... cry me a river........ chrzciny sie zblizaja a my dalej pradu ne mamy.

Wydzwaniaja za mna ze Patrys ma byc szczepiony w tym miesiacu. w dodatku lekarz od szczepienia ma urlop i bedzie dopiero po swietach. ide jutro do pediatry ciekawa jestem jaka litania bedzie jak lekarka zobaczy patrysia i jego slady po oparzeniu.
Po pobycie w szpitalu patrysiowi odwidziao sie chodzenie, jak przedtem chodzil trzymajac sie sciany, tak teraz szybko robi bach i tylko by raczkowal :(, w dodatku pozostal mu lekki strach przed woda, ijak ma kijowy dzien to nie ma szans na kompanie, a uwielbial w wannie siedziec.
I odkad wyszlismy ze szpitala maly jest bardziej powazny i bardziej uwaza na to co sie do niego mowi, przed pobytem w szpitalu nie zwazal na to ze sie mowi ze nie wolno czegos, a teraz jak slyszy nie wolno robi maslane oczy ale slucha.
od dwoch tygodni przbija sie patrysiowi dolna dwojka i efektow poza rozdraznieniem nie widac.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 mar 2008, 09:21

zeżarło mi posta :ico_zly: :ico_zly:

Katelajdka podpisuję się pod wszystkim co napisała karolas. Ma święta rację kobieta, nie szufladkuj się sama ze tylko ty najlepiej zrobisz wszystko przy dzieciaku, przecież babcia czy tatuś też świetnie zajmą się Bartusiem!!!! Bo za niedługo nigdzie kobieto na krok z domku nie wyjdziesz, bo jak dzieciak się też przyzwyczai ze mamusia wszystko przy nim tylko robi to sam będzie stawiał opór przy twoich próbach wyjścia z domu :ico_olaboga: Niech sie też przyzwyczaja że mamusi czasem przy wieczornych rytuałach nie ma!! A ty troszkę pomyśl o sobie!!!!! Tobie takie spotkanka na pewno dobrze zrobią, odetchniesz odstresujesz się.
U mnie w domu wiedzą że jakbym nie poszła na jakieś spotkanie na którym mi zależy to "ratuj się kto może!" bo bym im żyć nie dała hihi i mieliby mnie dosyć na każdym kroku. Dlatego pod tym względem współpracują ze mną hihi
Także szykuj się Kobieto na spotkanie klasowe, poproś kogoś zeby zaopiekował się twoim Skarbem i baw się dobrze!! A na nasze spotkanko coś wymyślimy jest tu nas wiele więc pomysłów na pewno nie zabraknie hihi

karolas fajowo że w pracy sie poukładało i że Amelki wyniki są oki :ico_brawa_01:
A takie szybsze tempo życia też mi odpwoida i też jestem Bliźniakiem więc dokładnie cię rozumiem :-D

termin spotkania- chyba lepszy będzie ten drugi długi weekend 22.05.-25.05 bo widać ze poplanowane ma większość dziewczyn coś innego, a mi to obojętne więc drugi weekend może być!!!

mysiaac cieszę się, ze z Patrysioem już wszystko dobrze, a doktorką się nie przejmuj jakby co, każdemu może się przydarzyć taki wypadek, małe dzieciaki po prostu takie są wszędobylskie i w każdej chwili mogą coś nabroić.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 mar 2008, 11:01

karolas, wiedziałam że jak Ty napiszesz do tak od serca! Katelajdka - zgadzam się z Karolas w 100%
mysiaac, dobrze że się już uporaliście z tym rotawirusem a pewnie szczepienia się trochę przesuną w związku z chorobami Patrysia.

Spotkanie mo że rzeczywiście leprzy będzie 2 majowy weekend - może będzie cieplej?

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

20 mar 2008, 11:02

Iwona (2 osoby) - Osjaków
Aga0406 (3 osoby) - Osjaków
qunick (3 osoby w tym 2 dzieci i ja;))- Osjaków
Dorota.M.(i Agatka) Osjaków
lulu81(raczej 1 osoba, jeszcze nie jest pewne) - Osjaków
karolas(4 osoby)- Osjakow
kelly(2 osoby)- osjakow

termin bez znaczenia

katelajdka podpisuje sie rekami i nogami pod tym co napisaly karolas i aga

Qunick wielkie :ico_brawa_01: i gratulacje dla Ninusi. no i :ico_tort:

mysiaac najwazniejsze ze juz po wszystkim a z lekami Patrysia jakos sobie dacie rade i pewnie niedlugo bedzie wszystko ok

Dorota.M. bardzo ladna fryzurka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości