Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 paź 2010, 22:33

jakos mi w pupe było niewygodnie i sie okazało ze majtek nie podciągnęłam tylko spodnie
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja z koncentracja nie mam problemu :-)

kurcze martwie się, że ta Tynusz nie daje nic znać, codziennie cos pisze dziś po USG też miała pisac i cisza :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 paź 2010, 22:37

A ro USG miało być to [renatarne o ile się nie mylę. Mam nadzieje, że wszystko jest w porządku.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 paź 2010, 23:59

kurcze martwie się, że ta Tynusz nie daje nic znać, codziennie cos pisze dziś po USG też miała pisac i cisza :ico_noniewiem:
jestem jestem :-) niestety mój komputer jest oblegany przez M i jego kumpli bo jakąś nową gierkę dorwali :-)

po wizycie jest bardzo dobrze :-) malutka sobie spała w dziwnej pozycji (fotki wstawię jutro) .. serducho i inne narządy są jak najbardziej w porządku :-)
jak zapytałam M czy coś widział to stwierdził że same plamki.. ahh te chłopy :ico_haha_01:

poprosiłam aby lekarz potwierdził 100%towo pleć to się zaśmiał i powiedział "hehe a co mam potwierdzić że dziewczynka? :)

a więc jest wszystko Ok :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-05, 00:10 ]
i dostałam paczuszkę - parę poradników, małą buteleczkę (chyba 30ml) płynu do kąpieli 3 w 1 z Johnsona, mały sudocrem (ten taki malutki), chusteczki nawilżające Johnsona(24szt), próbkę mleczka do białego prania Lovela, maszynke jenprazowa Wilkinson i butelkę 125 ml Avent :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 paź 2010, 08:04

Witam się z rana. Wpadła na chwilkę bo się strasznie śpieszę, a chciałam zobaczyć co u Tynuszka. Strasznie się cieszę, że wszystko ok :ico_brawa_01: . No to Julcia 100% :ico_brawa_01: . A co do paczuszki to dziwna sprawa, bo z tego co wiem dostaje się takie dopiero po porodzi, no ale co kraj to obyczaj, może u Ciebie w mieście inaczej jest. Ok ja zmykam jeszcze wloski umyć, bo mężuś pojechał Oliwie do przedszkola zawieść i na te badania i mam już być gotowa jak przyjedzie i jedziemy na zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 paź 2010, 08:05

a szaczeście mama mi przypomniała ze nie sprzedałam chusty hoppeditz po Matyldzi.
wow, super, o takiej marzyłam i marzę, ale raczej mnie na nią stać nie będzie, więc sobie kupię tkaną NATI :-)
jakos mi w pupe było niewygodnie i sie okazało ze majtek nie podciągnęłam tylko spodnie
hehehe, zdarza mi się ciągle o czymś zapomnieć i jestem bardzo rozkojarzona :-) więc to chyba normalne.
po wizycie jest bardzo dobrze :-)
to dobrze, czekamy na fotki :-)
i dostałam paczuszkę
fajnie, u nas takich rzeczy nie dają, dopiero po porodzie :-)

Dzień dobry, stawiam :ico_kawa:
Znów się nie wyspałam... hehehe ja to się chyba wyśpię dopiero na emeryturze :-D

Miłego dzionka.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

05 paź 2010, 08:27

pinko, ja też bym takiej nie kupiła ze wzgledu na kase, dotsałam ją. I na początku radocha , super, bede nosić małą itd. Użyłam ją może z 20 razy :P ja mam tą 4,60 m x 0,70 m taką standardową tkaną Nie ma żadnego kółeczka, nie jest elastyczna. Jezu tam trzeba 3 rodzaje węzłów opanować, i przeciągać te 4,60 przez te węzły, nie, to nie dla mnie hihi. ALe teraz już sobie ja wyciągnęłam i na baby born ćwicze zakładanie żeby mi sprawnie szło :)

[ Dodano: 2010-10-05, 08:29 ]
Tynusz1, ja również czekam na zdjecia :)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2010, 08:53

A co do paczuszki to dziwna sprawa
ja np na tym poprzednim badaniu w 13 tyg ciąży dostalam także reklamóweczkę i tam była gazeta, poradnik o ciąży, próbka husteczek do higieny intymnej.. i nie pamiętam co jeszcze :-)

po porodzie tez się dostaje w szpitalu :P
Znów się nie wyspałam... hehehe ja to się chyba wyśpię dopiero na emeryturze :-D
i to pewnie nie wtedy wnuczki dadzą popalic :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 paź 2010, 09:19

Użyłam ją może z 20 razy :P ja mam tą 4,60 m x 0,70 m taką standardową tkaną Nie ma żadnego kółeczka, nie jest elastyczna. J
ja kupiłam sobie taką "tanią" elastyczną 5,2x0,7m i też jest wiązana, ale ja jestem z niej bardzo zadowolona, nosiłam Ulę odkąd skończyła 3 miesiące aż do około 1,5roku. Pod koniec było mi trochę ciężko, bo ten elastyk wbijał mi się w ramiona, dlatego teraz chcę tkaną nati, ale hoppediz... mmmmm takie cacuszko ;-) Nie przeszkadza mi to wiązanie "pętelków" ;-) czasem widzę maluszki w tych nosidłach, tyłem do rodziców, wygięte tak nienaturalnie... brrrrrrr aż mnie ciarki przechodzą, a chusta jest taka przytulaśna, dzidzia zadowolona i od razu zasypia. A Twoja starsza córcia lubiła być noszona?
ja np na tym poprzednim badaniu w 13 tyg ciąży dostalam także reklamóweczkę i tam była gazeta, poradnik o ciąży, próbka husteczek do higieny intymnej.. i nie pamiętam co jeszcze :-)
to fajna przychodnia, skoro tak dbają o przyszłe mamy, a chodzisz prywatnie? Bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:
i to pewnie nie wtedy wnuczki dadzą popalic :-D
pewnie tak ;-) ale patrząc na mojego tatę, on już nie potrzebuje tyle snu, czy przychodzimy czy nie, to on i tak wstaje o 6 rano :-)
Kochana gdzie te fotki obiecane... Pokazuj no tu szybko Julcię ;-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 paź 2010, 09:25

to fajna przychodnia, skoro tak dbają o przyszłe mamy, a chodzisz prywatnie? Bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:
chodzę na fundusz :)
Kochana gdzie te fotki obiecane... Pokazuj no tu szybko Julcię ;-)
potem wstawię bo nie dłguo do pracy, i tak na serio to On mi nie dał zdj całej okazałości nawet główki z profilu nie mam .. :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 paź 2010, 09:39

chodzę na fundusz :)
to tylko chwalić taką przychodnię :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość